Jump to content
Guest BIznes Trade Company

Prywatne pożyczki -bezpieczne pożyczki

Recommended Posts

Guest BIznes Trade Company

Jestem niezależnym doradcą finansowym i posiadam w swojej ofercie kredyty bankowe, poza bankowe oraz prywatnych inwestorów oraz oddłużenia ale tu jest już wymagane zabezpieczenie hipoteczne.

Oferta inwestorów których mam jest przeznaczona dla osób które poszukują pożyczek na okres do 10 lat włącznie .

Kwoty jaki proponuję zaczynają się już od 30 000 zł a graniczna kwota to na tą chwilę 300 000 zł .

Nie jest także wymagane obowiązkowo zabezpieczenie w postaci hipoteki.

Gdyż Inwestorzy zabezpieczają się na poręczeniu osób trzecich( 3 poręczycieli) lub zabezpieczenie w postaci polisy ubezpieczeniowej pod kredyt .

Nie pobieramy żadnych opłat wstępnych ani zadatków czy zaliczek .

Natomiast w momencie uzyskania promesy- wstępnej i wiążącej decyzji w sprawie pożyczki , Klienci którzy wybiorą jako zabezpieczenie polisę kredytową będą musieli opłacić jednorazową wpłatę do polisy aby stała się zabezpieczeniem kredytu.

Polisa ta obejmuje cały okres na jaki została udzielona pożyczka.

Większość dokumentów przesyłamy w formie elektronicznej więc nie trzeba tracić kosztów na dojazdy .

Jeśli życzy Pan sobie spotkanie , także nie ma żadnego kłopotu bo oczywiście możemy się spotkać w naszym biurze w Poznaniu .

Dokumenty jakie są potrzebne to przede wszystkim GIODO- zgoda na przetwarzanie danych osobowych, Umowę pośrednictwa między Panem a moją firmą na pozyskanie finansowania, Ksero dokumentu tożsamości oraz wniosek o pożyczkę A także potwierdzenie uzyskiwanych dochodów .

 

Jeśli jest Pani zainteresowany moją propozycją zapraszam do kontaktu na priv lub w odpowiedzi proszę o podanie namiarów kontaktowych

Linki
Nati89

Jestem zainteresowana . Prosze o kontakt.

Kama1955

Witam jestem zainteresowana ofertą prywatną- pilnie prosze o kontakt

MarcinTomasz

Jeżeli szukasz pomocy finansowej, zadzwoń

 

775508003

Ewa34

Jestem zainteresowana nr tel wyślę w wiadomości prywatnej.


 • Similar Topics

  • Poszukuję pożyczki 10-20tys

   Witam Poszukuje prywatnej pożyczki w kwocie 10-20tys. Bank odpada, kiedyś niesplacony kredyt i czarna lista. Wszystko już uregulowane.  Chwilówki oczekują spłaty po miesiącu a ja chciałbym wyższa kwotę i rozłożyć raty na rok lub dwa. Pracuje w budowlane więc bez umowy. Wypłata w gotówce do ręki co tydzień. Chciałbym przejść na własny biznes a nie robić na kogoś. Jeśli ktoś jest zainteresowany udzieleniem takiej pożyczki to proszę o priv. 

   in Pożyczki prywatne

  • Pieniążek-pozyczki

   Czy znacie firmę pieniążek-pozyczki? Jakieś opinie

   in Pożyczki prywatne

  • Profi Credit - wyrok za wyłudzenie pożyczki.

   Witam, jakiś czas temu otrzymałem wezwanie na policję w sprawie ProfiCredit o wyłudzenie pożyczki dodam iż na początku raty były płacone przez 4 miesiące aż do utraty pracy (nie z mojej winy) przestałem spłacać bo nie miałem z czego aż w końcu PC skierował sprawę na policje. Musiałem stawić się na przesłuchaniu co trwało 5h męczyli mnie wypytywali o szczegóły, majątek itd... Na koniec sprawa do prokuratora i sądu i wyrok przez rok prace spoleczne wiec uwazajcie na tę chorą firme PC banda buraków

   in Dla zadłużonych

  • Czy jak wymaga wpłaty 1645 zł na polise przed rozpoczęciem wzięcia pożyczki to 100% wał ?

   jak  w temacie, podesłana umowa , nie na tyle miesiecy co chcialem tylko chyba na max czyli 60 15 do wziecia 24 prawie do oddania i wlasnie jakas polisa ubezpieczeniowa zeby 1645 zl im wplacic smierdzi walem jak nic do tego adres co sprawdzam w google to jakis dom przy drodze a nie zadne biuro . pomockredytowa , net bodajze . Co sądzicie olać chyba takie cuda wianki ciepłym moczem   

   in Pożyczki prywatne

  • Pilnie potrzebuję pożyczki prywatnej.

   Witam, pilnie potrzebuje pożyczki wysokości 3500 / 4000 PLN na okres 12 / 16 miesięcy w zależności od oprocentowania. Mam stałą pracę i źródło dochodu. Więcej informacji udzielę osobie mailowo lub telefonicznie. Pozdrawiam.

   in Pożyczki prywatne

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.