Jump to content
nunca

Alfa Kredyt i Credit Star - windykacja.

Recommended Posts

nunca

Witam,

 

Mam pożyczki w powyższych firmach po terminie - Alfa ponad 40 dni, Creditstar ok 20 dni. Ktoś ma z nimi doświadczenia? Rozkładają na raty? Alfa pisze, grozi sprawą sądową i windykatorem terenowym. Czy ktoś wie, czy Alfa faktycznie oddaje sprawę od razu do sądu czy do firm windykacyjnych?

 

A z Lendonem i LEX Actum ktoś miał do czynienia?

karin555

Witam credi star nie rozkłada na raty miałam u nich 1200zl wpłaciłam polowe obiecali ze jak będę robic częściowe wpłaty to poczekają niestety juz mnie zglosili do windykacji Kaczmarski

nunca

A po jakim czasie sprawę dali do windykacji?

mariposa

Podpinam się pod pytanie, czy ktoś wie jak sytuacja wygląda z Alfakredyt?

Dariod

Lex Actum na początku proponuje umorzenie odsetek i opłat za monity jak wpłaci się od razu całość. Ja się na raty z nimi nie umawiałem, sam spłacałem większe kwoty raz w miesiącu. Nie robili problemu.

angela8928

Witam

 

Odnośnie firmy ALfaKredyt i ich windykacji. Dzis rozmaiwiałam z bardzo miłą Panią odnośnie mojego zadłużenia i wystarczy wpłacać kwoty częściowe na ich konto przynajmniej raza na tydzień i windykacja zostaje wstrzymana :) Uff

karin555

Angela 9828 a czy alfa kredyt tych wplat nie księguje jako przedłużenia terminu i mniej więcej po ile im wpłacasz ja mam u nich 1500 do oddania.

angela8928

pytałam o to i powiedziano mi żeby pisać w tytule wpłaty jako spłata częściowa i tak to będzie traktowane i będzie zmniejszało zadłużenie. Ja mam 2400 zł. Jutro wpłacę pierwszą kwotę 100 zł później postaram się wpłacać większe kwoty

karin555

A ile juz jesteś po terminie spłaty ja 12 dni

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL. • Similar Content

  • Mod
   By Mod
   Opinie klientów o pożyczkach w Alfa Kredyt. Jak długo czeka się na decyzję i przelew? Czy firma jest godna zaufania i rzetelna? Jak jest oprocentowana pierwsza pożyczka w Alfa Kredyt?
    
   Ten wątek to miejsce gdzie można zamieścić swoją opinie o tej firmie jak i zadać pytanie odnośnie oferty.
  • GoliatPL
   By GoliatPL
   Witam. Od jakiegoś czasu firma ta straszy mnie,że posiadają skuteczną windykację terenowa. Dziś dostałem maila,że niedługo zjawią się w moim miejscu zamieszkania. Teraz mam pytanie czy ktoś już miał z nimi do czynienia?jacy są,ile razy w miesiącu mogą przyjść do domu i czy na prawdę są tacy skuteczni. Pozdrawiam
  • RAsia
   By RAsia
   witam mam problem z firma Alfa Kredyt w której miałam zadłużenie, zostało ono w całosci spłacone łacznie było 2580 zł, teraz żądaja odemnie jeszcze zapłaty 630 zł za zastepstwo procesowe bo sprawa podobno już trafiła do sadu.
   Co ma zrobić???
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.