Jump to content
lukaszb

Kredyt 60000 na najdłuższy okres spłaty

Recommended Posts

lukaszb

Chciałbym zaciągnąć kredyt w wysokości 60,000zł.

 

Moje dodochody to 5000 netto z umowy na czas nieokreślony (2000zł) i umowy o dzieło (3000zł). Obie umowy u jednego pracodawcy od 7 miesięcy.

 

Obciążenia miesięczne - kredyt samochodowy z ratą miesięczną 740zł.

 

Interesuje mnie możliwie najdłuższy okres spłaty. Miałem kilka wcześniej kredytów - wszystkie spłacone przed czasem.

tomekpuchalskix

Raczej nie będzie kłopotu aby uzyskał Pan kredyt, przy takich dochodach i zakładając to że nie widnieje Pan w BIK jako osoba ryzykowna. Jeżeli tak jak Pan mówi kredyty były spłacane ok i nawet wcześniej to ok. Od Pana dochodów czyli od 5000 zł będzie na pewno odjęta rata jaką płaci Pan za kredyt na samochód, dodatkowo będzie odjęte mniej więcej od 350 do 500 zł za to że mieszka Pan i żyje w jakimś mieście jeżeli będzie Pan miał rozwinę na utrzymaniu za każdą osobę będą odjęte koszty utrzymania od dochodów, jeżeli ma Pan żonę, i nie mają Państwo rozdzielności majątkowej do kredytu będzie musiała przystąpić również żona (jeżeli zależy Panu na rozsądnych wielkościach rat kredytu, nie zawsze ale dosyć często ), jeżeli pan jakieś karty kredytowe obniżają zdolność kredytową. Najlepiej skonsolidować i zostawić sobie jedną na wszelki wypadek. Czyli 5000 zł -(minus) zobowiązania daje nam jakąś kwotę i ta kwota zazwyczaj jest mnożona od 15 do 20 razy i wychodzi Panu wielkość kredytu (jednak czasem może to być więcej, nie zawsze banki oceniają po takich kryteriach, jednak jest to policzone w taki sposób aby miał Pan możliwość stabilnej spłaty czyli rata nie za duża i termin kredytu w porządku, dodatkowo rata miesięczna nie może być większa jak połowa Pana dochodów po odjęciu kosztów). :) A najlepiej nie brać kredytów tylko zacząć oszczędzać 200 zł miesięcznie daje nam możliwość wygenerowania po 11 latach średnio około 54 tyś zł i zakładając gdyby zaczął Pan oszczędzać 10 lat temu nie musiał by Pan brać kredytu. Dodatkowo chciałbym zauważyć iż te wszystkie kredyty które Pan brał miały jakieś swoje oprocentowanie i z tego co Pan pisze było ich kilka zakładając to iż wziął by Pan o 2000 zł mniejsze kredyty i każdy z kredytów byłby rozłożony na 60 miesięcy, miesięcznie uzyskiwał by pan mniej więcej 300 zł a po okresie 15 lat oszczędzania ( czyli nie dopłacania bankowi za raty tylko oszczędzania) była by to już kwota znacznie większa.

PS. Najlepiej jak pójdzie Pan do banku w którym ma Pan najwięcej produktów bank zawsze lepiej obsłuży klienta którego już zna.

 

Warto także tutaj wypełnić wniosek (wpisac kwotę kredytu, okres kredytowania, dochody na 1 os., liczbę osób w gospodarstwie domowym):

 

wnioski/zzk-g/

 

Za darmo zostanie obliczona zdolność kredytowa i na maila zostana przeslane propozycje najlepszego kredytu.

 

 

Pozdrawiam

lukaszb

Dziękuję za wyczeprujące odpowiedzi. Oczywiście zdaję sobie sprawę, że kredytów najlepiej nie zaciągać, a możliwie najwięcej pieniędzy odkładać. Niestety czasem trzeba i to właśnie taka sytuacja..

 

Jestem kawalerem, poza wspomnianą już kwotą kredytu samochodowego nie mam, żadnych innych zobowiązań.

 

Szukam kredytu na dobrych warunkach. Jestem z Warszawy.

 

Kwota netto zarobków wynosi 5000zł jeśli jednak zajdzie potrzeba, mogę udokumentować znacznie wyższe wpływy na konto bankowe. BIK zupełnie czysty.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

X TOP3 Najczęściej wybierane kredyty: