Jump to content
eMkaa

Alfakredyt - możliwy zwrot środków?

Recommended Posts

eMkaa

Cześć,

 

jakiś czas temu miałam pożyczkę 1500 zł w Alfakredyt. Nie spłaciłam jej na czas, ale dogadałam się z windykacją i spłacałam zobowiązanie w ratach. Najpierw musiałam wpłacić 400 zł jako wpłatę inicjującą, a później miałam do spłaty cztery raty po 280 zł i ostatnią 298 zł, czyli razem 1818 zł. Spłaciłam terminowo dwie raty, a trzy kolejne spłaciłam na raz (czyli trzy miesiące przed terminem). Czy jest szansa na odzyskanie jakichś pieniędzy za szybszą spłatę? Czy w związku z tym, że było to na etapie ugody z pożyczkodawcą i spłaty ratalnej nie ma co liczyć? 

LuckyLooser

Dostałaś jakąś nową umowę pożyczki w związku z tym?

 

Podejrzewam, że nie. Jedynie telefonicznie windykacja się na to zgodziła, ew. mailowo. Nie spłaciłaś nic przed czasem, tylko po terminie, to że Ci rozłożyli na raty niewiele zmienia. Raczej na żaden zwrot bym nie liczył.

eMkaa
3 minuty temu, LuckyLooser napisał:

Dostałaś jakąś nową umowę pożyczki w związku z tym?

 

Podejrzewam, że nie. Jedynie telefonicznie windykacja się na to zgodziła, ew. mailowo. Nie spłaciłaś nic przed czasem, tylko po terminie, to że Ci rozłożyli na raty niewiele zmienia. Raczej na żaden zwrot bym nie liczył.

No właśnie tak też myślałam, ale wolałam zapytać. 😉 

krysko5

Jak odzyskać  kwoty z tzw  analizy stanu finansowego  w Alfa kredyt 

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL. • Similar Content

  • Jacob
   By Jacob
   Hello.
    
   Mam na imię Kuba i jestem nowy na tym forum. Coś tam czytałem ale gębę otwieram po raz pierwszy.
    
   Mam do Was jedno szybkie pytanie. Przepraszam, jeśli je powielam (pewnie tak jest), ale dziś, kiedy włączyłem komputer i odpaliłem pierwszą zakładkę (e-sąd)  okazało się, że odezwała się pierwsza firma chętna swoich pieniędzy. To moja pierwsza taka sytuacja w życiu, pewnie też nie ostatnia bo trochę pieniędzy wiszę, ale moja niecierpliwość i zarazem ciekawość jak ten temat można rozwiązać sięgnęła zenitu dlatego piszę na gorąco. Pytanie: jeśli nie odebrałem (awizowane 16 stycznia 2019) poleconego z sądu (tylko się domyślam, że to było z sądu bo dziwnie niski numer miała przesyłka i do tego czterocyfrowy) a data wpływu do EPU to 11 lutego 2019 to czy ciągle mogę złożyć sprzeciw. Która data brana jest pod uwagę jako początek odliczania.
    
   Będę bardzo wdzięczny za odpowiedź.
    
   PS
   w końcu nastał ten dzień kiedy muszę ruszyć tyłek i rozwiązać sprawy finansowe.
    
   Miłego dnia.
    
  • Mod
   By Mod
   Opinie klientów o pożyczkach w Alfa Kredyt. Jak długo czeka się na decyzję i przelew? Czy firma jest godna zaufania i rzetelna? Jak jest oprocentowana pierwsza pożyczka w Alfa Kredyt?
    
   Ten wątek to miejsce gdzie można zamieścić swoją opinie o tej firmie jak i zadać pytanie odnośnie oferty.
  • Emileczka11
   By Emileczka11
   Witajcie,
    
   Zaczęłam "batalię" z firmą Alfakredyt. Mam do dpłaty 2600 zł i dziś wpłaciłam im 600 zł tyrułem spłata kapitału pożyczki nr... Nie zaksięgowali mi tego na moim profilu (viasms, vivus tak robi i widzę stan mojego zadłużenia) i kwota długu jest taka sama. Rzekomo te pieniądze są w jakimś depozycie. Czy to jest zgodne z prawem? przecież powinni to wykazać na moim profilu, pomniejszyć dług, czyż nie? Dogadałam się z mini credit, hitto, vivus i via jak na razie nie są tacy upierdliwi a Alfa niestety jak zdarta płyta nie ma rat, takich jak pani są tysiące.
   Kto miał z nimi do czynienia? proszę napisać
   pozdrawiam
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.