Jump to content
Mod

Millennium Bank - Kredyt Konsolidacyjny - Opinie

Recommended Posts

Mod

PYTANIA i OPINIE: Kredyt konsolidacyjny Millennium Bank

 

millennium.gif

 

Waluty: PLN.

Wysokość: od 20 000 zł do 90% wartości nieruchomości stanowiącej zabezpieczenie kredytu, jeśli jednym z konsolidowanych zobowiązań jest kredyt mieszkaniowy oraz pod warunkiem skorzystania z ubezpieczenia od utraty stałego źródła dochodów; do 70% wartości nieruchomości w przypadku spłaty wyłącznie kredytów i pożyczek na cele konsumpcyjne.

Maks. okres kredytowania: do 30 lat.

Atuty oferty: minimum formalności; szybka decyzja kredytowa.

 

Kontakt z doradcą
Zobacz szczegóły

 

 

Czy warto skonsolidować swoje kredyty w Millennium Bank? Opisz swoje doświadczenia kredytowe z tym bankiem i wyraź swoją opinie.

Zadaj pytanie odnośnie oferty kredytu konsolidacyjnego w Millennium Bank.

Linki
Trescom

Chciałem podzielić się swoją opinią nt. Millenium, do którego udałem się po informacje dotyczące możliwości konsolidacji kredytu + gotówka.

Co mnie niezbyt pozytywnie zaskoczyło to fakt, iż aby wykonać jakąkolwiek symulację, musiałbym przynieść zaświadczenie o zatrudnieniu bądź osiąganych zarobkach.

Trochę to bezsensu. Żeby uzyskać jedynie informacje o ofercie kredytowej, jaka byłaby rata, muszę latać i załatwiać papierki.

Jak na obecną sytuację rynkową, uważam to za kolosalne zacofanie i ewidentne zniechęcanie klientów.

Naturalnie podziękowałem i opuściłem ten dziwny przytułek ;)

PlanFinance.pl

Musiałeś trafić na jakiegoś barana któremu nie chce się pracować.Nie jest to kwestia Millennium tylko osoby z którą rozmawiałeś.

scorpion

Również podzielę się niezbyt pochlebną opinią o Millennium. Składałem u nich z żoną wniosek o kredyt konsolidacyjny zabezpieczony hipoteką. Wstępna symulacja - OK. Spełniam ich warunki, zdolność ok., BIK ok. wniosek dokumenty itp. itd. wizyta rzeczoznawcy w domu po jakimś tygodniu (bardzo zapracowany człowiek), wycena i ............... odmowa. Dlaczego ? Bo nie konsolidują kredytów zaciągniętych w SKOK !!! no jak rany to nie widać tego było dwa tygodnie wcześniej jak składałem im wniosek wraz z umowami ?

Tak samo jak ING - totalny brak szacunku dla mojego czasu i mojej osoby.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 • Similar Topics

  • Refinansowanie 221tys Millennium

   1.Waluta kredytu - PLN 2.Pożądana długość okresu kredytowania - 348 miesięcy 3.Wysokość kredytu - 221000PLN 4.Wkład własny - 0 PLN 5.Wartość nieruchomości - 250000 PLN 6.Rynek pierwotny / rynek wtórny* - wtorny 7.Rodzaj nieruchomości / rodzaj własności - mieszkanie/własność 8.Powierzchnia użytkowa nieruchomości - 79 mkw 9.Lokalizacja nieruchomości (województwo / miasto) - Malbork pomorskie 10.Obecny stan zaawansowania inwstycji - 100 11.Łączna liczba osób w gospodarstwie domo

   in Kredyty mieszkaniowe

  • Refinansowanie kredytu w Millennium

   Witam równy rok temu zostałem szczęśliwym posiadaczem kredytu hipotecznego w banku millenium. Aktualnie do spłaty 221tys 29lat. Czytam liczyłem że w innych bankach między innymi PKO moja rata może wynieść o 150zl mnie przy tym samym okresie kredytowania. I moje pytanie jak się do tego zabrać? Co będzie potrzebne ? Na jakie opłaty się przygotować? Czy będę musiał notariusza zahaczyć? Pozdrawiam

   in Hipoteczne kredyty konsolidacyjne i refinansowe

  • Przeniesienie hipoteki z Millennium po kilku miesiącach - 380 000zł

   Witam,   kilka miesięcy temu wziąłem kredyt hipoteczny w Millennium, który chce przenieść, tj. wziąć hipotekę w innym banku na lepszych warunkach, która spłaci zobowiązanie w Millennium. Brak opłat za wcześniejszą spłatę.   Kredyt standardowy/Kredyt MdM* - standardowy Waluta kredytu - PLN Pożądana długość okresu kredytowania - 360 msc Wysokość kredytu - 380 000 Wartość nieruchomości / wkład własny** - 20% Rynek pierwotny / rynek wtórny*** - pierwotny Rodzaj nieruchomości / rodz

   in Kredyty mieszkaniowe

  • Pożyczka gotówkowa Bank Millennium

   Witam,   X lat temu wziąłem 2 pożyczki w banku , teraz się zastanawiam po co mi to było no ale nic teraz trzeba płacić.     Płacę już ileś lat miesięcznych rat od września płacę ratę + drugą ( wcześniejszą spłatę ) czyli rata 250 x2 = 500 zł miesięcznie i wydaje mi się ,że ten kredyt bardzo bardzo wolno maleje. Mam już dosyć tych rat i chciałbym spłacić jak najszybciej najlepiej w ciągu 2 lat. Obecna sytuacja pozwala mi na większe spłaty wiec tak robie ale mimo to wydaje mi się

   in Kredyty gotówkowe

  • Kredyty w BZ WBK i Millennium - wypowiedzenie umowy.

   Cześć,     Nie spłacam tak od stycznia kredytów w BZ WBK i Millennium, ze względu na upadłość firmy z którą współpracowałem.   Od przyszłego miesiąca będę mógł spłacać raty regularnie, niestety nie jestem wstanie nad płacić zaległych rat. mam kredyty w 1. BZ WBK był zaciągnięty na 72 miesiące - została mi wypowiedziana umową i z nimi nie ma gadki, nie wydłużą mi kredytu ( chyba że ktoś przystąpi ze mną do kredytu - moi rodzice nie żyją i nie ma kto) 2. Millennium - na razie stra

   in Dla zadłużonych

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.