Jump to content
Edward

Potrzebuję 100000 bez zabezpieczeń

Recommended Posts

Edward

Witam

Mam 100000 zadłużenia - w tym około 4000 przeterminowanego (jeszcze nie 60 dni), 3000 dochodu netto, 2500 zobowiązań i rodzinę 2+1. Grozi mi wypowiedzenie jednej umowy na 80000 + odsetki.

Potrzebuję kredytu bez zabezpieczeń z ratą max. 1700 na spłatę zobowiązań. Czy otrzymam gdzieś taki kredyt i jeśli tak to gdzie?

Proszę o pomoc.

Linki
expert

Sam odpowiedział Pan sobie na pytanie. Dochód 3000, zobowiazania 2500, różnica =500zł (jest Pan w stanie utrzymać rodzinę za taką kwotę?) Są dwa proste rozwiązania:

a) podnieść dochody, czyli np. znaleźć drugą pracę (lub zmienić na lepiej plałną)

b) obniżyć koszty (nie wiem, jakie ma Pan te kredyty, ale jeśli gotówkowe) to warto byłoby wydłużyć okres kredytowania, co pozwoli zmniejszyć raty. A może Pana najbliżsi mogliby Panu pomóc (np. rodzice...). Pan nawet jeżeli dostałby kredyt (DomBank) to warunki byłyby kiepskie...

Kacper Wojewódzki

DomBank zajmuje sie kredytami hipotecznymi ergo z zabezpieczeniem. Co do Panskiej sytuacji to rzeczywiscie nie jest ona prosta. Ciezko bedzie dobrac taka gotowke. Zgodze sie z przedmowca, ze trzeba zwiekszyc dochod lub poprosic kogos o pomoc.

 

Panska sytuacja jest trudna. Polecam skontaktowaniem się z Stowarzyszeniem Krzewienia Edukacji Finansowej. Służą pomocą także prawną.

 

http://www.skef.pl/index.php?goto=odfik_placowki

 

Pozdrawiam

Edward

Dziękuję za rady.

Rozumiem, że najlepszym wyjściem będzie kredyt hipoteczny na np. 20 lat. Podzieliłem się swoim problemem z rodziną i jest nieruchomość, której hipotekę mogę przeznaczyć na zabezpieczenie takiego kredytu. Sęk w tym, że nie ma księgi wieczystej, a o ile wiem, ten proces może potrwać kilka miesięcy.

Czy zakładanie księgi wieczystej można przyspieszyć za pośrednictwem banku i czy to rzeczywiście jest dobre wyjście z sytuacji?

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 • Similar Topics

  • Potrzebuję pomocy w konsolidacji

   Witam. Przez lata nazbierałem trochę rat kredytów itp. Łącznie około 140-150tys zł Mbank 72tys zł t-mobile zostało około 70tys Credit Agricole myślę że około 5-6tys w tej chwili. Umowa na czas nieokreślony od sierpnia tego roku. Na tą chwilę pracuję u tego pracodawcy od 3 lat.  Zarobki z premią na poziomie 3250-3300zł netto. Czy są jakieś szanse żeby tu skonsolidować? Interesuje mnie jak najniższa rata. Mam ochotę trochę odetchnąć finansowo.  

   in Hipoteczne kredyty konsolidacyjne i refinansowe

  • Potrzebuję pomocy i pośrednika przy konsolidacji

   Witam.Przez lata nazbierałem trochę rat kredytów itp. Łącznie około 140-150tys złMbank 72tys złt-mobile zostało około 70tysCredit Agricole myślę że około 5-6tys w tej chwili.Umowa na czas nieokreślony od sierpnia tego roku. Na tą chwilę pracuję u tego pracodawcy od 3 lat. Zarobki z premią na poziomie 3250-3300zł netto. Czy są jakieś szanse żeby tu skonsolidować? Interesuje mnie jak najniższa rata.Mam ochotę trochę odetchnąć finansowo. Najchętniej bez zgody współmałżonka.

   in Kredyty konsolidacyjne bez hipoteki

  • Kredyt bez stałej umowy

   Cześć, Zwracam się z prośba do ekspertów kredytowych o informację, czy i w jakim banku mogę starać się o kredyt, będąc na umowie na czas określony. Umowa trwa od 5 miesięcy i kończy się za 7 miesięcy. Jeśli to istotna informacja ma ciągłość zatrudnienia od 3 lat (bez jednego dnia na bezrobociu ;) )

   in Kredyty mieszkaniowe

  • Słaby Bik - bez zgody współmałżonka

   Witam. Niestety wpadłem w mała pętle.  Chciałbym skorzystać z konsolidacji.  Na kwotę około 80 tys.  Chętnie podeślę raport z BIK pobrany wczoraj.  Ewentualnie jutro uzupełnię cały schemat około 20 pozycji  Zależy mi chociaż na konsolidacji części zobowiązań bez zgody współmałżonka.  Ostatnie wynagrodzenia około 3500 (przez wszystkie 3 miesiące) jest jakakolwiek szansa na konsolidacje z BIK 40/100?  Ostatnio trochę zapytań było   

   in Kredyty konsolidacyjne bez hipoteki

  • Pomocy!!Potrzebuje porady!!!!

   Witam!Potrzebuje pomocy.Mamy z mężem dużo kredytów,kart itp.na spłatę potrzeba nam 400 000zł.Mamy gospodarstwo rolne.Stały dochód.Wszystkie zobowiązania płacimy terminowo.Z niczym nie zalecamy.Mamy czysty BIK.Ale już nie dajemy rady finansowo.Skladalismy wniosek o pożyczkę hipoteczna do PKO BP ale ze względu ze pojawiła się jakieś chwilówki już splacone i w między czasie wpłynął kredyt z mleczarni na środki rolnicze nasz wniosek w pko odrzucono.Nie dajemy już rady czy warto próbować gdzie indzie

   in Hipoteczne kredyty konsolidacyjne i refinansowe

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.