Jump to content
maxi_gorky

Euroloan - zwrot opłat za prowadzenie konta.

Recommended Posts

maxi_gorky

Nie wiem czy wiecie o tym ale Euroloan wraca kase za prowadznie konta w moim przypadku 60 zł po złożeniu im informacji z powołaniem się na wyrok Sądu bodajże z Gdańska który zanegował te opłaty. To tak gwoli ciekawości

Rado

Ciekawe czy można to zrobić jak się jeszcze u nich ma otwarte konto czy dopiero jak się ich spłaci.

Ktoś coś?

kamilka1985

Podeslesz wzór pisma?

maxi_gorky

Pismo było ogólne z żądaniem zwrotu na podstawie tego wyroku:

 

orzeczenia.gdynia.sr.gov.pl/content/$N/151015150000503_I1_C_001016_2016_Uz_2016-12-20_001

 

I wszystkie opłaty wrócili :-)

 

Nie był to mój wyrok, ale powołałem się na to orzeczenie

Rado

No ok. Pisałeś do nich już po spłacie czy jeszcze w trakcie?

maxi_gorky

Po spłacie. Potem zaczołem ich "gnębić" i zwrócili łącznie prawie 300 zł. Poczytałem to forum o zwrotach z tytyłu wcześniejszych spłat id i w lutym dostałem od nich prawie 2000 zł ( 7 firm prabankowych)

AB8806

Słuchajcie napisałam pismo do firmy euroloan o zwrot wszystkich opłat, a bardziej o zaliczenie moich wpłat na poczet kapitału a nie tych wszystkich odsetek, odpisali mi tylko że moja sprawę prowadzi jbs I żeby z nimi się kontaktować, limit miałam na 2800, spłacone 2920 Ale żądają jeszcze 1000 zł swoich odsetek za prowadzenie konta, wypłatę środków itp.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 • Similar Content

  • EGRABARCZYK
   By EGRABARCZYK
   Witam.Szanowni Państwo proszę mi odpowiedzieć czy firma EUROLOAN pochodzaca z Szwecji to dawniej zlikwidowana firma czy to bank Vannuis Bank,która udzielała pożyczek w formie limitów.Do mnie napisali,że cjhcą mi przyznać 5000 zł limitu ale ja nie chcę mieć z nimi styczności z powodu wyłudzenia 500 zł więcej niż to było w umowie.Firma Vanquis bank zamknęła swoja DZIAŁALNOŚĆ W Warszawie mając placówkę,pojawiła się w 2013 roku bądź 2012 roku tak to wyczytałam i skojarzyłam sobie Firma mająca biuro centralne w Szwecji to obecnie EUROLOAN a dawniej Vanquis Bank.Pożyczki w formie limitu do 10000 zł wtedy Vanqquis bank przesyłał karty kredytowe z których można było robić transakcje,czyli zakupy w sklepach jak i wypłaty środków z bankomatów,gdzie prowizja wynosiła 40 zł.Euroloand mieści się przy ul.Inflackiej w Warszawie,ma tu siedzibę.Czy to jest dawny Vanquis Bank. Ktoś tu miał,lub ma styczność z tą firmą.Proszę Pana Lukaszb o informację na temat Euroloand jak oni działają,na jakich zasadach,czy nie ma tu ukrytych opłat jak pisałam wyrwali ode mnie 500 zł więcej,gdy likwidowali swoja placówkę w Polsce,wielu ludzi zrobili w bambuko,którzy musieli zwrócić kilkanaście tysięcy złotych najwięcej 15000 zł miała koleżanka do oddania musiała to spłacić nie przystali na raty,więc musiała pożyczyć w banku 10000 zł od rodziny pożyczyła 5000 zł proszę coś napisać o dawnym Vanquis Banku obecnie zdaje się Euroloand.Za wiadomości o tej firmie bardzo dziękuję.
  • dluzniczka11
   By dluzniczka11
   Witam
    
    
   Wzięłam pożyczkę w Eurolan. Wplacilam dwie raty po 700 zl.Nie wpłaciłam dwóch kolejnych i przesłali upomnienie z całą kwota pożyczki do zapłaty. Czy jest szansa z nimi na ugodę?
  • andzia
   By andzia
   Nie zapłaciłam dwóch rat i przysłali mi wypowiedzenie umowy z całkowitą kwotą do spłaty 4200 zł. Oczywiście nie mam tyle pieniędzy teraz. Miał ktoś może tak. Do kogo oddają do windykacji i czy szybko oddają do sądu
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

X Weź najtańszy kredyt konsolidacyjny. RRSO 6,23%.