Jump to content
Bescon

Kredyt na dowod dla bezrobotnego

Recommended Posts

Bescon

Witam, jestem osoba bezrobotna i chcialbym sie dowiedziec czy mialbym mozliwosc otrzymania kredytu, pozyczki w wysokosci 3000zl z mozliwoscia splaty na 2 lata w jakimkolwiek banku? Jezeli tak to prosze o podanie konkretnych bankow w ktorych moglbym sie o to starac. Dodam ze mam konto w Banku PKO.

lzalewski
Godzinę temu, Marek2019 napisał:

Witajcie. Jestem studentem i pilnie potrzebuje kasę, nie pracuje, czy mogę zwiąć pożyczkę?

Z czego spłacisz?

Finalist
2 godziny temu, Juryna napisał:

Mogę pomoc

Weźmiesz kredyt na siebie ?

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL. • Similar Content

  • Mod
   By Mod
   Kredyt na Dowód - czy to możliwe? Czy osoba bez dochodów - zadłużona lub bez pracy, może otrzymać pożyczkę bez żadnych zaświadczeń? Sprawdźmy jak to jest naprawdę.
    
   Jeśli szukamy szybkiego kredytu bądź pożyczki bez zaświadczeń o dochodach (w potocznej nazwie tzw. kredytu na dowód) możemy skorzystać z ofert zarówno banków jaki i firm pozabankowych.
   My ze swej strony radzimy w pierwszej kolejności przyjrzeć się ofertom banków, gdyż ich oferty są dużo tańsze od ofert firm pozabankowych - oprocentowanie pożyczek jest niższe od kilkudziesięciu do kilkuset procent.
    
   BANKI
    
   Banki w chwili obecnej nie udzielają sensu stricte kredytów na dowód dla wszystkich grup zawodowych - tzn. w takim sensie, iż jedynie dowód osobisty byłby wymagany do zaciągnięcia danego zobowiązania. Niektóre banki udzielają za to kredytów gotówkowych w uproszczonej procedurze, nie wymagając od klientów np. zaświadczeń o dochodach. Niestety trzeba pamiętać, że "kredyt bez zaświadczeń o dochodach" nie oznacza "kredytu bez dochodów". To, że bank nie wymaga zaświadczeń nie znaczy, że by dostać szybki kredyt możemy być bez pracy (kredyt dla bezrobotnych nie istnieje w bankach), czy być mocno zadłużeni (w banku nie dostaniemy kredytu z komornikiem czy też z dużymi opóźnieniami w BIK).
    
    
   Jakie uproszczone zasady stosują banki najczęściej (stan na 1 lutego 2019 r.):
    
   kredyt na oświadczenie o dochodach (Alior Bank, Getin Bank, EuroBank, PKO BP) - najczęściej wymagane: oświadczenie o dochodach + dowód osobisty. Jak najczęściej wygląda wówczas procedura uzyskania kredytu? Podajemy nazwę zakładu pracy, telefon oraz oświadczamy wysokość swoich zarobków, a bank telefonicznie potwierdza zatrudnienie. kredyt na wyciąg z konta (Getin Bank, PKO BP, Eurobank, Alior Bank) - wymagane najczęściej: wyciąg z historii naszego konta bankowego za dany okres + dowód osobisty. Bank na podstawie historii wpływów na nasze konto bankowe oblicza naszą zdolność kredytową. kredyt na PIT (np. Getin Bank, PKO BP, ING, Kasa Stefczyka) - aby otrzymać kredyt, bank najczęściej wymaga od klienta pita: PIT-11, PIT-36, PIT-37A, PIT-40 lub PIT-40a, a także dokumentu tożsamości (np. dowodu osobistego). Na podstawie Pitu szacuje naszą zdolność kredytową. Warto także wspomnieć, że w kilku bankach obowiązują specjalne uproszczone procedury dla wybranych grup zawodowych (np. pracownicy budżetówki, wolne zawody).
    
   Jeśli szukasz szybkiego kredytu bez zaświadczeń o dochodach, proponujemy przyjrzenie się w pierwszej kolejności ofercie następujących banków:
    
   BANKI
    
   //www.forum-kredytowe.pl/applications/core/interface/js/spacer.png
    
   PKO BP - Pożyczka Gotówkowa:
   Wysokość pożyczki od 1 000 do 120 000 zł. Okres spłaty do 10 lat. Pożyczka bez zaświadczeń do 24 000 zł (wraz z kredytowanymi kosztami) Możliwość konsolidacji zobowiązań spoza PKO Banku Polskiego RRSO 15,14% //www.forum-kredytowe.pl/applications/core/interface/js/spacer.png  
    
    
    
   POŻYCZKI POZABANKOWE
    
   Większość firm pozabankowych oferuje szybkie pożyczki chwilówki na dowód, bez zaświadczeń czy nawet oświadczeń o dochodach. Część firm nie sprawdza także rejestrów dłużników typu: BIK, BIG czy KRD. Procedura uzyskania pożyczki w parabankach jest dużo prostsza i szybsza niż w bankach. Jednak zawsze jest coś za coś. Tutaj za szybkość udzielenia pożyczki i brak zaświadczeń, otrzymujemy dużo wyższe oprocentowanie niż w przypadku kredytów bankowych.
    
   Wyjątek stanowią jedynie tzw. "darmowe pierwsze pożyczki dla nowych klientów" - parabank chcąc przyciągnąć klienta oferuje mu pożyczkę bez jakichkolwiek kosztów (spłacamy dokładnie tyle, ile pożyczyliśmy) najczęściej na 30 dni, na tzw. próbę. Tak więc w przypadku firm pozabankowych, jedynie z "darmowych pierwszych pożyczek" warto korzystać i tylko wtedy, gdy jesteśmy pewni, że pożyczkę po 30 dniach spłacimy, gdyż za każde jej przedłużenie lub monit będziemy musieli już płacić - i to nie mało.
    
    
   Poniżej zestawiliśmy firmy pozabankowe oferujące największe kwoty darmowych pierwszych pożyczek:
    
    
    
   //www.forum-kredytowe.pl/applications/core/interface/js/spacer.png
    
   Kwoty pożyczki: od 200 do 10 000 zł Okres spłaty: 1 - 30 dni Darmowa pierwsza pożyczka do 3000 zł Bez BIK: Tak //www.forum-kredytowe.pl/applications/core/interface/js/spacer.png  
    
   Reprezentatywny przykład: Kwota pożyczki: 1000zł, Okres spłaty: 30 dni, Oprocentowanie stałe: 10%, Prowizja 241,78zł, Łączna kwota odsetek: 8,22zł, Całkowita kwota do spłaty: 1250zł, Max. RRSO: 1410.33%
    
   //www.forum-kredytowe.pl/applications/core/interface/js/spacer.png
    
   Kwoty pożyczki: od 100 do 10 000 zł Okres spłaty: 15 dni - 24 miesiące Darmowa pierwsza pożyczka do 2000 zł W większości przypadków do wzięcia pożyczki potrzebny jest jedynie dowód tożsamości lub inny dokument potwierdzający dane adresowe Bez BIK: Nie //www.forum-kredytowe.pl/applications/core/interface/js/spacer.png  
    
   Reprezentatywny przykład: Kwota pożyczki: 1000zł, Okres spłaty: 30 dni, Stała stopa oprocentowania: 0%, Całkowita kwota do spłaty: 1282,99zł, Całkowity koszt pożyczki: 282,99zł (w tym odsetki kapitałowe: 8,33zł, prowizja: 274,66zł), max. RRSO: 1974%, Wysokość raty: 1282,99zł
    
   //www.forum-kredytowe.pl/applications/core/interface/js/spacer.png
    
   Kwoty pożyczki: od 300 do 5 000 zł Okres spłaty: 14 - 30 dni Darmowa pierwsza pożyczka do 3000 zł Bez BIK: Tak //www.forum-kredytowe.pl/applications/core/interface/js/spacer.png  
    
   Reprezentatywny przykład: Kwota pożyczki: 1000zł, Okres spłaty: 30 dni, Zmienna stopa oprocentowania: 10%, Całkowita kwota do spłaty: 1183,21zł, Całkowity koszt pożyczki: 183,21zł (w tym odsetki kapitałowe: 8,21zł, prowizja: 175zł), max. RRSO: 674,40%, Wysokość raty: 1183,21zł
    
  • liizii
   By liizii
   Szukałam takiego tematu, ale były tylko podobne, które nie do końca odpowiadały na moje pytanie.
    
   Mam prawie 23 lata. Chciałabym się dowiedzieć, czy jako osoba bezrobotna mogę dostać 40000 zł kredytu/pożyczki na rozpoczęcie działalności a konkretnie na zakup samochodu i towaru (art. spożywcze itp). Chcę prowadzić handel obwoźny, mam w tym doświadczenie, nie ma problemu z wpisem do ewidencji itp., jednak nie mam pieniędzy na auto i towar. Urząd Marszałkowski oferuje pożyczkę, jednak wymagania mają nieprawdopodobnie trudne po przejścia. Jestem bezrobotna, nie mam dochodów, mieszkam z rodzicami. Tak naprawdę zaczynam od zera.
    
   Czy jest możliwość, bym otrzymała te 40000zł? Na przykład pod zastaw zakupionego busa i towaru? Czy może lepiej będzie założyć "MultiStarter Business" w MultiBanku, mieć 20000 dopuszczalnego salda debetowego, a drugie 20000 jakoś wykombinować? Tylko jak?
    
   Z góry informuję, że mój Urząd Pracy nie dysponuje pieniędzmi na tego rodzaju działalność. Już pytałam.
  • karor
   By karor
   Witam.
   Posiadam zadłużenie w banku WBK (8tyś) powstałe poprzez utratę pracy. Bank wypowiedział mi umowę i nakazują jak najszybszą spłatę (aktualnie KRUK stara się ode mnie wyciągnąć te pieniądze).
   Jestem człowiekiem uczciwym więc z chęcią bym spłacił lecz nie mam z czego.
    
   Głupia sprawa. Pracę będę mieć od września (za granicą więc mam nadzieję na szybką spłatę zadłużenia) lecz teraz potrzebuję koło 1500zł pożyczki. Kwota żadna ale bez stałego dochodu nie mam pojęcia jak to zrobić. Szczerze to nie wiem czy bank wysłał już pismo do BIKu (zakładam, że tak).
    
   Ktoś wie co mogę uczynić?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

X TOP3 Najczęściej wybierane kredyty: