Jump to content
pilarski

Poszukuję leasingu na auto dostawcze zła historia w biku czy jest szansa

Recommended Posts

pilarski

Witam

Na jakich zasadach można uzyskać leasing na auto o wartości około 50000zł dla firmy działającej od 20 października 2011?

W tym roku obroty na poziomie 250000zł dochód 5000zł

brak zaległości w us i zus, ale zła histori w biku polegająca na tym że w 2003 r kiedy mnie nie było w kraju mam jakiś kredyt nie spłacony. Czy i na jakich zasadach można coś zrobić.

Pozdrawiam

Linki
Doradcy leasingowi

Witam serdecznie!

 

Jeśli chodzi o złą historię w Bik to jest to oczywiście do ominięcia. Jest kilka możliwości by uzyskać dla Pana korzystny leasing. Jeśli auto byłoby od autoryzowanego dostawcy i w miarę przystpnym roczniku auta to można wówczas zrobić z opłatą wstępną na poziomie 15% bez przedstawiania dokumentów finansowych. Jeśli zaś auto będzie z komisu, czy też od osoby prywatnej, też można uzyskać leasing, ale zapewne na wyższej opłacie wstępnej ( 20%). Także szansa jest spora,ale uzależnione to jest od kilku czynników-kilka z nich wymieniłam powyżej.

Pozdrawiam, Complex Leasing

Guest BIznes Trade Company

Jestem do dyspozycji , posiadam w ofercie większość firm leasingowych , nawet dla klientów z negatywnym BIK,BIG,KRD itp .

doradcafirmowy

Można również skorzystać z pożyczek gwarantowanych przez fundusze unijne

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 • Similar Topics

  • Cesja leasingu. Czy dla każdego?

   Chciałbym dokonać cesji leasingu samochodu. Mam pytanie do osób w temacie: Czy osoba która zdecyduje się na cesję na siebie będzie przez bank sprawdzana pod kontem zdolności czy każdy kto tylko wyrazi chęć może przejąć płatność rat na siebie? 

   in Kredyty samochodowe

  • Szukam leasingu

   Auto Renault Talisman  Rok 2017  Cena 35000 tyś brutto Działalność w formie spółki zoo  

   in Leasing

  • wycena leasingu nowego auta

   Od kiedy istnieje firma: 1 czerwiec 2018r. Wiek przedsiębiorcy: 36 lat Przedmiot leasingu (rodzaj, marka, model): Citroen Berlingo M Feel osobowy Rok produkcji: 2019r. Wartość brutto przedmiotu leasingu: 69.000 zł. Czy będzie wystawiona faktura z pełnym VATem czy VAT marża: zakup w salonie citroena, nie zależy mi na odliczeniu kosztów bo jestem na ryczałcie, nie odliczam kosztoów. Preferowany okres leasingu: 60m. Preferowana wielkość opłaty wstępnej: 15-20%

   in Leasing

  • Auto w kredycie/leasingu - Ryczałt

   Witam, chciałem zakupić używane auto do ok 30 000 zł Brutto. Możliwy wkład własny. Wiek auta 9-11 lat.    Typ kredytu: Na zakup samochodu Wysokość kredytu: 25 - 40 tys zł  Czy kredyt będzie zabezpieczony: Posiadam jedną nieruchomość "na siebie" ale jej wartość to ok 10 tys.  Rodzaj zabezpieczenia kredytu:  Wartość zabezpieczenia: ... Województwo: Małopolskie Waluta kredytu: Pożądana długość okresu kredytowania: Dowolna   Przychód za 2018: 32

   in Kredyty dla firm

  • Prośba o pomoc w leasingu

   Dzień dobry,  Zwracam się z prośbą o pomoc doradców leasingowych - być może ktoś miał podobną sytuację: W ubiegłym miesiącu spółka uzyskała fabryczny leasing u dealera, umowa została podpisana a samochód zarejestrowany i odebrany. Po kilku dniach dealer poinformował nas, że bank wymaga oświadczenia (spółka jest w trakcie zmian zarządu) i wstrzymali wypłatę środków za samochód. Oświadczenie wysłaliśmy zgodnie z wymogami analityka lecz ten odpisał, że mamy teraz przesłać potwierdzenia no

   in Leasing

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.