Jump to content
mider

Szybki kredyt bez biku i zaswiadczeń o dochodach

Recommended Posts

mider

PILNIE POSZUKUJĘ szybkiego KREDYTU 30000 bez biku i zaswiadczeń o dochodach prowadze działalność gospidarczą ale w ostatnim okresie nie wykazywałem dochodów, Czy ktoś może mi pomóc?

Linki
Maciek86

Nie wykazywałeś dochodu.. OK.. ale co ma do tego "bez biku" ? Opisz dokładnie swoją sytuację, to może ktoś będzie w stanie Ci pomóc..

Jak wygląda PIT za zeszły rok?

Jaka branża?

Jaka historia w BIKu?

 

Więcej szczegółów..

mider

do Biku w 2002 roku wpisał mnie pkobp za opużnienie w słaceniu ROR ale zostało to już w 2002 roku spłacone, natomiast PIT za 2011 wykazał srtate

pomocwkredycie

Ok. a jak wygląda rok bieżący bo można ci pomóc abyś dostał kredyt, pytanie jaki masz Bik, czyli jak teraz wygląda twoja sytuacja z kredytami czy posiadasz jakieś a jeśli tak to czy miałeś jakieś opóźnienia.

mider

na razie nie mam kredytów ani też żadnych opóżnień w spłatach kredyto od 2002 r

Management

Opcja A/

Najlepiej chyba jest znaleźć na rynku większy dług na przykład na 60.000zł .Takich długów na rynku jest masa .Można taki dług odkupić za 30.000zł czyli za połowę wartości.A potem ptorącić tym długiem swój dług wg rachunku matematycznego.

 

30.000 zł -25.000zł=5.000zł

 

I macie dodatkowo wspaniały urlop.

 

Opcja B/

Znajdź wolną hipotekę u osoby trzeciej ,którą zastawisz i weźmiesz na nią kredyt hipoteczny.Koszt takiego zastawy to 20 do 30% wartości kredytu.

dusia292

Poszukuje pilnie kredytu -pozyczki okolo 2800zl na raty max rata miesieczna do 150zl bez bik i bez dochodow na splate zadluzenia 3 chwilowek .dochod jaki posiadam to okolo 1000zl/m sa to dochody z tytulu alimenty na dwoje dzieci mieszkam z rodzicami jedyne koszty jakie ponosze to czynsz placony mamie okolo 97zl/ i splata pozyczki 90zl/m.i obecnie ciagle przedluzanie splat chwilowek a owczesna sytuacja przyczynila sie do tego ze wzielam te chwilowki .obecnie nie moge splacic caloych chwilowek pptrzebuje kredytu -pozyczki by splacic chwilowki i kredyt i miec jedna rate miesiecznie do splaty blagam pomozcie pilne

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

 • Similar Content

  • Mod
   By Mod
   Kredyt na Dowód - czy to możliwe? Czy osoba bez dochodów - zadłużona lub bez pracy, może otrzymać pożyczkę bez żadnych zaświadczeń? Sprawdźmy jak to jest naprawdę.
    
   Jeśli szukamy szybkiego kredytu bądź pożyczki bez zaświadczeń o dochodach (w potocznej nazwie tzw. kredytu na dowód) możemy skorzystać z ofert zarówno banków jaki i firm pozabankowych.
   My ze swej strony radzimy w pierwszej kolejności przyjrzeć się ofertom banków, gdyż ich oferty są dużo tańsze od ofert firm pozabankowych - oprocentowanie pożyczek jest niższe od kilkudziesięciu do kilkuset procent.
    
   BANKI
    
   Banki w chwili obecnej nie udzielają sensu stricte kredytów na dowód dla wszystkich grup zawodowych - tzn. w takim sensie, iż jedynie dowód osobisty byłby wymagany do zaciągnięcia danego zobowiązania. Niektóre banki udzielają za to kredytów gotówkowych w uproszczonej procedurze, nie wymagając od klientów np. zaświadczeń o dochodach. Niestety trzeba pamiętać, że "kredyt bez zaświadczeń o dochodach" nie oznacza "kredytu bez dochodów". To, że bank nie wymaga zaświadczeń nie znaczy, że by dostać szybki kredyt możemy być bez pracy (kredyt dla bezrobotnych nie istnieje w bankach), czy być mocno zadłużeni (w banku nie dostaniemy kredytu z komornikiem czy też z dużymi opóźnieniami w BIK).
    
    
   Jakie uproszczone zasady stosują banki najczęściej (stan na 1 lutego 2019 r.):
    
   kredyt na oświadczenie o dochodach (Alior Bank, Getin Bank, EuroBank, PKO BP) - najczęściej wymagane: oświadczenie o dochodach + dowód osobisty. Jak najczęściej wygląda wówczas procedura uzyskania kredytu? Podajemy nazwę zakładu pracy, telefon oraz oświadczamy wysokość swoich zarobków, a bank telefonicznie potwierdza zatrudnienie. kredyt na wyciąg z konta (Getin Bank, PKO BP, Eurobank, Alior Bank) - wymagane najczęściej: wyciąg z historii naszego konta bankowego za dany okres + dowód osobisty. Bank na podstawie historii wpływów na nasze konto bankowe oblicza naszą zdolność kredytową. kredyt na PIT (np. Getin Bank, PKO BP, ING, Kasa Stefczyka) - aby otrzymać kredyt, bank najczęściej wymaga od klienta pita: PIT-11, PIT-36, PIT-37A, PIT-40 lub PIT-40a, a także dokumentu tożsamości (np. dowodu osobistego). Na podstawie Pitu szacuje naszą zdolność kredytową. Warto także wspomnieć, że w kilku bankach obowiązują specjalne uproszczone procedury dla wybranych grup zawodowych (np. pracownicy budżetówki, wolne zawody).
    
   Jeśli szukasz szybkiego kredytu bez zaświadczeń o dochodach, proponujemy przyjrzenie się w pierwszej kolejności ofercie następujących banków:
    
   BANKI
    

    
   Eurobank - Pożyczka przez Internet :
   Wysokość pożyczki do 50 000 zł. Okres spłaty do 5 lat. Od 500 zł do 20 000 zł w przypadku pożyczki na dowód (jest to pożyczka bez zaświadczeń o dochodach). Do 50 000 zł wystarczy wyciąg z konta. RRSO 20,1%  
    
    

    
   PKO BP - Pożyczka Gotówkowa:
   Wysokość pożyczki od 1 000 do 120 000 zł. Okres spłaty do 10 lat. Pożyczka bez zaświadczeń do 24 000 zł (wraz z kredytowanymi kosztami) Możliwość konsolidacji zobowiązań spoza PKO Banku Polskiego RRSO 15,14%  
    
    
    
   POŻYCZKI POZABANKOWE
    
   Większość firm pozabankowych oferuje szybkie pożyczki chwilówki na dowód, bez zaświadczeń czy nawet oświadczeń o dochodach. Część firm nie sprawdza także rejestrów dłużników typu: BIK, BIG czy KRD. Procedura uzyskania pożyczki w parabankach jest dużo prostsza i szybsza niż w bankach. Jednak zawsze jest coś za coś. Tutaj za szybkość udzielenia pożyczki i brak zaświadczeń, otrzymujemy dużo wyższe oprocentowanie niż w przypadku kredytów bankowych.
    
   Wyjątek stanowią jedynie tzw. "darmowe pierwsze pożyczki dla nowych klientów" - parabank chcąc przyciągnąć klienta oferuje mu pożyczkę bez jakichkolwiek kosztów (spłacamy dokładnie tyle, ile pożyczyliśmy) najczęściej na 30 dni, na tzw. próbę. Tak więc w przypadku firm pozabankowych, jedynie z "darmowych pierwszych pożyczek" warto korzystać i tylko wtedy, gdy jesteśmy pewni, że pożyczkę po 30 dniach spłacimy, gdyż za każde jej przedłużenie lub monit będziemy musieli już płacić - i to nie mało.
    
    
   Poniżej zestawiliśmy firmy pozabankowe oferujące największe kwoty darmowych pierwszych pożyczek:
    
    
    

    
   Kwoty pożyczki: od 200 do 10 000 zł Okres spłaty: 1 - 30 dni Darmowa pierwsza pożyczka do 3000 zł Bez BIK: Tak  
    
   Reprezentatywny przykład: Kwota pożyczki: 1000zł, Okres spłaty: 30 dni, Oprocentowanie stałe: 10%, Prowizja 241,78zł, Łączna kwota odsetek: 8,22zł, Całkowita kwota do spłaty: 1250zł, Max. RRSO: 1410.33%
    

    
   Kwoty pożyczki: od 100 do 10 000 zł Okres spłaty: 15 dni - 24 miesiące Darmowa pierwsza pożyczka do 2000 zł W większości przypadków do wzięcia pożyczki potrzebny jest jedynie dowód tożsamości lub inny dokument potwierdzający dane adresowe Bez BIK: Nie  
    
   Reprezentatywny przykład: Kwota pożyczki: 1000zł, Okres spłaty: 30 dni, Stała stopa oprocentowania: 0%, Całkowita kwota do spłaty: 1282,99zł, Całkowity koszt pożyczki: 282,99zł (w tym odsetki kapitałowe: 8,33zł, prowizja: 274,66zł), max. RRSO: 1974%, Wysokość raty: 1282,99zł
    

    
   Kwoty pożyczki: od 300 do 5 000 zł Okres spłaty: 14 - 30 dni Darmowa pierwsza pożyczka do 3000 zł Bez BIK: Tak  
    
   Reprezentatywny przykład: Kwota pożyczki: 1000zł, Okres spłaty: 30 dni, Zmienna stopa oprocentowania: 10%, Całkowita kwota do spłaty: 1183,21zł, Całkowity koszt pożyczki: 183,21zł (w tym odsetki kapitałowe: 8,21zł, prowizja: 175zł), max. RRSO: 674,40%, Wysokość raty: 1183,21zł
    
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.