Jump to content
Piotrek

Meritum Bank - Biznes Pożyczka - Opinie, Warunki

Recommended Posts

Piotrek

Szybka Biznes Pożyczka w Meritum Banku - warunki, oprocentowanie i opinie kredytobiorców.

 

114.gif

 


Wysokość: do 500 000 zł.

Okres kredytowania: do 10 lat.

Atuty oferty: Dowolny cel wykorzystania środków z pożyczki ( np. na zakup towarów, środków trwałych, poprawę płynności); Bez zbędnych formalności (bez zaświadczeń z ZUS i US, bez biznesplanu, bez prognoz finansowych); Bez poręczycieli i zabezpieczeń majątkowych;

 

Kontakt z doradcą

 

 


Czy warto wziąć Biznes Pożyczkę w Meritum Banku? Opisz swoje doświadczenia kredytowe z tym bankiem i wyraź swoją opinie o Biznes Pożyczce Meritum Bank. Pomóż innym kredytobiorcom którzy szukają kredytu dla własnej firmy na dowolny cel.

 

Oferta pożyczki Meritum Bank jest dla Ciebie niejasna? Masz szczegółowe pytania o warunki kredytu , wysokości oprocentowania, czas oczekiwania na decyzję, zdolność kredytową itp.? Zadaj je w tym wątku, a doradcy kredytowi Meritum Banku, udzielający się na forum z pewnością na nie odpowiedzą.

kamill81

Postanowiłem wypowiedzieć się w tym temacie i dziękuję z góry za ewentualne podpowiedzi.

 

Mam biznes pożyczkę w Meritum do spłaty pozostało mi coś ponad 60 tys.,kilka dni temu odezwał się do mnie jakiś facet stwierdzając że jest pracownikiem Meritum Bank, i że do końca kredytu może mi obniżyć ratę coś o 300 zł, ja oczywiście na to przystałem. Po kilku dniach patrzę na moim rachunku bieżącym, że wpłyneło mi ponad 100 tys zł. W szczegółach przelewu zobaczyłem że to przelew z Meritum Bank. Odrazu połaczyłem się z infolinią i mi powiedziano, że to są pieniądze z nowego kredytu, który wziałem i to łącznie z odsetkami ponad 160 tys zł!!! umowa mi przyszła i rzeczywiscie umowa na nowy kredyt i okazało się że ta osoba co niby miała być pracownikiem banku, okazała się pracownikiem firmy pośrednika jakiegoś. Dowiedziałem się w kilku bankach z którymi współpracuję( info z dyrekcji oddziałów), iż od każdej umowy kredytu/pożyczki do 30 dni można odstąpić. Niestety infolinia Meritum mówi że nie mogę, nawet nie chcą podać żadnej podstawy prawnej. Czy ktoś miał podobny problem? Zamierzam do nich poprzez adwokata wystosować pismo i nie wiem jeszcze co dalej. Poprostu czuję się oszukany... i zero zrozumienia ze strony banku.

ramzixp

Jakie dokumenty są bezwzględnie wymagane?

Posiadam:

KPiR

Zaświadczenia o niezaleganiu

Historie rachunków

 

Nie posiadam jeszcze PIT

 

Warto złożyć wniosek? Potrzebuję 80 tysięcy... nie jestem z grupy wolnych zawodów. Nie chcę robić kolejnego bezsensownego zapytania do BIK.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.