Jump to content
karola79

jakie mam szanse na uzyskanie kredytu hipotecznego-pomóżcie?

Recommended Posts

karola79

jestem panną, mój dochód netto to 3500zł, ale mam sporo zobowiązań dwie karty kredytowe na 5000zł i 3900zł, debet na 1000zł i małą ratę kredytu na 54zł. nie dawno też zmieniłam pracę, w obecnej firmie pracuję od października, ale 14 grudnia zmienił się 1 z współwłaścicieli i firma działa na nowym NIP-ie, więc ja też dostałam nową umowę od 14 grudnia na czas nieokreślony. mam mało czasu, gdyż znalazłam dwa idealne mieszkania jedno za 220000zł, a drugie za 270000zł. Jakie są moje szanse na uzyskanie kredytu hipotecznego i w jakim banku najlepiej próbować? Błagam pomóżcie

Guest

Czy ta nowa umowa jest na czas nieokreślony? Masz możliwość zamknąć karty kredytowe? Proponuję też zlikwidować limit na rachunku. To zawsze będzie plus do zdolność.

 

Bartosz Szlapa

doradca lubelski

Skąd jesteś?

Ze zdolnością dość kiepsko ale wystarczy. Ile masz czasu na dokonanie transakcji i skąd jesteś. Coś na pewno wymyślimy

marcos

co do tej zmiany wlasciciela firmy i nipu w zwiazku z tym to raczej podlega pod ciaglosc pracy przeciez ty nie zmienilas firmy w ktorej pracujesz zmienil sie tylko wlasciciel, nie jest to zalezne od ciebie, moim skromnym zdanie masz szanse na kredyt, a to ze masz 2 karty kredytowe, tez raczej zwieksza niz zmniejsza twoje szance, jezeli tylko nie masz na nich duzego kredytu, tzn, splacasz na bierzaco

Guest

Witam,

 

jeżeli wziąć pod uwagę, że limit odnawialny i karty nie są w MULTIBANKU to Twoja zdolność w pln to ok 250 000 zł,a dla chf - 210 000. Jeśli okaże się, że któryś z tych limitów masz w MULTIBANKU to od razu zdolność Ci wzrośnie.

 

Max kwotę kredytu przy założeniu że limity zamkniesz albo przerzucisz je do Multi to w pln ok 304 000 a dla chf ok 270 000.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.