Jump to content
oktavio

Kredyt na otwarcie biznesu (franczyza) 37 tys.

Recommended Posts

oktavio

Witam

 

proszę o informacje, gdzie uzyskać kwotę 37 tys. na rozpoczęcie działalności (franczyze)? Czy jest na rynku taki produkt finansowy, który udziela pożyczek typowo na ten rodzaj działalności?

jeżeli chodzi o zabezpieczenie to mam jednego poręczyciela jego wynagrodzenie mies. 5 tys. zł netto ms

Obecnie pracuję na etacie wynagrodz. 1500 neto+koperta z premią, wszystkie kredyty spłacane na czas, bik czysty, obecne zobowiązania to 400 zł kredytu miesięcznie do końca roku.

W tym tygodniu składam wniosek do pomorskiego funduszu pożyczkowego, natomiast chcę mięć również inną alternatywę w przypadku odrzucenia mojego wniosku. pozdrawiam

Linki
Michael76

Najlepiej udaj sie do jakiegoś banku i weź normalny kredyt gotówkowy poreczony przez tą osobe bo bawienie sie w fundusze pożyczkowe to zabawa na 2 tygodnie jezeli chodzi o papiery a potem musisz sie co do grosza ze wszytkiego na fakturach rozliczyć a jak to w biznesie bywa czasami są niezaplanowane wydatki pozdrawiam

damian.kwasniewski

25tys. na oświadczenie 37tys pod zabezpieczenie Idea Bank.

Michael76

No własnie pod zabezpieczenie i jak coś nie pyknie w biznesie to zabiorą ci np mieszkanie warte 300 tyś za kredyt 37 tyś moim zdaniem to bez senu pozdrawiam

Elcia

Jeśli chodzi o województwo pomorskie, a działalność jest już założona to oferta Idea Banku, FM banku i Inicjatywy Mikro.

oktavio

Działalności jeszcze nie mam, tak jak w temacie potrzebuje pożyczki Na rozpoczęcie działalności, co mi z tego jeżeli otworze działalność a nie dostane pożyczki czy w fm banku czy idei muszę mieć dg aby móc ubiegać się o pożyczkę?

Elcia

Tak, jeśli chodzi o FM Bank i IDEA BANK, musisz mieć otwartą działalność.

Jeśli chodzi o Instytucje poza bankowe, to tu można się starać z samym pomysłem, ale kwoty około 10 tys zł i zabezpieczone.

DFI

W Idea Banku nie musisz mieć założonej działalności - warunkiem przygotowania umowy będzie dostarczenie wpisu do ewidencji, decyzję otrzymasz wcześniej.

oktavio

Czy w moim przypadku jeżeli chodzi o kredyt w idea banku powyżej 25 tys. musi być zabezpieczenie rzeczowe tak? poręczenie osób nie wystarczy? Chodzi o kwotę jak w temacie. dziękuje z góry za odpowiedź

 

---------- Post dodany o 09:21 ---------- Wcześniejszy post został napisany o 09:14 ----------

 

Jeszcze jedno pytanie, słyszałem, że deutsche bank ma w swojej ofercie kredyt na franczyze, czy ma ktoś szczegółowe informacje na temat warunków tego kredytu?

pomocwkredycie

Jeśli chodzi o Idea bank może też być poręczcenie osób trzecich, nie musi być zabezpieczenia. Na temat franczyzy w banku Deutsche najlepiej wypowie cię kozerus który jest pracownikiem tego banku.

Elcia

Franczyzę chyba najlepiej kredytuje FM bank.

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.