Jump to content
Acza

Potrzebuje kredytu min. 5 tys, chętnie na dowód !!!

Recommended Posts

Acza

Jestem w trakcie sprzedaży nieruchomości, a właściwie załatwiania przez nabywcę kredytu, który dostanie go na 100% tylko nie wiemy kiedy. Potrzebuję pieniędzy na przetrwanie do finalizacji transakcji.

Banki w których mam kredyty to: m-Bank, Cetelem, Euro, Citi, AiG, Sygma, Dominet i Lukas, a wysokość rat widocznych w BIK przekracza wysokość moich oficjalnych zarobków, więc potrzeba tu banku z liberalnym podejściem. Nie wiem czy jeszcze taki jest poza w/w.

Jestem zatrudniona w budżetówce, na stałą umowę, średnia z ostatnich 3-mcy to wg moich obliczeń 2200, ale nie wiem ile podałyby telefonicznie kadry. Co prawda czekam na wydanie zaświadczenia o zarobkach, ale to może potrwać z tydzień lub dwa.

Nie mam żadnych opóźnień w spłatach rat od zawsze, znaczy w BIK-u jestem w 100% wiarygodna.

Jeśli ktoś widzi możliwość uzyskania w tej sytuacji kolejnego kredytu (np. na dowód) to chętnie skorzystam, chętnie 10 tys., jeśli dałoby radę.

AnnaSidor

Jeśli rzeczywiście BIK jest czysty, to nie powinno być problemu, wystarczy oświadzcenie że pracuje Pani w takiej a takiej firmie, potwierdzają tylko pracę nie pytaja o zarobki. Taki kredyt może Pani uzysakć np. w BGŻ

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

X TOP3 Najczęściej wybierane kredyty: