Jump to content
Acza

Potrzebuje kredytu min. 5 tys, chętnie na dowód !!!

Recommended Posts

Acza

Jestem w trakcie sprzedaży nieruchomości, a właściwie załatwiania przez nabywcę kredytu, który dostanie go na 100% tylko nie wiemy kiedy. Potrzebuję pieniędzy na przetrwanie do finalizacji transakcji.

Banki w których mam kredyty to: m-Bank, Cetelem, Euro, Citi, AiG, Sygma, Dominet i Lukas, a wysokość rat widocznych w BIK przekracza wysokość moich oficjalnych zarobków, więc potrzeba tu banku z liberalnym podejściem. Nie wiem czy jeszcze taki jest poza w/w.

Jestem zatrudniona w budżetówce, na stałą umowę, średnia z ostatnich 3-mcy to wg moich obliczeń 2200, ale nie wiem ile podałyby telefonicznie kadry. Co prawda czekam na wydanie zaświadczenia o zarobkach, ale to może potrwać z tydzień lub dwa.

Nie mam żadnych opóźnień w spłatach rat od zawsze, znaczy w BIK-u jestem w 100% wiarygodna.

Jeśli ktoś widzi możliwość uzyskania w tej sytuacji kolejnego kredytu (np. na dowód) to chętnie skorzystam, chętnie 10 tys., jeśli dałoby radę.

Linki
AnnaSidor

Jeśli rzeczywiście BIK jest czysty, to nie powinno być problemu, wystarczy oświadzcenie że pracuje Pani w takiej a takiej firmie, potwierdzają tylko pracę nie pytaja o zarobki. Taki kredyt może Pani uzysakć np. w BGŻ

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 • Similar Topics

  • ING nadpłata kredytu przed całkowitym uruchomieniem

   Witam, Podpisałem umowę kredyt hipoteczny na kwotę 254 000 PLN. Uruchomione mam już 154 tys, zostało do uruchomieniu transza wrzesień 70 tys, transza grudzień 30 tys. Sprzedałem teraz inną  nieruchomość i mam 80 tys wolnych środków, które chciał bym wrzucić w ten kredyt, czy mogę już go nadpłacić mimo, że nie wszystkie transze uruchomiłem ? 

   in Kredyty mieszkaniowe

  • Czy można dobrać kwotę do skonsolidowanego wcześniej kredytu w pko bp

   Witam. Czy można dobrać potrzebną kwotę (inna pożyczka gotówkowa) do już wcześniej skonsolidowanego kredytu (kilka miesięcy temu) w PKO BP? Nie posiadam żadnych zadłużeń, ocenę w BIK mam dobrą. Wcześniejsza pożyczka gotówkowa w PKO BP została spłacana terminowo.

   in Kredyty konsolidacyjne bez hipoteki

  • Spłata rat kredytu.

   Dzień dobry.   Na wstępie chciałbym zaznaczyć, że nie wiem, czy temat znalazł się w odpowiednim dziale, więc proszę go przenieść w razie potrzeby.   Moje pytanie dotyczy płatności rat kredytu.   Co w wypadku, gdy umowa kredytowa mówi, że po wystąpieniu 3-ech niezapłaconych rat zostanie ona wypowiedziana.   Załóżmy, że mam 2 niezapłacone raty, ale nie dopuszczam do tego, aby pojawiły się 3 niezapłacone. Z miesiąca na miesiąc dokonuję spłaty jednej raty, ale

   in Dla zadłużonych

  • Wypowiedzenie umowy kredytu.

   Witam. Proszę o pomoc w mojej sprawie. Otóż w kwietniu br. zmarł moj tata, od tego momentu dowiedzieliśmy się o pożyczkach wziętych w Skoku Stefczyka . W placówce Skoku zostaliśmy poinformowani o 3 pożyczkach które aktualnie spłacał tata do momentu śmierci, a także o tym iż takich pożyczek było jeszcze 9 ale są już spłacone. Oczywiście odrzuciliśmy spadek by nie płacić pozostałych 3 , jednak okazało się że jedna z pożyczek ( na największa kwotę 53tys) była poręczona przez mamę w 2014 roku. Do sp

   in Dla zadłużonych

  • wcześniejsza spłata kredytu hipotecznegołaty

   Witam Wszystkich Mam taki problem z którym nie umiem sobie poradzić. Mam kredyt hipoteczny który wziąłem w 2009r ze spłatą w 168 równych ratach na tzw.”dowolny cel” Wg planu spłaty termin spłaty ostatniej raty to 31.12.2026r. Obecnie rozważam spłatę całego pozostałego do spłaty kredytu z końcem m-ca października br., tj w terminie spłaty raty nr 83. Mogę dokonać wcześniejszej spłaty bo jest to tzw. „kredyt konsumencki” z przypisanym uprawnieniem do wcześniejszej spłaty. Ponieważ planow

   in Kredyty mieszkaniowe

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.