Jump to content
Piotrek

ZASADY ZAMIESZCZANIA OGŁOSZEŃ - obowiązują od 09.02.2015 r.

Recommended Posts

Piotrek

W związku z tym, iż w ostatnim czasie dział "Kredyty - reklama i ogłoszenia" stał się "śmietnikiem" za sprawą sporej części użytkowników udzielających się jedynie w dziale reklam (brak aktywności w innych forach), w celu pozycjonowania swoich serwisów - od 9 lutego 2015 r. zostają wprowadzone następujące zasady co do zamieszczania ogłoszeń w tym dziale.

 

W ogólności: użytkownicy aktywnie uczestniczący w dyskusjach na forach ogólnych, będą mieli możliwość reklamowania swoich usług i stron - taki był cel powstania tego działu kiedyś i do tego stanu zamierzamy powrócić zamieszczając poniższe zasady.

 

 

1. By mieć możliwość publikacji nowych ogłoszeń/podbijania starych w dziale Reklam od 09.02.2014 r. , użytkownik musi mieć na koncie minimum 200 napisanych postów.

 

2. Zasada maksymalnej liczby wątków reklamowych przypadających na danego użytkownika w zależności od jego aktywności na forach ogólnych:

- max 2 wątki dla użytkowników mających min. 200 postów,

- max 3 wątki dla użytkowników z grup: "Rekomendowani Doradcy" i "Przyjaciele Forum"

- max 2 wątki normalne + 2 wątki przyklejone dla Moderatorów.

 

UWAGA: Każdy wątek reklamowy musi mieć oryginalną treść.

 

3. Wątek reklamowy danego użytkownika może być podbijany/uaktualniany 1 raz na 3 dni (3 dni to minimalny odstęp między kolejnymi postami). Treść podbicia/uaktualnienia musi być oryginalna - nie może to być 100% kopia postu już istniejącego.

 

Zasady te wchodzą w życie z dniem 9 lutego 2015 r. i od tej daty przestrzeganie ich będzie wymagane.

Linki
Piotrek

Prosimy o przestrzeganie powyższych zasad dla tego działu, a wtedy nie będzie nieporozumień.

Guest
This topic is now closed to further replies.

 • Similar Topics

  • Zasady współpracy z doradcami z forum

   Witam ,   Cieszymy się że trafiłeś na nasze forum. Mamy nadzieję pomóc Tobie w rozwiązaniu wszelakich problemów i odpowiedzieć na wszystkie pytania związane z tematyką, która Ciebie interesuje.   Jesteśmy w stanie odpowiedzieć na zagadnienia związane z kredytami gotówkowymi i konsolidacyjnymi w następującym zakresie:       Aktualna oferta kredytowa, Zasady kredytowania dla każdego z banków, Aktualne czasy procesowe analizy kredytowej,

   in Kredyty gotówkowe

  • Zasady współpracy z ekspertami z forum.

   Witam ,   Cieszymy się że trafiłeś na nasze forum. Mamy nadzieję pomóc Tobie w rozwiązaniu wszelakich problemów i odpowiedzieć na wszystkie pytania związane z tematyką, która Ciebie interesuje.   Jesteśmy w stanie odpowiedzieć na zagadnienia związane z kredytami gotówkowymi i konsolidacyjnymi w następującym zakresie:         Aktualna oferta kredytowa, Zasady kredytowania dla każdego z banków, Aktualne czasy procesowe analizy kred

   in Kredyty konsolidacyjne bez hipoteki

  • Zasady wyceny nieruchomości będącej zabezpieczeniem kredytu

   Witam, czy bank ma jakiś ustawowy obowiązek aktualizować wycenę nieruchomości w całym okresie kredytowania? Nie rozumiem dlaczego co jakiś czas (aktualnie co 4 lata) bank wycenia mieszkanie wg nieznanych mi zasad i powołuje się na te wyceny wnosząc o dodatkowe zabezpieczenia. Trochę to dziwne, że mieszkania w okolicy są nabywane za 6000-7000zł/m, a bank wciąż opiera się na wycenie 4900zł/m z 2015 roku (przy czym zakup był za 5400, 6 lat wcześniej). Proponują co prawda aktualizację wyceny, ale na

   in Kredyty mieszkaniowe

  • Debet zasady przeliczania a zdolność kredytowa

   Witam,    Tydzień temu założyłem konto w banku Millennium. Pani w okienku powiedziała mi, że mogę dostać debet 4000zł. Złożyłem wniosek ale został odrzucony. Czym mogło to być spowodowane? Moje miesięczne dochody to 4300zł netto. Umowa o pracę na czas nieokreślony. Następnie mam zamiar za jakiś rok najpóźniej starać się o kredyt hipoteczny w tym banku. Jak wpłynie to na moją zdolność kredytową? Bo nie wiem teraz czy iść do banku i to spróbować wyjaśnić z tym debetem czy sobie odpuścić

   in Kredyty gotówkowe

  • Konsolidacja-ogólne zasady.

   Witam serdecznie. Mam pewne pytanie jeśli chodzi o kredyt konsolidacyjny. Czy jest szansa na uzyskanie go jeśli są niewielki opóźnienia w spłacie? Oraz czy mogę otrzymać kredyt jeśli obecnie mam kilka dni opóźnień w spłacie? Czy bank to od razu weryfikuje i wniosek zostaje całkowicie odrzucony?

   in Kredyty konsolidacyjne bez hipoteki

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.