Jump to content
Becia1802

Przelew z zagranicy na konto eur w polskim banku

Recommended Posts

Becia1802

Witam

czy ktoś orientuje się może w takim temacie.

pracuję za granicą i mam konto eur w polskim banku. Czy będąc w Niemczech ja mogę przelać pieniądze na swoje konto w Polsce? Jak to działa?

Linki
LukaszN81

A czemu miał(a)byś nie móc ?

Kredopl

Potrzebujesz kod swift swojego banku i nr konta w formacie Iban czyli przed samym nr konta odpisujesz PL

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 • Similar Topics

  • przelew 1 zl jako podpisanie

   Czy spotkaliście się kiedykolwiek z taką formą podpisania umowy o pożyczkę z prywatnym inwestorem i że dany inwestor wspołpracuje z bankiem który sprawdzi poprawność danych w systemach ?  

   in Pożyczki prywatne

  • ING - spłata franków, w jakiej walucie przelew

   Cześć,   W poniedziałek podpisuje umowę z ING (BNP wciąż milczy, wiec go odpuściłem). I mam do was pytanie.  Wlasciciele maja kredyt we frankach, który ja mam spłacić. W zaświadczeniu z ich banku (mBank) jest informacja, iż proszą o wpłatę we frankach, a jeśli chcemy zapłacić w złotówkach to proszą o kontakt z mLinią. W umowie z ING jest zapis, iż wypłaty kredytu dokonają jedynie w PLN na konto prowadzone w Polsce. Zatem, uruchamiając kredyt w ING mam ich poprosić ż

   in Kredyty mieszkaniowe

  • Leasing koparko-ładowarki z zagranicy

   Witam,   Czy jest możliwość wzięcia w leasing koparko-ładowarki która znajduję się zagranicą i jest sprzedawana przez firmę. Jeżeli tak to proszę o pomoc w znalezieniu odpowiedniego leasingu. Koparka jest z 2009r i kosztuje ~12000€ + transport. Wiek przedsiębiorcy 23lata, firma od 09.2018r Aktualnie posiadam dodatkowo samochód wzięty w leasing.

   in Leasing

  • Kredyt EUR na zakup domu w Warszawie - stały dochód z zagranicy

   Witam szanownych grupowiczów.   Zgodnie z regułami załączam wypełniony formularz i proszę o poradę. Zamierzamy wrócić do Polski i zastanawiamy się czy lepiej skorzystać z istniejących możliwości i udokumentowanego dochodu czy lepiej się wstrzymać i wypracować sobie historię w Polsce po powrocie - najchętniej wybralibyśmy pierwszy scenariusz z późniejszym przewalutowaniem na PLN i ewentualnie zmianę banku.   1.Waluta kredytu - Eur 2.Pożądana długość okresu kredytowania - max (30 lat?)

   in Kredyty mieszkaniowe

  • Przeniesienie kredytu do innego banku - zarobki z zagranicy

   Witam, Mam zaciągnięty kredyt w Alior Banku. Posiadam czeską umowę o pracę i tylko ten bank udzielił mi kredytu. Czy jest możliwość przeniesienia kredytu do Pekao, ktory rowniez udziela kredytow dla osob z zarobkami z zagranicy?

   in Kredyty gotówkowe×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.