Jump to content
Guest Maarcel

Najtańszy kredyt hipoteczny w PLN - Pekao S.A.

Recommended Posts

Guest Maarcel

Chcesz kupić dom lub mieszkanie albo spłacić kredyt mieszkaniowy w innym banku?

Skorzystaj z Prostego Kredytu Mieszkaniowego!

Z naszym kredytem szybko zamieszkasz u siebie, a wysokość rat mile Cię zaskoczy!

 

* NOWA niższa marża już od 0,4% nawet przez pierwsze dwa lata kredytowania!

* opcje cenowe do wyboru - kredyt bez prowizji lub z nową, niższą marżą

* długi okres kredytowania - nawet do 30 lat

* dostępne ubezpieczenie od ryzyka utraty pracy,

 

A także Kredyt Mieszkaniowy z Dopłatą, udzielany w ramach Rządowego programu "Rodzina na swoim".

 

Zapraszam !

 

Krystyna Raj-Nawrocka

Bank Pekao SA, I Oddział w Łodzi

Al. Kościuszki 47, 90-959 Łódź

Tel: (042) 637 52 36 w. 260

mailto:krystyna.raj-nawrocka@pekao.com.pl

Linki
doradca_open@gazeta.pl

Oczywiście oferta PEKAO SA w PLN nie jest zła ale zawsze należy uważać na to co wypisujemy na forum..a szczególnie, że oferta najtańsza itd..

 

marża już od 0,4% nawet przez pierwsze 2 lata...no cóż...nalezy zawsze patrzeć na cały okres kredytowania a nie rok czy dwa... na rynku mozna znaleźć ofertę w PLN 0,5% marży przez CAŁY OKRES kredytowania (przy większych kwotach nawet 0,45% oczwyiście w całym okresie kredytowania,ponizej tego progu już raczej nikt nie zejdzie), bez żadnych prowizji, ubezpieczen itd...jeśli ktoś jest zainteresowany porównaniem i bardziej szegółową ofertą...zapraszam do korespondencji:

doradca_open@gazeta.pl

pzdr

blaster

ale fajna wojna doradców :twisted:

shadow

Obie oferty są dobre :D Jeśli chodzi o samą ofertę Pekao SA wybrałbym opcję bez prowizji i z marżą na poziomie 0,85% w całym okresie kredytowania (oczywiście w zależności od sytuacji klienta). W tym wypadku oprocentowanie byłoby zbliżone w obu bankach, gdyż jedno oparte jest na WIBORZE 3M, drugie 6M (które jest wyższe o ok. 0,3%). Pozostaje tylko kewstia dodatkowych kosztów (wycen, ubezpieczenia pomostowego, ubezpieczenia niskiego wkładu własnego, wpisu do hipoteki) oraz poziomu i szybkości obsługi .

doradca lubelski

Nie zapominajmy o Wiborze 3m w przypadku pekao i 6m w przypadku ING bo to pewnie o tej ofercie mówi doradca z Opena.

Najważniejsza kwestia to określenie okresu kredytowania i możliwości wcześniejszej spłaty. Pod tym względem wybranie banku.


 • Similar Topics

  • Kredyt gotowkowy jaki bank

   Kwota kredytu 22000 Okres kredytowania 60m Kwoty 3 ostatnio otrzymanych wynagrodzeń/świadczeń:3200/3300/3300 Rozbicie dochodu na podstawę i dodatki/premie - kwotowo (jeśli występuje)1900/1400 Źródło uzyskiwania dochodów umowa o prace Łączny okres zatrudnienia u obecnego pracodawcy - od kiedy i do kiedy trwa 1.07.2017 do 31.07.2019  nastepna na czas nieokreślony Nazwa banku, do którego wpływa wynagrodzenie Pko bp Wie

   in Kredyty gotówkowe

  • Kredyt 19 lat

   Witam, mam 19 lat. Potrzebuje około 85tys. Czy jest w którymś z banków otrzymać taka kwotę? Jeśli ma to jakieś znaczenie pracuje w jednym z banków.    Kwoty 3 ostatnio otrzymanych wynagrodzeń/świadczeń: 1808 złotych netto (na rękę) Rozbicie dochodu na podstawę i dodatki/premie - kwotowo (jeśli występuje): brak Źródło uzyskiwania dochodów: umowa o pracę na czas nieokreślony Łączny okres zatrudnienia u obecnego pracodawcy: od 10/2018 na czas nieokreślony Nazwa banku, do

   in Kredyty gotówkowe

  • PKO BP - Kredyt Hipoteczny - Opinie 2019

   Czy warto wziąć kredyt hipoteczny w PKO BP? Jakie są warunki, oprocentowanie? Jak długo czeka się na decyzję w PKO? Zobacz opinie klientów.     Czy warto wziąć kredyt mieszkaniowy w PKO ? Opisz swoje doświadczenia kredytowe i wyraź swoją opinie o PKO Banku Polskim. Zadaj pytanie. Uzyskaj symulację warunków przez kalkulator kredytu hipotecznego pko. Przeczytaj zdania i opinie o PKO innych kredytobiorców i zdecyduj sam.

   in Kredyty hipoteczne - Opinie

  • Kredyt gotówkowy 85 000 pln (120 mies)

   Cześć, zastanawiam się nad kupnem nowego samochodu. Chciałabym poznać atrakcyjną ofertę kredytową, gdzie najważniejszym kryterium będzie całkowity koszt kredytu oraz możliwość wcześniejszej spłaty (ograniczając koszt odsetek i unikając opłat za wcześniejszą spłatę). Uprzejma prośba o złożenie propozycji?    Kwoty 3 ostatnio otrzymanych wynagrodzeń/świadczeń: 6 220 netto Rozbicie dochodu na podstawę i dodatki/premie - kwotowo (jeśli występuje): 4 398 netto podstawa, 1 822 netto premia

   in Kredyty gotówkowe

  • Kredyt 80 tyś na wykończenie

   Witam   Jestem zainteresowany wzięciem kredytu w wysokości 80-100 tyś zł na na 96-120 miesięcy na wykończenie domu.   Zapraszam do współpracy. Kwoty 3 ostatnio otrzymanych wynagrodzeń/świadczeń: 2700 złotych netto (na rękę) Rozbicie dochodu na podstawę i dodatki/premie - kwotowo (jeśli występuje): brak Źródło uzyskiwania dochodów: umowa o pracę na czas nieokreślony Łączny okres zatrudnienia u obecnego pracodawcy: od 02/2018 na czas nieokreślony Nazwa banku, do któreg

   in Kredyty gotówkowe

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.