Jump to content
Guest Maarcel

Najtańszy kredyt hipoteczny w PLN - Pekao S.A.

Recommended Posts

Guest Maarcel

Chcesz kupić dom lub mieszkanie albo spłacić kredyt mieszkaniowy w innym banku?

Skorzystaj z Prostego Kredytu Mieszkaniowego!

Z naszym kredytem szybko zamieszkasz u siebie, a wysokość rat mile Cię zaskoczy!

 

* NOWA niższa marża już od 0,4% nawet przez pierwsze dwa lata kredytowania!

* opcje cenowe do wyboru - kredyt bez prowizji lub z nową, niższą marżą

* długi okres kredytowania - nawet do 30 lat

* dostępne ubezpieczenie od ryzyka utraty pracy,

 

A także Kredyt Mieszkaniowy z Dopłatą, udzielany w ramach Rządowego programu "Rodzina na swoim".

 

Zapraszam !

 

Krystyna Raj-Nawrocka

Bank Pekao SA, I Oddział w Łodzi

Al. Kościuszki 47, 90-959 Łódź

Tel: (042) 637 52 36 w. 260

mailto:krystyna.raj-nawrocka@pekao.com.pl

Linki
doradca_open@gazeta.pl

Oczywiście oferta PEKAO SA w PLN nie jest zła ale zawsze należy uważać na to co wypisujemy na forum..a szczególnie, że oferta najtańsza itd..

 

marża już od 0,4% nawet przez pierwsze 2 lata...no cóż...nalezy zawsze patrzeć na cały okres kredytowania a nie rok czy dwa... na rynku mozna znaleźć ofertę w PLN 0,5% marży przez CAŁY OKRES kredytowania (przy większych kwotach nawet 0,45% oczwyiście w całym okresie kredytowania,ponizej tego progu już raczej nikt nie zejdzie), bez żadnych prowizji, ubezpieczen itd...jeśli ktoś jest zainteresowany porównaniem i bardziej szegółową ofertą...zapraszam do korespondencji:

doradca_open@gazeta.pl

pzdr

blaster

ale fajna wojna doradców :twisted:

shadow

Obie oferty są dobre :D Jeśli chodzi o samą ofertę Pekao SA wybrałbym opcję bez prowizji i z marżą na poziomie 0,85% w całym okresie kredytowania (oczywiście w zależności od sytuacji klienta). W tym wypadku oprocentowanie byłoby zbliżone w obu bankach, gdyż jedno oparte jest na WIBORZE 3M, drugie 6M (które jest wyższe o ok. 0,3%). Pozostaje tylko kewstia dodatkowych kosztów (wycen, ubezpieczenia pomostowego, ubezpieczenia niskiego wkładu własnego, wpisu do hipoteki) oraz poziomu i szybkości obsługi .

doradca lubelski

Nie zapominajmy o Wiborze 3m w przypadku pekao i 6m w przypadku ING bo to pewnie o tej ofercie mówi doradca z Opena.

Najważniejsza kwestia to określenie okresu kredytowania i możliwości wcześniejszej spłaty. Pod tym względem wybranie banku.


 • Similar Topics

  • Kredyt na zakup domu -270 tys

   1.Waluta kredytu - PLN 2.Pożądana długość okresu kredytowania - 25 lat 3.Wysokość kredytu - 180 tys 4.Wkład własny - 90 tys 5.Wartość nieruchomości - 270 tys 6.Rynek pierwotny / rynek wtórny* - wtórny 7.Rodzaj nieruchomości / rodzaj własności - dom/własność 8.Powierzchnia użytkowa nieruchomości - 150m/kw 9.Lokalizacja nieruchomości (województwo / miasto) - Małopolskie/Gorlice 10.Obecny stan zaawansowania inwestycji - 100% 11.Łączna liczba osób w

   in Kredyty mieszkaniowe

  • Kredyt hipoteczny - dochód z DG

   Witam serdecznie. Na początku maja planuje kredyt hipoteczny. Od 5 maja prowadzę DG (informatyka). Mam żonę pracująca w oparciu o umowy zlecenia/o dzieło. Zdaje sobie sprawę z tego że dochody żony nie będą brane pod uwagę (różni zleceniodawcy, nieregularne).   Mieszkanie jest już wybudowane i gotowe do wprowadzenia. Miasto Rumia (koło Gdyni).   1.Waluta kredytu - PLN 2.Pożądana długość okresu kredytowania - 360 miesięcy 3.Wysokość kredytu - 31

   in Kredyty mieszkaniowe

  • Kredyt 239tys. dom szeregowy Słupsk

   Na chwilę obecną dokonaliśmy rezerwacji nieruchomości i mamy czas do końca maja na umowę deweloperską.   1.Waluta kredytu - PLN 2.Pożądana długość okresu kredytowania - 30 lat 3.Wysokość kredytu - 239 000 zł 4.Wkład własny 60 000 zł 5.Wartość nieruchomości - 299 000 zł 6.Rynek pierwotny / rynek wtórny* - pierwotny 7.Rodzaj nieruchomości / rodzaj własności - dom w zabudowie szeregowej / po przeniesieniu pełna własność wraz z gruntem pod domem 8.Powierz

   in Kredyty mieszkaniowe

  • Uwaga na firmę Karolina Szwajkowska Biznes Kredyt Partner

   Witam. Postępowanie ww. firmy jest podobne jak w przypadku firmy ABC Kredyty. Wysyłają mejla z umową, że dostaniesz np.10tys.zl, ale musisz wpłacić zaliczkę w wys.149zl na podane konto. Napisali, że kredyt będzie dostępny w ciągu 48h. Oczywiście kredytu nie ujrzysz nigdy. Strona to bizneskredytpartner.com. Firma ma siedzibe w Ostrów Mazowiecka ale telefonu nie podali. Odpisali mi na 2 mejle. A później cisza. Uważajcie!!! 

   in Pożyczki prywatne

  • Kredyt 100-150 tys. zł

   Typ kredytu: bez znaczenia Wysokość kredytu: 100-150 tys. zł Czy kredyt będzie zabezpieczony: nie Rodzaj zabezpieczenia kredytu: brak Wartość zabezpieczenia:brak Województwo: mazowieckie Waluta kredytu:PLN Pożądana długość okresu kredytowania: 120msc   Przychód 2017: 100 000 zł Dochód 2017: 45 000 zł Przychód 2018: 530 000 zł Dochód 2018: 32 000 zł   Przychód I kwartał 2019: 150 000 zł Dochód I kwartał 2019: 45 000 zł    

   in Kredyty dla firm

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.