Jump to content
Mod

Nest Bank - BIZNest Kredyt dla Firm - Opinie, Warunki

Recommended Posts

Mod

Kredyt dla firm w Nest Banku - warunki, oprocentowanie i opinie klientów.


Biznest Kredyt

Wysokość: do 550 000 zł.

Okres kredytowania: do 12 lat.

Atuty oferty: Proste i szybkie finansowanie potrzeb związanych z bieżącą działalnością firmy. Unikatowa forma oceny zdolności kredytowej. Wystarczy PIT za ostatni rok obrotowy

.


Czy warto zaciągnąć Kredyt dla firm w Nest Banku? Opisz swoje doświadczenia kredytowe z tym bankiem i wyraź swoją opinie o kredycie dla firmy w NestBank. Pomóż innym kredytobiorcom w podjęciu decyzji kredytowej.

 

Oferta kredytu biznes jest dla Ciebie niejasna? Masz szczegółowe pytania o warunki kredytu, oprocentowania, czas oczekiwania na decyzję itp.? Zadaj je w tym wątku, a doradcy kredytowi banku, udzielający się na forum z pewnością na nie odpowiedzą.

Kapital13

Witam

 

Zapytałem doradcę Banku Nest czy posiadam zdolność kredytową, ten odpowiedział, że nie wie dopóki nie wprowadzi do systemu, który wyda decyzję tego samego dnia lub przekieruje wniosek na weryfikację manualną. Przedstawiłem, źródła dochodów, BIK z punktacją powyżej 550 pkt. Decyzja szybką drogą nie wyszła, po dwóch tygodniach dowiedziałem się, że nie otrzymam finansowania.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL. • Similar Content

  • LogisticsWorld
   By LogisticsWorld
   Dzień dobry/dobry wieczór,
    
   Czy mógłbym tutaj uzyskać pomoc kogoś, kto przeanalizuje umowę KK w Nest Banku. Niestety dopiero po fakcie podpisania przeczytałem ją dokładnie i jest ona dla mnie co najmniej niejasna. Widzę rozbieżności między kwotami, jakieś (moim zdaniem) ukryte koszta. Generalnie wygląda, że jest ona dla mnie mocno niekorzystna. Prosiłbym o poradę kogoś jak odzyskać choćby część kosztów (w postaci ich zwrotu lub pomniejszenia kwoty), a najlepiej jej rozwiązania bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Z przyczyn oczywistych nie będę jej udostępniał publicznie. Proszę o wiadomość prywatną.
    
   Z góry dziękuję.
    
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.