Jump to content
Ziutencja83

Dobra pożyczka uważajcie

Recommended Posts

Ziutencja83

Ta firma powinna się nazywać WDEPŁEŚ W NIEZŁE G

Maiłam mały kłopot finasowy znalazłąm ich ogłoszenie w jakiejś gazecie zdzwoniłam Pani mi powiedziała że ich analityk po wstepnej rozmowie i podaniu przezemnie kilku informacji obliczył moją zdolność kredytową w kwocie 40000 tysięcy. Ja takiej kwoty nie potzebowałam wiec złożyłam wniosek na 25000 tys naj niższą kwote. Po moim telefonie miałam za dwa dni przyjechać do biura w Katoiwcach na ul Czerwińskiego i podisa ćumowę z mimi. Na na spotakanie byłam umówiona na 15:30 to okazało się że muszę jeszce chwile poczekać bo ta Pani miała jakiegoś klienta którego też pewnie nabrała tak jak mnie, w pewnym momecie zaprosiła mnie do środka i jedna Pani obsługiwała mnie i tego Pana. Moim zabespieczneim pożyczki miał być weksel in blanko dla komornika nie było mowy w biurze o jakim kolwiek innym zabespiecznieu typu żyrant, polisa, lokaty, czy własnośc mieszkania. Maiłam wpłacic tylko 1250 zł na ten weksel, gdzie w ciągu tygonia miał on przyjść do mnie do domu i z tym weksem miałam się udać do biura i podpisać go w obecności pracownika i odesłać go spwrotem do Gdyni, i gdy tylko ten weksel do nich miał dotrzeć zaraz mia nastąpić wypłata pieniędzy na moje konto. Cała procedura kredytowa miałą trwać 14 dni. Po 14 dniach kiedy nie otrzymywałam weksla zadzwoniłam do Gdyni i tam Pani z pretesją powiedziała że papiery do mnie przyjdą na początku października i że będe musiała wnieść dodatkowe zabespiecznie w tym przypadku moim dwuch żyrantów. Byłam w wielkim szoku skąd ja mam wziąść dwuch żyrantów kpina wiec stierdziłam że odstąpie od umowy wstępnej. Zadzoniłam do odziałua na Czerwińskiego w Katoiwcach i Pni powiedziała że nie ma problemu że mogę odstąpić od umowy, żebym pzresłała formulaż który jest w umowie przedstępnej i jeszce powiedziałą że nie ma problemu że firma wypłaci pieniązki do dwuch dni te co wpłaciłam dalej mnie beszczelnie okłamywała bo mogła od razu powiedzieć że kasy nie dostane. Wysłałam ten formulaż po dwuch tygodniach zadzwoniła do mnie Pani z Gdyni i powiedziała że kasy nie dostane bo to są pieniądze na koszty manipulacyjne totalna kpina i legalne złodziejstwo owszem czytałam umowe przedstępną ale te umowy nie są czytelne a pytanie które zadawałam tej kobiecie to ona odpowiadała i świadomie kłamała szczeże mówiąc załuje swojej głupoty i naiwności takimi złodziejami powinni zająć się nasze Państwo i zlikwidować tego typu złodzieji też jestem samotną matką wychowującą dziecko Ludzie kochni chodzby nie wiem jak wam było źle i nie mielibyście pieniędzy nie korzystajcie z ich złodziejskich pozyczek bo przez nich będziecie mieć większe długi niż macie i gorsze kłopoty

Włodek 13

Pożyczka gotówkowa do 50 000:

- bez zabezpieczeń

- bez współmałżonka

- bez BIK

- bez BIG

- bez KRD

- bez żadnych przedpłat

 

Oprocentowanie 7 %

Kwota rata ilość rat

50000 1125 zł 60

40000 900 zł 60

20000 450 zł 60

10000 225 zł 60

5000 112 zł 60

 

Sprawdź Nas

 

 

 

numer telefonu 703 803 997

strona www : kasaszybka.pl

 

Kolejni czekajacy na naiwnych i na szmal z naszej kieszeni.

 

Rozmowa telefoniczna to 7,69 za 1 min!. Albo sie ktos odezwie albo sobie posluchasz muzyczki przez 30 min.

 

23,37 SMS !......

 

Brak adresu firmy ,brak telefonów stacjonarnych firma widmo.

 

Jakby ktos dostał na poczte taka oferte niech sobie odpusci.....

Włodek 13
Takim spółkom się nie ufa...

 

Lepiej iść do instytucji która jest znana.

Jeśli nadal chce Pani pożyczkę... Proszę napisać na wegrow@polskaskok.pl

 

Przedstawimy Pani realne koszty pożyczki i wypłata jest zaraz po podpisaniu umowy jeśli Pani chce.

 

Tu sa osoby które jezeli juz to poptrzebuja bez babrania sie ich histori bo ta dyskfalifikuje ich z grona pozyczkobiorców a sumy o które sie ubiegaja moga czasami im wiele pomóc wiec ..nie wySKOKuj z takimi ofertami.

pomocwkredycie

Ogólnie do póki skok nie wejdzie pod skrzydła KNF to ma otartą drogę dla klientów, wszystkich.

johnbegood

nie masz przegrane. Możesz odzyskać 75% wpłatę ale drogą sądową. Zostałeś wprowadzony w błąd. Podaję ci namiary do prawnika który też mi pomógł. On zajmuje się takimi sprawami: Radca Prawny Radosław Górski tel: 506 233 195 biuro Adsum Odszkodowania Pomoc Prawna.

Życzę powodzenia.

 

---------- Post dodany o 23:58 ---------- Wcześniejszy post został napisany o 23:57 ----------

 

nie masz przegrane. Możesz odzyskać 75% wpłatę ale drogą sądową. Zostałeś wprowadzony w błąd. Podaję ci namiary do prawnika który też mi pomógł. On zajmuje się takimi sprawami: Radca Prawny Radosław Górski tel: 506 233 195 biuro Adsum Odszkodowania Pomoc Prawna.

Życzę powodzenia.

Monika00
1 godzinę temu, kolakinka napisał:
Mogę polecić jeszcze jedno rozwiązanie https://www.lendopolska.pl/
Sprawdzone, pewne. To pośrednik kredytowy wiec daje szanse na wybór odpowiedniego dla nas kredytu.

Myślisz, że ktoś się na to nabierze? Może hieno sprawdź na sobie jaka to wspaniała firma, a potem wciskaj tym biednym ludziom pożyczki?! Brak słów... 

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.