Jump to content
-BARON-

Nowa działalnośc i zakup ciągnika.

Recommended Posts

-BARON-

Witam , nie mam jeszcze otwartej działalności jednak postanowiłem sie rozeznać co jak i czy się da.

Chce otworzyć działalność zakupić ciągnik siodłowy 100-130 tysięcy netto rocznik 20007-2008 i podpiąć sie pod zachodnią spedycję gdzie będę jeżdził z ich naczepą. Moje pytanie jest takie czy na nowo otwartą działalnośc gdzieś dostane taki leasing i jak wygląda to z wpłatą własna. jakiej raty sie spodziewać i jaki okres wchodzi w grę. Od założenia działalnosci zakupieniu ciągnika potrzeba jeszcze około miesiąca góra dwa na otrzymanie licencji na przewóz. Zastanawiam sie jak to rozwiązać czy się wogóle da ? Nie wiem czy dało by sie może wziąść jakiś kredyt pod zastaw nieruchomości ? Pomoże ktoś ?

KARA01

leasin dla firm które mają przynajmniej 3 m-ce działalności, kredyt może być dla nowopowstałych ale wtedy musi być udział własny min 20%

-BARON-

Czyli nie ma leasingu dla nowo powstałych firm ? I tylko kredyt a jaka szansa na powodzenie tej operacji. Jeżeli chodzi o bik to raczej będzie ok bo jako osoba prywatna nigdy nie miałem problemów ze spłatą jakiegokolwiek zobowiązania.

PWFinanse

leasing na start - czyli dla nowych działalności - jak najbardziej, wpłata 30%

Talik888

zgadzam się z przedmówcą . Leasing na start jesteśmy w stanie próbować o odstepstwo 20/25% OW

-BARON-

To w takim razie mam pytanie o jakieś bardziej szczegółowe przedstawienie sprawy. Jakie roczniki wchodzą w grę ,ilość rat i wliczone w pierwszy rok oc-ac . Auto z rocznika 2004 - 2005 kwota 50000 netto, za tę cenę i z tym rocznikiem prawie napewno będzie to euro 3 . Jeżeli można to na PW . Miło by było Z jak najmniejszą wpłata własna ale nawet te 30 % to nie będzie dramat przy tej sumie. No i jak to wyjdzie w ilości rat.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.