Jump to content
punk87

Kredyt hipoteczny ze spłatą kredytu gotówkowego

Recommended Posts

punk87

Witam.

Chciałbym wziąć kredyt hipoteczny na zakup mieszkania, ale posiadam do spłaty kredyt gotówkowy 25x505zł. Przez ten kredyt wiele banków wyliczyło mi niską zdolność kredytową.

Dodam, że od niedawna uzyskałem środki w wysokości 30 tys, ale nie spłacałem kredytu gotówkowego z myślą że na zakup mieszkania jest wymagane 20 procent wkładu własnego.

Wartość nieruchomości to 150 tys, a więc wkład własny wynosi 20 procent.

Chciałbym uzyskać opinię co byłoby najlepszym rozwiązaniem. Spłacić obecny kredyt i wziąć hipoteczny z wykorzystaniem niskiego wkładu, czy może robić konsolidacje?

Linki
Mr Tomek

trochę mało danych

 

min wkład własny to 10% więc można pomyśleć o spłacie tego gotówkowego

można też zrobić konsolidację, ale oferta będzie gorsza niż na samą hipotekę mieszkaniową

 

PORADNIK

http://www.forum-kredytowe.pl/f125/poradnik-dla-kredytobiorcy-przeczytaj-koniecznie-85500.html

 

Znajdziesz tam SCHEMAT który należy uzupełnić aby uzyskać odpowiedź na swoje pytan

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

 • Similar Content

  • Shoo92
   By Shoo92
   Witam czy istnieje taka mozliwosc badz instytuacja ktora jest w stanie skonsolidowac wszystkie chwilowki , wraz z tymi ktore sa po terminie i zamienic to w jedna rate ? i Czy pobranie raportu z bik w czyms pomoze ? 
  • Kowlqwko
   By Kowlqwko
   Witam, 
   Potrzebujemy z mężem kredyt w wysokości 150 tyś, mąż posiada średni miesięczny zarobek około 6 tys, ja na chwilę obecną jestem na macierzyńskim, który wpłaca zus. 
   Masz problem polega na tym iż mąż posiada kredyt, który spłacaja jego rodzice, niestety kilka razy zdarzyło się że teściowie nie zapłacili raty, bank sprzedał dług firmie raport, która wpisała męża na listę dłużników po mimo tego iż kredyt jest splacany co mamy w takiej sytuacji zrobić? 
    
  • Rafalek1367
   By Rafalek1367
   Witam wszystkich 
   Sytuacja wygląda tak , mam do kupienia dom w trakcie budowy stan surowy który znajduje sie na działce rolnej o powierzchni 86a. , przed umowa przedwstępna byłem w kilku bankach i zdolność mam wszystko ok , tylko należy wytyczyć działkę z domem Max 29.9a (2999m2)
   bo tylko do takiego areału banki udzielają kredytu. 
   Geodeta zrobił projekt na 21a jednak gmina odrzuciła gdyż oni najmniej na co mogą sie zgodzić to 30a (3000m2) . Takze nie ratuje mnie to ...
    
   co do domu to : rozpoczęta budowa 2010r , pozwolenie na budowę jest dziennik jest wszystko co potrzebne mam , dom nie jest odebrany gdyż niema instalacji , dach jest okna są , ocieplenie jest .... 
    
   pytanie jest jakis bank który udzieliłby takiego kredytu ??
    
   z góry dziękuje za pomoc 
    
    
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.