Jump to content
Guest

KREDYT

Recommended Posts

Guest

Szanowni Państwo,

 

Poniżej przedstawiam pokrótce charakterystykę dwóch produktów kredytowych:

 

Kredyt na Miarę – kredyt ratalny. Jest tutaj możliwa spłata Państwa dotychczasowych kredytów, kart kredytowych, debetów z możliwością wzięcia większej kwoty niż ta do konsolidacji i dłuższego bądź krótszego okresu spłaty. Zwiększ się dzięki temu Państwa zdolność kredytowa, zamiast kilku rat kredytów, jest jedna mniejsza. Pozwala oszczędzić czas i pieniądze. Nie ma też przeciwwskazań, co do wcześniejszej spłaty i to bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Bez zbędnych formalności, ukrytych kosztów i prowizji. Maksymalna kwota, jaką można uzyskać to 150 000 złotych, miesięczna rata będzie wynosić wtedy 2483,00 złotych na siedem lat.

 

Kredyt Bezpieczny jest kredytem odnawialnym przydzielanym na dwa lata i przedłużanym na kolejne dwa lata. Jest to uwarunkowane ważnością karty, która jest niezbędna do korzystania z tego kredyt. W praktyce oznacza to, że kredyt jest odnawialny w nieskończoność. Karta ta służy do wykonywania płatności bezgotówkowych i wyjmowania pieniędzy z bankomatów. Ponadto można oczywiście dokonywać przelewów i wypłacać gotówkę w oddziale banku. Jest to kredyt elastyczny, ponieważ można go spłacać jak się chce i kiedy się chce. Minimalna spłata miesięczna to 2 % od wykorzystanej kwoty kredytu. Oprocentowanie jest naliczane dopiero w momencie wykorzystania jakiejś kwoty pieniędzy w sposób progresywny, progowy. Maksymalny limit kredytu wynosi 250 000 złotych.

Nie trzeba mieć konta w naszym banku do tego aby został przyznany kredyt.

 

Jeśli zainteresują się Państwo wyżej wymienioną ofertą lub w razie ewentualnych pytań proszę o kontakt.

Z chęcią spotkam się z Państwem i omówię szczegóły.

 

Pozdrawiam Serdecznie

 

Karolina Łuniewska

Specjalista ds. Sprzedaży

Tel. 0 667 992 544

e-mail: karolina.luniewska@polbankefg.pl

[/b]

Andrzej

Brakuje trochę regionu w którym pracujesz :]

 

Zajmuje się sprzedażą wyżej wymienionych produktów na terenie oraz w okolicach trójmiasta, jeżeli ktoś jest zainteresowany oferta Polbanku z chęcią pomogę ;)

 

Andrzej Belka

ul.Chmielna 103/104

80-748 Gdansk

tel. kom.: 661-916-293

andrzej.belka@polbankefg.pl


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.