Jump to content
EGRABARCZYK

Euroloan.

Recommended Posts

EGRABARCZYK

Witam.Szanowni Państwo proszę mi odpowiedzieć czy firma EUROLOAN pochodzaca z Szwecji to dawniej zlikwidowana firma czy to bank Vannuis Bank,która udzielała pożyczek w formie limitów.Do mnie napisali,że cjhcą mi przyznać 5000 zł limitu ale ja nie chcę mieć z nimi styczności z powodu wyłudzenia 500 zł więcej niż to było w umowie.Firma Vanquis bank zamknęła swoja DZIAŁALNOŚĆ W Warszawie mając placówkę,pojawiła się w 2013 roku bądź 2012 roku tak to wyczytałam i skojarzyłam sobie Firma mająca biuro centralne w Szwecji to obecnie EUROLOAN a dawniej Vanquis Bank.Pożyczki w formie limitu do 10000 zł wtedy Vanqquis bank przesyłał karty kredytowe z których można było robić transakcje,czyli zakupy w sklepach jak i wypłaty środków z bankomatów,gdzie prowizja wynosiła 40 zł.Euroloand mieści się przy ul.Inflackiej w Warszawie,ma tu siedzibę.Czy to jest dawny Vanquis Bank. Ktoś tu miał,lub ma styczność z tą firmą.Proszę Pana Lukaszb o informację na temat Euroloand jak oni działają,na jakich zasadach,czy nie ma tu ukrytych opłat jak pisałam wyrwali ode mnie 500 zł więcej,gdy likwidowali swoja placówkę w Polsce,wielu ludzi zrobili w bambuko,którzy musieli zwrócić kilkanaście tysięcy złotych najwięcej 15000 zł miała koleżanka do oddania musiała to spłacić nie przystali na raty,więc musiała pożyczyć w banku 10000 zł od rodziny pożyczyła 5000 zł proszę coś napisać o dawnym Vanquis Banku obecnie zdaje się Euroloand.Za wiadomości o tej firmie bardzo dziękuję.

delfinka

Nic nie znalazlas w necie na ich temat?

Probowalas poinformowac o swoich problemach z ta firma UOKiK ? Czy chociazby Federacje konsumentow ?

To pierwsze kroki, ktore nic nie kosztuja, a moga udzielic ci podstawowych informacji w tej materii.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 • Similar Content

  • dluzniczka11
   By dluzniczka11
   Witam
    
    
   Wzięłam pożyczkę w Eurolan. Wplacilam dwie raty po 700 zl.Nie wpłaciłam dwóch kolejnych i przesłali upomnienie z całą kwota pożyczki do zapłaty. Czy jest szansa z nimi na ugodę?
  • andzia
   By andzia
   Nie zapłaciłam dwóch rat i przysłali mi wypowiedzenie umowy z całkowitą kwotą do spłaty 4200 zł. Oczywiście nie mam tyle pieniędzy teraz. Miał ktoś może tak. Do kogo oddają do windykacji i czy szybko oddają do sądu
  • ProstyCzłowiek
   By ProstyCzłowiek
   Mam problem z powyższą firmą..a więc myślałem, że to działa jak karta trzynastka, że wezmę jak będzie mi potrzebne bo to linia pożyczkowa więc się zarejestrowałem i przyznali mi limit 3000..ale wziąć mogłem tylko 1500 a po 14 dniach drugie 1500..
    
   Zarejestrowałem się tam w 21.10.2017 roku, przeszedłem weryfikacje, ale skorzystałem dopiero w lutym tego roku (zaszarpałem całe 1500 ) i chciałem od razu oddać, bo jak zobaczyłem warunki to mnie przerazili, wysłałem więc odstąpienie od pożyczki i umowy.
    
   Nie korzystam i nie ruszam tych drugich 1500, jestem w stanie im oddać jeszcze dziś to 1500 z jakimiś odsetkami, bo oni mi proponują 12 rat po 390
    
   Czy mam szansę jakoś z tego wybrnąć?
    
   Czy odstąpienie jest nieważne?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

X Najczęściej wybierane kredyty konsolidacyjne: