Jump to content
KrysR

Odrzucenie wniosku kredytowego

Recommended Posts

KrysR

Pytanie proste i krótkie, ale nie znalazłam nigdzie odpowiedzi:

Czy po odrzuceniu wniosku kredytowego dostaje się jakiś dokument od banku? Czy tylko dzwonią, informują na miejscu o zaistniałym fakcie, ewentualnie informuje mnie o tym doradca finansowy?

 

Pozdrawiam

Krysia

Linki
KrysR
Cytat

 

O widzę, że na razie wszyscy tutaj dostają kredyty.. a pytam, bo w przypadku odzyskania zadatku jakimś świstkiem trzeba by pomachać chyba 😉

 

PlanFinance.pl

Tak, możesz dostać decyzję na piśmie. Pamiętaj że możesz też dostać decyzję pozytywną, ale na niższą kwotę. Trzeba odpowiednio się zabezpieczyć zapisami w umowie przed utratą zadatku.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 • Similar Topics

  • Prośba o kontakt eksperta kredytowego, dolnośląsk

   1.Waluta kredytu - PLN 2.Pożądana długość okresu kredytowania - 20 lat 3.Wysokość kredytu - 300000 4.Wkład własny - pytanie czy być musi? Jeśli tak, mogę zwiększyć kredyt, o ile jest zdolność 5.Wartość nieruchomości - 455000zł 6.Rynek pierwotny / rynek wtórny* - wtórny 7.Rodzaj nieruchomości / rodzaj własności - dom 8.Powierzchnia użytkowa nieruchomości - powiedzmy 150m2 9.Lokalizacja nieruchomości (województwo / miasto) - Dolnośląskie, Milicz 10.O

   in Kredyty mieszkaniowe

  • Zatrudnienie do wniosku

   Witam czy to prawdza  że jeżeli złoże wniosek w banku  i zaświadczenie od pracodawcy o zatrudnieniu to przy składaniu whiosku w innym banku ten bank będzie widzał to zatrudnienie

   in Kredyty gotówkowe

  • Openfinance - równoległe złożenie wniosku samodzielnie

   Cześć, Mam nadzieję, że wybrałem prawidłową kategorię.   Staramy się o kredyt hipoteczny i posiłkujemy się wparciem doradcy z Openfinance. Mamy jednak poczucie, że mamy niewielki wpływ na negocjacje i chcielibyśmy złożyć równolegle dodatkowy wniosek do innego banku samodzielnie (żeby sprawdzić, czy warunki negocjowane przez doradcę są ok, czy jednak idzie po najmniejszej linii oporu). Takie rozwiązanie jest z naszej perspektywy optymalne - zabezpieczamy się przed "złym doradcą".

   in Kredyty mieszkaniowe

  • Co napisać we wniosku o restrukturyzację kredytu.

   Mam pytanie bede staral sie o  restrukturyzacje kredytu  w Alior Banku na 6 miesiecy .Mam problem ze splata rat i mam duzo chwilowek do splacenia , czy jako powod moge podac ze mam inne zobowiazania  do splaty czy lepiej tego nie pisac , i napisac cos innego we wniosku . Co radzicie .

   in Dla zadłużonych

  • Wzór wniosku do firmy telekomunikacyjnej.

   Witam, Potrzebuję jakiegoś wzoru wniosku o przetwarzaniu danych przed big do firmy telekomunikacyjnej tj. t-mobile. Około 3 lat temu t-mobile wypowiedział mi umowę w powodu zadłużenia wynikającego z umowy abonament.  Zadłużenie zostało spłacone natomiast za późno, zostałem wpisany w big stąd moja prośba o wzór pisma.  

   in BIK i BIG

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.