Jump to content
BoKamilBek

Kredyt na rozbudowe

Recommended Posts

BoKamilBek

Witam mam 24 lata i ze swoją dziewczyną mieszkam u moich rodziców . Chciałbym wziąć kredyt na rozbudowę domu żeby mieć własny kąt . Oficjalnie na umowie mam 2100 brutto i zastanawiam się czy warto wgl próbować . I chciałbym się dowiedzieć coś więcej na temat programu MdM .Prosze o porady i z góry za wszystkie dziękuję .

Linki
Mr Tomek

A więc tak: MDM się skończył :)

BoKamilBek

Rozumiem. A cos więcej na temat samego kredytu . Gdzie najlepiej wziąć ? Na co zwracać uwagę ?

lzalewski

BoKamilBek przepraszam, że będę może trochę niegrzeczny, ale... Jeśli ja przymierzam się do jakiegoś tematu, to zanim zadam jakiekolwiek pytanie choć trochę interesuję się tematem. Bo, żeby uzyskać odpowiedź, która mnie usatysfakcjonuje, to muszę przynajmniej wiedzieć o co i jak zapytać. O tym, że nie ma już MDM wiadomo od początku stycznia tego roku i było o tym bardzo głośno we wszystkich możliwych mediach. Twoje pytanie świadczy o tym, że tematem nie zainteresowałeś się w ogóle, a jedynie przy kolacji z dziewczyną uzgodniliście, że idziecie na swoje. O tyle dobrze, że MDM nie zacząłeś się interesować np. za pół roku.

 

Aby uzyskać na forum bliższe informacje trzeba spełnić pewne warunki:

https://www.forum-kredytowe.pl/f134/poradnik-dla-kredytobiorcy-przeczytaj-zanim-zalozysz-temat-85501.html

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 • Similar Topics

  • kredyt hipoteczny związek nieformalny duża dysproporcja w zarobkach

   Witam, mam pytanie dotyczące brania kredytu hipotecznego przez osoby w związku nieformalnym gdzie 1 osoba na umowie o prace zarabia 5200 a 2 osoba też na umowie o pracę zarabia najniższą krajową ok 1633 zł. Chodzi o kredyt hipoteczny na kwotę 150 000 zł, wkład własny 200 000 zł, mieszkanie za 350 000 zł.  Czy przez niskie zarobki jednej z osób warunki kredytu na 2 osoby byłyby mniej korzystne niż przy braniu kredytu na 1 osobę? Pozdrawiam Kasia

   in Kredyty mieszkaniowe

  • Kredyt 30 tyś pod zastaw nieruchomości

   Witam,   Szukam kredytu na poziomie 20-30 tyś pod zabezpieczenie nieruchomości o wartości 100 tys. lub Banku który dopisze się jako drugi w hipotece budynku który nie jest jeszcze oddany do użytkowania, wartość nieruchomości 1.2 mln, kredyt hipoteczny 360tys.     1.Waluta kredytu - PLN 2.Pożądana długość okresu kredytowania - max z możliwością wcześniejszej spłaty. 3.Wysokość kredytu - 350 jest 4.Wkład własny 950000 5.Wartość nieruchomości - 1.2-1.

   in Hipoteczne kredyty konsolidacyjne i refinansowe

  • Windykacja Lime Kredyt.

   Witam, właśnie miałam niemiła rozmowe z pracownicą Lime Kredyt. na wczoraj miałam wymagalna pozyczę 1850zł. mówie ze chce sie dogadac i spłace do końca miesiąca aona na mnie z ry...em ze nie wywiazałam sie z umowy i wziełam pozyczke z zamiarem jej nie spłacenia. straszy ze jak do 08.02 nie zapłace to wysla terenowego. maja takich? miał ktoś jakies doswiadczenia z ta firmą?

   in Chwilówki

  • Kredyt na budowę domu

   .Waluta kredytu - PLN 2.Pożądana długość okresu kredytowania - 300 3.Wysokość kredytu - 300 000 PLN 4.Wkład własny Działka budowlana 9 ar 5.Wartość nieruchomości - 450 000 PLN 6.Rynek pierwotny / rynek wtórny* - 7.Rodzaj nieruchomości / rodzaj własności - 8.Powierzchnia użytkowa nieruchomości -  115 9.Lokalizacja nieruchomości (województwo / miasto) -  Małopolska/Olkusz 10.Obecny stan zaawansowania inwestycji - Tworzenie projektu 11.Łączna licz

   in Kredyty mieszkaniowe

  • Kredyt hipoteczny na kupno domu w stanie surowym

   Staramy się o kredyt w PKO, dowiedziałam się na forum że inne banki mają lepsze propozycje... Tym bardziej że narzeczony jest kierowcą i podstawę ma mniejszą niż faktyczny zarobek...    1.Waluta kredytu - PLN 2.Pożądana długość okresu kredytowania - 35 lat 3.Wysokość kredytu - 400.000   W tym 44tys na spłatę zobowiązań (hipoteka+konsolidacja)    4.Wkład własny - 40.000 5.Wartość nieruchomości - 500.000 (tyle wpisała Pani doradczyni) 6.Rynek pier

   in Dyskusje Ogólne

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.