Jump to content
Guest BIznes Trade Company

Prywatne pożyczki -bezpieczne pożyczki

Recommended Posts

Guest BIznes Trade Company

Jestem niezależnym doradcą finansowym i posiadam w swojej ofercie kredyty bankowe, poza bankowe oraz prywatnych inwestorów oraz oddłużenia ale tu jest już wymagane zabezpieczenie hipoteczne.

Oferta inwestorów których mam jest przeznaczona dla osób które poszukują pożyczek na okres do 10 lat włącznie .

Kwoty jaki proponuję zaczynają się już od 30 000 zł a graniczna kwota to na tą chwilę 300 000 zł .

Nie jest także wymagane obowiązkowo zabezpieczenie w postaci hipoteki.

Gdyż Inwestorzy zabezpieczają się na poręczeniu osób trzecich( 3 poręczycieli) lub zabezpieczenie w postaci polisy ubezpieczeniowej pod kredyt .

Nie pobieramy żadnych opłat wstępnych ani zadatków czy zaliczek .

Natomiast w momencie uzyskania promesy- wstępnej i wiążącej decyzji w sprawie pożyczki , Klienci którzy wybiorą jako zabezpieczenie polisę kredytową będą musieli opłacić jednorazową wpłatę do polisy aby stała się zabezpieczeniem kredytu.

Polisa ta obejmuje cały okres na jaki została udzielona pożyczka.

Większość dokumentów przesyłamy w formie elektronicznej więc nie trzeba tracić kosztów na dojazdy .

Jeśli życzy Pan sobie spotkanie , także nie ma żadnego kłopotu bo oczywiście możemy się spotkać w naszym biurze w Poznaniu .

Dokumenty jakie są potrzebne to przede wszystkim GIODO- zgoda na przetwarzanie danych osobowych, Umowę pośrednictwa między Panem a moją firmą na pozyskanie finansowania, Ksero dokumentu tożsamości oraz wniosek o pożyczkę A także potwierdzenie uzyskiwanych dochodów .

 

Jeśli jest Pani zainteresowany moją propozycją zapraszam do kontaktu na priv lub w odpowiedzi proszę o podanie namiarów kontaktowych

Linki
Nati89

Jestem zainteresowana . Prosze o kontakt.

Kama1955

Witam jestem zainteresowana ofertą prywatną- pilnie prosze o kontakt

MarcinTomasz

Jeżeli szukasz pomocy finansowej, zadzwoń

 

775508003

Ewa34

Jestem zainteresowana nr tel wyślę w wiadomości prywatnej.


 • Similar Topics

  • Raty prywatne jako dochód

   Witam, chcę sprzedać dom w obrębie mojej rodziny na zasadzie rat prywatnych (120 m-cy po 2tys zł). Wszystko zgodnie z prawem (notariusz, akt egzekucyjny itd.) Jak taki dochód czyli te 2 tys przez 10 lat jest traktowany przez banki w przypadku gdybym chciał w przyszłości sam kupić mieszkanie? Dziękuję ------------------------------- dodano 12 minut później ------------------------------- Raty prywatne ponieważ na nieruchomości ciąży "dożycie" więc normalny kredyt bankowy

   in Kredyty mieszkaniowe

  • Chwilówki i pożyczki z parabanków na ok 64 tys.

   Witam wszystkich, Postanowilem tez napisac o swoich problemach bo uwazam ze dusze wszystkiego w sobie raczej nikomu jeszcze nie pomoglo. A za tem mam 40 lat na karku i tez wpadlem w ta nieszczesna petle z chwiluwkami i kredytami od parabankow, ponizej jak to wyglada umnie:   Proficredit rata miesieczna 266 zl. placona do tego miesiaca w terminie, pozostalo do splaty okolo 7400 zl. Provemacredit rata miesieczna 355 zl, placone w terminie, pozostalo do splaty 1420 zl.

   in Dla zadłużonych

  • Udzielenie pożyczki osobie trzeciej.

   Dzień dobry, Szukałem podobnych tematów, ale niestety trudno cokolwiek znaleźć na nurtujące pytanie.   Powiedzmy, że mam jakąś wolną gotówkę. Załóżmy 100 000zł. Przychodzi do mnie ktoś znajomy z prośbą pożyczki właśnie 100 000 zł. Czy wiecie jak mogę bezpiecznie i legalnie udzielić takiej pożyczki? Weksle wraz z deklaracją? Umowa? Coś innego?  

   in Forum prawne

  • Pożyczki i kredyty a własne tempo spłacania.

   Witam państwa po raz drugi. Czytam i czytam to forum szukając nadal wyjścia z całej mojej sytuacji, ale nadal nie znalazłem rozwiązania, poza jednym. Jak już wcześniej pisałem w moim pierwszym poście tutaj: Za dużo się nie zmieniło poza tym, że zmieniłem pracę na lepiej płatną (na konto około 2700-3500zł), ale i tak nic mi to nie pomoglo, ani w zdolności kredytowej ani w pożyczkach i poza tym że na narzeczoną doszlo jakies 10 tysięcy więcej, bo i tak z miesiaca na miesiac jest tego wi

   in Dla zadłużonych

  • Profi Credit - wypowiedzenie umowy pożyczki.

   Dzień dobry proszę o informację prawną, mam pozyczkę w proficrdit wzięłam 9 tys. zostawili mi kartke w drzwiach z moim imieniem i nazwiskiem i wpisali że mam prawie 23 tys do spłaty!!! straszą prokuratorem co mam zrobić, czy działanie ich jest poprawne oraz czy jest możliwe żeby takie były odsetki?

   in Dla zadłużonych

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.