Jump to content
Kris1

falszywe konto w BIK

Recommended Posts

Kris1

Witam,

 

Mam taka sytuacje, ze od 2016 mam w BIK założone fałszywe konto przez oszustów (prawdziwe imię i nazwisko i pesel , fałszywy adres zamieszkanie i numer dowodu). Dowiedziałem się o tym wczoraj, kiedy chciałem zarejestrować prawdziwe konto. Wyjaśniam sprawę z BIK.

Konto to posłużyło oszustom do wyłudzania kredytów/ chwilówek, w sprawie których obecnie otrzymuję (już na prawdziwy adres) wezwania do zapłaty z różnych sądów i kancelarii adwokackich. 

Czy ktoś miał już podobną sytuację i może się podzielić doświadczeniami? 

Pozdrawiam,

K.

Linki
KiwiNielot
W dniu 2.04.2019 o 14:18, Kris1 napisał:

Wyjaśniam sprawę z BIK

To chyba nie jest sprawa do wyjaśnienia tylko w BIK, a raczej w tak zwanych "organach ścigania"?..

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 • Similar Topics

  • PKO BP gdzie zwrócono mi ubezpieczenie kredytu po spłacie pozyczki, i jak je przelac na konto głowne ?

   Witam. Miałem pożyczkę w PKO BP, którą spłaciłem poprzez konsolidacje. Stara pożyczka była ubezpieczona, nowa też jest. Bank miał mi zwrócić ubezpieczenie starego kredytu, podobno mi zwrócił na jakieś konto gdzie owa pożyczka była. Nie mam pojecia jak te pieniądze odnaleźć i przelać na konto główne. Proszę o jakąś instrukcję jak je odnaleźć i przelać. Pozdrawiam.

   in Kredyty gotówkowe

  • Jak założyć konto w portalu informacyjnym sądu danej apelacji?

   Za zgodą kolegi karol123 wklejam ten tekst.   "Każdy może złożyć pozew przeciwko nam. Nieodebrany nakaz zapłaty stwarza problem. Jak się zabezpieczyć?   1) Najlepiej przeprowadzić się. WIERZYCIEL MA OBOWIĄZEK POZWAĆ NAS TAM GDZIE MIESZKAMY. Jak udowodnimy, że tam nie mieszkamy to jesteśmy w stanie to odkręcić. Gorzej jak pod tym adresem mieszkamy i przegapimy awizo. Lub jakiś listonosz go nie wrzuci do skrzynki. Wtedy możemy mieć poważny problem.   2) założyć sobie konto w e-sądzie i we

   in Komornik, windykacja

  • Kredyt na podstawie wpływów na konto

   Dzień dobry   Od prawie 6-7 lat mam konto w Pekao SA, na które oficjalna wypłata ostatni raz trafiła już dość dawno temu, choć od października znów są wpływy, ale nie z wypłat, z różnych źródeł i do tego mocno nieregularne. Co mnie zdziwiło, kilka dni temu bank poprzez aplikację zaproponował mi "klik gotówke", mimo że w marcu wpływy łącznie wyniosły niecałe 500zł.   Jak wyglądało liczenie zdolności kredytowej? Jakie są szanse na kredyt większy niż "klik gotówka", przy założen

   in Kredyty gotówkowe

  • Konto bankowe, bik

   witam, pytanie bardziej z ciekawości.. czy pracownik X banku moze sprawdzić konto bankowe, historie wydatkow , wplywow itp innego banku? Np pracownik Santandera konto banku PKO.    Kolejne pytanie.. czy kolega, koleżanka ma prawo tak bezpodstawnie sprawdzić np moją historie w BIK? Z czym zalwtam itp Tak z czystej ciekawości.    Dziekuje za informacje  

   in BIK i BIG

  • Drugie konto bankowe a komornik.

   Dobry, posiadam już jedno konto bankowe zajętę przez 3 komorników, i teraz pytanie, czy mogę założyć kolejne konto w innym banku i czy będą jakieś z tego problemy ?

   in Komornik, windykacja

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.