Jump to content
MarAgaJ

Kredyt w banku a zmiana nazwiska

Recommended Posts

MarAgaJ

Kilka lat temu wzięłam kredyt w banku. Później zostałam sama z dzieckiem, bez pieniędzy. W między czasie zmieniłam nazwisko i ponaglenia z banku do mnie nie docierały. Nie interesowałam się, i tak nie miałam z czego spłacać. Teraz dostałam pismo z banku, adresowane na stare nazwisko. Ze zamierzają sprzedać moją wierzytelność, ale dają mi szanse się dogadać. Hmm czy to możliwe, że po tak długim czasie nagle się chcą dogadać, skoro przez 4 lata nie mieli ze mną kontaktu? Kredyt spłacając, spłaciłabym około kwietnia przyszłego roku. W liście jest tylko numer telefonu kontaktowego i nazwisko osoby z którą mam się skontaktować. W sumie nie mam stałego zatrudnienia, pracuje jako "wolny strzelec "Mogłabym to spłacić ale nie w takim tempie jak to segerują ( 6 tyś + 3,5 tyś odsetek przez 12 miesięcy). Nie chce też się wpakować w gorsze problemy. Może lepiej poczekać na komornika i czekać aż ustalą moje prawdziwe dane?

zibi69

Witam,

i co Ci da czekanie na komornika poza jeszcze większymi kosztami? Na komornika zawsze będzie czas:smile-new:-jak proponują negocjacje to negocjuj. Jak nie dasz rady sama to skontaktuj się z lukaszb z tego forum (chociaż jak znam jego podejście to i tak Ci odpowie), jeśli on nie pomoże tzn., że szanse są delikatnie mówiąc nikłe.

Pzdr.

MarAgaJ

Ogólnie, słyszałam, że są firmy, które pomagają w negocjacjach i potrafią osiągnąć znacznie lepsze warunki spłaty zadłużenia.Słyszał ktoś o czymś takim?

zibi69

MarAgaJ!?!?! toż Ci napisałem!!!-lepszej "firmy" od lukaszb nie znajdziesz... może poszperaj trochę po Forum-znajdziesz opinie i o lukaszb i o firmach...ocenisz sama:nevreness:

Ja powiem tylko tyle: o lukaszb złego słowa nie znalazłem a o firmach "a i owszem"

Pzdr.

MarAgaJ

ok ;) dzięki. Nie skojarzyłam faktów ;)

lukaszb

Do rzeczy:

 

1. Kiedy dług stal się wymagalny, czyli kiedy został wypowiedziany jeśli został?

2. Bardzo proszę o przesłanie pisma na mój adres email - namiary znajdziesz tu: http://www.forum-kredytowe.pl/f131/wzory-pism-negocjacje-47428-10.html#post236875

 

MarAgaJ!?!?! toż Ci napisałem!!!-lepszej "firmy" od lukaszb nie znajdziesz... może poszperaj trochę po Forum-znajdziesz opinie i o lukaszb i o firmach...ocenisz sama

Ja powiem tylko tyle: o lukaszb złego słowa nie znalazłem a o firmach "a i owszem"

Pzdr.

 

Moja skuteczność też jest ograniczona i nie każdą sprawę potrafię pozytywnie zamknąć, nawet jeśli bardzo się staram. Zdarzają się sprawy gdzie Klient przychodzi z 5 tematami i udaje się porozumieć z wierzycielami, a są takie (z różnych względów) że nic się nie udaje zrobić nawet z jednym tematem. Chyba wszystko zależy od tego, żeby podejmować sprawy tylko takie w których jest reana szansa pomocy, a Klient musi być szczery i tylko szczery w tym co mówi - bo z tym różnie bywa. Serdecznie dziękuję za rekomendację zibi69.

MarAgaJ

Witam. Mailem wysłałam skan pisma. Umowa została mi wypowiedziana na przełomie 2008/2009 roku.

MarAgaJ

Zibi69 dziękuję, za polecenie Pana Łukasza. Panie Łukaszu dziękuję za pomoc jeszcze raz. Jest Pan Wielki. ;)

zibi69
Zibi69 dziękuję, za polecenie Pana Łukasza. Panie Łukaszu dziękuję za pomoc jeszcze raz. Jest Pan Wielki. ;)

Witam, baaardzo się cieszę bo rozumiem, że uzyskałaś pomoc....to po pierwsze-po drugie, nie dałaś się wciągnąć w jakieś "szemrane" propozycje ("firmy"-na 99,9% straciałabyś czas i raczej nie małe pieniądze)-po trzecie p. Łukasz "udowodnił" (choć to chyba dość niefortunne określenie) swoją skuteczność i profesjonalizm, co innym w syt. zbliżonej do MarAgaJ daje wyraźny i czytelny sygnał gdzie mają szukać pomocy,-po czwarte: "A nie mówiłem" ???(sorry musiałem to napisać):biggrin-new:

Jeszcze raz obojgu z Państwa gratuluję.

Pzdr.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.