Jump to content
zabala

Kredyt na kwote 65 tys. zł

Recommended Posts

zabala

Witam serdecznie.

Moja sprawa wygląda następująco. Mam zaciągnięte 6 kredytów w różnych bankach. Raty zaczynają mnie przerastać i pętla na szyji mi się zaciska. Konsolidacja odpada, gdyż 3 ostatnie kredyty zaciągniętę są nie dłużej niż od 2-3 miesięcy. Nie mam kwitów na terminową spłatę rat.

Poszukuję wobec tego kredytu w kwocie 65 tysięcy złotych by móc wszystkie swoje kredyty i zadłużenia pospłacać, mieć jedną ratę nawet 1500zł miesięcznie. Nie posiadam zabezpieczenia w formie nieruchomości ani samochodu. Mam stałe dochody z wlasnej działalności gospodarczej ok. 3500zł. BARDZO PROSZĘ O POMOC!!! Wszystkie banki w których byłam do tej pory odmawiają mi ze względu na dużą ilość posiadanych kredytów. Ja tylko chcę je spłacić i spokojnie płacic jedną ratę miesięcznie. Nic więcej do szczęścia mi nie jest potrzebne. PROSZĘ o kontakt z placókami które mogą mi pomóc!

Linki
ar2rt

W ajkich bankach są te kredyty? W jakich bankach pan był i panu odmówili?

Przemo.

Sytuacja nie jest łatwa. Dochód 3.500, a suma tych rat, które teraz są spłacane ile wynosi?

 

Pozdr

ar2rt

Chodzi mi o banki, które chce pan spłącići w jakim banku pan był i nie dostał pan kredytu?

Andrzej

Zdolność na taki kredyt jest ale tylko konsolidacyjny...

Można konsolidować kredyty wzięte nawet tydzień temu...

Pracuje jako doradca mobilny na terenie trójmista i okolic...

Andrzej Belka

dezet

@zabala

Czy rozwiązał się problem, czy dostałeś kredyt :?:

 

 

@Andrzej

przecie @zabala napisał, że nie posiada nieruchomości ani samochodu, a kredyty konsolidacyjne na tym się opierają. :idea:

Andrzej

kredyt konsolidacyjny = spłata zobowiazań kredytowych w innych bankach

 

kredyt hipoteczny/zabezpieczony = w zastaw majątku

Guest

ktos kto nie jest zorientowany nie powinien sie wypowiadac poniewaz kredyt konsoliacyjny to nie koniecznie zabezpieczenie hipoteczne. moge pomóc. pozdrawiam

dezet

@RENCIA

Myślę, że pracowników kilku banków trzeba posłać na kursy doszkalające; byłem w PKOBP, ING, PeKaO, Getin i w każdym z tych banków odpowiadali mi, że jeżeli kredyt konsolidacyjny to tylko z zabezpieczeniem hipotecznym - znaczy, że są niekompetentni i nie powinni wprowadzać ludzi w błąd.

 

Czy to forum zamknięte dla osób z bankowości :?:

 

Mam ten sam problem co @Zabala i spostrzegam, że na oferowaniu pomocy się kończy. Otrzymałem kilka ofert pomocy w rozwiązaniu sprawy kredytu konsolidacyjnego, lecz po rozpatrzeniu okazało, że ich przerasta, bo są tylko automacikami obsługującymi programy komputerowe i sami tak na prawdę nic nie mogą. :evil:

expert

Witam,

DB Kredyt oferuje kredyty konsolidacyjne gotówkowe na 8 lat. Dłuższy okres=wyższa zdolność kredytowa. Pracownicy banków nie wprowadzali Pana w błąd. W większości banków kredyt konsolidacyjny opiera się na zabezpieczeniu hipotecznym. Tyle że konsolidacja gotówkowa bez zabezpieczeń to tak naprawdę zwykły kredyt tylko z dłuższym terminem płatności i... wyższym oprocentowaniem :)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.