Jump to content
meblofan

Jaki i gdzie leasing maszyny stolarskiej za ok 16.000zł netto

Recommended Posts

meblofan

Tak jak w temacie, chcę zakupić oklejarkę dla obrzeża płyt meblowych. Firma jedno-osobowa, działam już drugi rok. Na tamten rok miałem znikome zyski udokumentowane, ale posiadam też drugą pracę i stałą pensję, ew. z tej drugiej pracy można się podeprzeć, aby mieć zdolność kredytową? I nie mam pojęcia na jakich zasadach, czy konsumencki czy jaki zupełnie się na tym nie znam :(, miałbym na wpłatę własną np 30%. Coś możecie mi doradzić? Z góry serdecznie dziękuje!

Doradcy leasingowi

Witam serdecznie,

 

Myślę, że uzyskanie leasingu z tym co Pan napisał jest jak najbardziej mozliwe. Wpłata spora więc i problemów nie powinno być.

Pozdrawiam Complex Leasing

Mądrala

Pamiętajmy, że jeśli chodzi o leasing to nie bada się zdolności, tylko historię kredytową - w razie wpadek ze spłatą kredytu w przeszłości o leasing będzie bardzo ciężko. Jeśli jest ok, to warunki wymagane przez leasingodawcę raczej będą spełnione. Większą zagwostką może być sam sprzęt - jego wiek i marka.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.