Jump to content
BoKamilBek

Kredyt na rozbudowe

Recommended Posts

BoKamilBek

Witam mam 24 lata i ze swoją dziewczyną mieszkam u moich rodziców . Chciałbym wziąć kredyt na rozbudowę domu żeby mieć własny kąt . Oficjalnie na umowie mam 2100 brutto i zastanawiam się czy warto wgl próbować . I chciałbym się dowiedzieć coś więcej na temat programu MdM .Prosze o porady i z góry za wszystkie dziękuję .

Linki
Mr Tomek

A więc tak: MDM się skończył :)

BoKamilBek

Rozumiem. A cos więcej na temat samego kredytu . Gdzie najlepiej wziąć ? Na co zwracać uwagę ?

lzalewski

BoKamilBek przepraszam, że będę może trochę niegrzeczny, ale... Jeśli ja przymierzam się do jakiegoś tematu, to zanim zadam jakiekolwiek pytanie choć trochę interesuję się tematem. Bo, żeby uzyskać odpowiedź, która mnie usatysfakcjonuje, to muszę przynajmniej wiedzieć o co i jak zapytać. O tym, że nie ma już MDM wiadomo od początku stycznia tego roku i było o tym bardzo głośno we wszystkich możliwych mediach. Twoje pytanie świadczy o tym, że tematem nie zainteresowałeś się w ogóle, a jedynie przy kolacji z dziewczyną uzgodniliście, że idziecie na swoje. O tyle dobrze, że MDM nie zacząłeś się interesować np. za pół roku.

 

Aby uzyskać na forum bliższe informacje trzeba spełnić pewne warunki:

https://www.forum-kredytowe.pl/f134/poradnik-dla-kredytobiorcy-przeczytaj-zanim-zalozysz-temat-85501.html

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.