Jump to content
Merci23

Nakaz zapłaty Kredyt1000.

Recommended Posts

Merci23

Hej wszystkim. Dostalam nakaz zaplaty w postepowaniu upominawczym z SR z kredyt1000.pl termin odwolania juz minal 10.08.18 zreszta nie bylo podstaw. Wiem że czeka mnie teraz komornik. Czy mógłby ktospowiedziec po jakim czasie sie go spodziewać? Czy dostane jakies pismo? Czy zostanę do niego wezwana na jakies oswiadczenie majatkowe? Czy poprostu mnie sam odwiedzi? Nie mam zupelnie pojecia w tym temacie. Mam tylko prace 2200 na reke. Mieszkam w domu u rodziny, auta nie mam, tu nawet w tym domu nic nie jest mojego. Pomozcie, bardzo sie boję.

Linki
zanzi

komornik będzie jak kredyt1000.pl do niego się zgłosi. Jak masz dochód to pewnie skończy się wejściem na pensję - weźmie koło 600 zł (zostawi ci 1530 zł). Może wysłać pismo o wyjawienie majątku.

 

PS. zadzwoń do wierzyciela i dogadaj się na raty, albo spłać - odejdą ci koszty komornika

lukaszb
Hej wszystkim. Dostalam nakaz zaplaty w postepowaniu upominawczym z SR z kredyt1000.pl termin odwolania juz minal 10.08.18 zreszta nie bylo podstaw. Wiem że czeka mnie teraz komornik. Czy mógłby ktospowiedziec po jakim czasie sie go spodziewać? Czy dostane jakies pismo? Czy zostanę do niego wezwana na jakies oswiadczenie majatkowe? Czy poprostu mnie sam odwiedzi? Nie mam zupelnie pojecia w tym temacie. Mam tylko prace 2200 na reke. Mieszkam w domu u rodziny, auta nie mam, tu nawet w tym domu nic nie jest mojego. Pomozcie, bardzo sie boję.

 

Dlaczego nie wnosiłaś sprzeciwu? Przecież wtedy zyskałabyś co najmniej parę miesięcy i mogłabyś to ogarnąć w ratach i bez dodatkowych kosztów egzekucji, albo nawet sprawę wygrać - w zależności co jest w papierach. Nie oddaje się takich spraw walkowerem. Mleko się wylało. Ja na Twoim miejscu jak najszybciej starałbym się teraz z wierzycielem porozumieć. Może pójdą Ci na rękę i rozłożą dług na raty.

 

Nikt Ci nie powie kiedy będzie komornik. Myślę, że nie wcześniej jak 2 miesiące od uprawomocnienia nakazu zapłaty. Po uprawomocnieniu nakazu zapłaty wierzyciel musi przed skierowaniem sprawy do komornika wystąpić o klauzulę. W rejonie trwa to zdecydowanie dłużej niż w EPU.

 

Jeżeli sprawa trafi do komornika dostaniesz zawiadomienie o wszczęciu egzekucji i zostaniesz wezwania do złożenia oświadczenia o stanie majątku. Zapewne nikt Cię nie będzie odwiedzał, 3/4 egzekucji toczy się klasycznie czyli za biurka. Komornik zajmie wynagrodzenie, rachunek bankowy, jakieś zwroty z US i tyle.

asa1

U mnie tez taka sytuacja zajecie rachunku bankowego czy jest mozliwosc cofniecia blokady rachunku?

 

- - - Uaktualniono - - -

 

Jak to u ciebie wyglada?

axel008
U mnie tez taka sytuacja zajecie rachunku bankowego czy jest mozliwosc cofniecia blokady rachunku?

 

- - - Uaktualniono - - -

 

Jak to u ciebie wyglada?

 

Hej po jakim czasie od przegranej sprawie pojawił się komornik?

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 • Similar Topics

  • Dostałam nakaz RRM.

   Dostałam w piątek nakaz z RRM? Ktoś się z nimi procesował? Macie doświadczenia? Umowa wielokrotnie refinansowana. Czy iść z tym do prawnika?

   in Chwilówki

  • Nieodebrany nakaz z EPU.

   Proszę o pomoc. Na stronie epu  widać że 8 marca odebrano nakaz z epu z powództwa lime kredyt. Dzisiaj patrzyłam że prawomocność z klauzula jest z 11 kwietnia. Czy już będzie komornik ? Co mam zrobić dalej z ty ?

   in Komornik, windykacja

  • Nakaz zapłaty Exspress Profit.

   Witam dziś dostałem nakaz zapłaty z sądu rejonowego, w epu nie dali radę,uzyskali nakaz w sadzie rejonowym.  Kwota pożyczki 800zl brana w lipcu 2018 Refinansowalem 30dni 228zł Chca 1042zl  Zlodziejstwo w biały dzień!  Dołączyli potwierdzenie przelewu 800zl i umowę ramowa.  Co napisać w sprzeciwie? 

   in Dla zadłużonych

  • Nakaz zapłaty Eques Debitum.

   Czy ktoś  z Państwa miał do czynienia z Eques Debitum? Wykupili mój dług w SMS Kredyt, pożyczyłam 10 tys, z czego spłaciłam 8 tys i dlej nie dałam rady,bo skumulowały mi się pożyczki, kilku komorników. Eques zgłosił sprawę do Sądu Rejonowego, sprawa odbyła się zaocznie i okazało się że Sąd wydał wyrok na ich korzyść. Wnioskowali o kwotę 19 tys, do tego mam zasądzone 3900 kosztów sądowych i jeszcze w wyroku jest zapis o rygorze natychmiastowej zapłaty. Czy mam jakąś szansę się od tego odwołać?  B

   in Dla zadłużonych

  • Nakaz zapłaty Vivus.

   To chyba najgorszy rok w moim życiu. Na poczcie w miejscu zameldowania oczekuje na mnie polecony, domyślam się że to nakaz zapłaty za pożyczkę w Vivus.Już się boję i proszę o poradę jak napisać sprzeciw gdyż już nie stać mnie na prawnika bo nie posiadam już nawet środków do życia. List przyszedł na adres zameldowanie na którym nie przebywam od 10 lat a mojej mamie raczej listu nie dadzą. Nie wiem co robić? 

   in Dla zadłużonych

 • Similar Content

  • Dario22
   By Dario22
   Witam.Firma pożyczkowa a właściwie zewnętrzna kancelaria działająca w imieniu tej firmy podała mnie niesłusznie do komornika po 2 miesiącach po spłacie pożyczki.Sprawa trwała 2 miesiące i jest już zakończona u komornika.Dostałem odpis rozliczenia i dowiedziałem się, że ta firma i kancelaria/windykacja zewnętrzna też otrzymały rozliczenie.W rozliczeniu komornik stwierdza obciążenie wierzyciela kosztami sądowym i zwrot pobranych ode mnie niesłusznie środków.Ile czasu ma wierzyciel na zwrot moich środków?
  • Patrycja21
   By Patrycja21
   Dzień dobry
   W 2015r zaciągnęłam kredyt w banku pocztowym. Początkowo kredyt był spłacany terminowo. Niestety od 2018 płatności były nieterminowe lub kwoty wpłacane były mniejsze niż zadana rata. Wielokrotnie pisałam do nich pisma z prośba o restrukturyzacje. Raz przesunęli  mi spłatę o 3 miesiące a później już były tylko odmowy. Zadeklarowała, iż co miesiąc będę wpłacała określona kwotę ale i tak była odmowa. Mimo to wpłacam tyle ile deklarowałam. W ostatnim piśmie z Banku otrzymałam informacje iż Bank czeka na wydanie nakazu zapłaty a sprawa jest w Sądzie w Poznaniu. Dziś zadzwoniłam do Sądu i faktycznie sprawa została założona a 11.04 Sąd wydał nakaz zapłaty, wysłany do mnie 16.04 wiec jeszcze fizycznie nie mam go w ręku ale na stronie Sądu widziałam podgląd (mam tam założone konto od niedawna). Po otrzymaniu nakazu zapłaty w postępowaniu upominawczym mam zamiar się od tego odwołać. Czy jest jakaś szansa na dogadanie się z tym bankiem.? Ma ktoś doświadczenia w tym temacie? Ja chce to spłacić jednak dług jest duży a wysokości rat proponowana prze Bank jest dla mnie nie do przyjęcia (chcą ratę 1800 gdzie podpisujac umowę płaciłam 1200). trudności w spłacie spowodowane  były rozwodem i tym ze po rozwodzie ja zostałam z wszystkimi długami a były mąż sobie żyje jak paczek w maśle. W chwili obecnej spłacam tez inne zobowiązania. Z góry dziękuje za wszelkie pomocne rady
    
  • bhu89
   By bhu89
   Witam,
   Złożyło się 3 sprawy
   komornicy X,Y,Z zablokowali mi rachunki bankowe.
   Sprawy od X i Y zostały przekazane do Z.
   całość zadłużenia została spłacona u Z, ale zajęcia rachunków przez X i Y nadal widnieją w bankach.
   X i Y twierdzą, że po przekazaniu spraw Z powinien zaktualizować zajęcia w bankach a po spłacie zwolnić rachunek.
   Z twierdzi, że on nie może tego zrobić i odsyła do X i Y i tak koło się zatacza.
   Kto w tej sytuacji ma rację? 
   Proszę o pomoc
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.