Jump to content
Rudson

Poszukuję konta oszczędnościowego, jakie polecacie ?

Recommended Posts

Rudson

Witam. Posiadam obecnie 40tys gotowki, chcialbym je gdzies wlozyc na konto - tylko ktore ?

Nie chce lokaty ktora mi je zamrozi, wolalbym miec do nich w razie 'W' dostep.

Bede wdzieczny za pomoc w wyborze..

Stolaz

W jakim banku masz ROR?

Myślę, że możesz iść do oddziału i negocjować warunki, bo po obniżkach stóp przez RPP te oprocentowania kont oszczędnościowych są ogólnie słabe na rynku (max 3-3,5%).

 

w mBanku jest teraz fajna promocja, możesz otworzyć darmowy ROR eKonto mobilne a oprocentowanie rachunku to 4%. Możesz traktować to konto właśnie jako rachunek do trzymania oszczędności, masz pełen dostęp do konta etc. promocja tylko dla nowych klientów, którzy nie mają konta w mBanku.

marzenaew

(...)W zestawieniu, w porównaniu do ostatnio opublikowanego raportu, pojawiają się trzy nowe lokaty. Pierwsza z nich, to Lokata Inwestor w BOŚ Banku. Zainwestować możemy minimum 3 tys., złotych z czego 67% trafia na fundusze inwestycyjne w PZU TFI, a 33% na trzymiesięczną lokatę. Ta jest oprocentowana 6% w skali roku i może się odnowić z oprocentowaniem w wysokości 3%. żródło: marketmoney.pl

Piotr Janicki

Spróbuj konta oszczędnościowego. Co prawda chyba nie ma aktualnie takiej promocji, która podwyższonym oprocentowaniem obejmowałaby całą sumę 40 000 zł, no ale oprocentowanie na poziomie 4% dla 10 000 zł i 3% 30 000 zł być może by Cię zadowalało. Sprawdź propozycje z BGŻ Optima, Banku Millennium, czy Meritum Banku. Zanim jednak skorzystasz to może warto jednak zamrozić na krótki czas środki na lokacie tylko po to, aby skorzystać z promocyjnego oprocentowania np. 5%.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.