Jump to content
czynsz

Wpis w KRD pomimo spłaty chwilówki

Recommended Posts

czynsz

Parę miesięcy temu na wskutek tragedii w rodzinie potrzebowałem na "teraz" sporej sumy pieniędzy. Wystukałem formularz na wonga.com. Potrzebowałem 10.000, zaoferowali 4000 dla nowego klienta. Wziąłem, było mało, spłaciłem od razu aby mieć drugą ofertę "lepszą", dali tylko 5.000, to też od razu spłaciłem. Sytuacja rodzinna została jako-tako opanowana, zapomniałem o sprawie. Dzisiaj z ciekawości i nudów sprawdziłem swój BIK i KRD. Nie bardzo wiem jak rozumieć te wpisy w raporcie KRD:

Czy ten fairpay jest mi do czegoś potrzebny? Przez to wychodzę na jakiegoś cwaniak, co spłaca zobowiązania po paru dniach, niewiadome skąd i po co. Można to jakoś usunąć? Zresztą samej informacji nie rozumiem, bo wynika z niej że ze spłatą spóźniłem się max 7 dni, co jest nieprawdę, bo nie spóźniłem się wcale. Czy taki dziwaczny wpis może mi szkodzić w przyszłości? 

Bez tytułu.png

Bez tytułu1.png

Linki
Mickub

To fairpay jest informacja że wywiązałes się z zaległości. To jest wpis pozytywny. Nie będzie Ci szkodził. W tym przypadku musiałbyś do wongi uderzać, aby Ci to wykreślili bo na pewno udzieliłeś im zgody na przetwarzanie danych. 

J. Brzozowsk

Dokładnie, taki wpis jeśli już to może być pomocy przy kolejnym kredycie 

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 • Similar Topics

  • Brak aktualizacji w BIG i KRD

   Firma SzybkaGotówka wpisała mnie do BIG i KRD z kwotą 3850 zł, gdzie od dwóch tygodni kwota jest po części spłacona, czy aktualizacja nie powinna być robiona na bieżąco? Czy mogę gdzieś to zgłosić? Dodatkowo w BIK jest informacja o calkiem innej kwocie, mimo iż aktualizacja jest robiona co kilka dni (zaznaczę, że odstąpiłam od umowy pożyczki).

   in BIK i BIG

  • Kredyt gotówkowy z wpisami w big i krd

   Witam poszukuje kredytu gotówkowego dochód uzyskuje z działalności gosp od 2009r dochód w granicach 4500zl miesięcznie od ponad kilkunastu lat nie posiadam żadnych kredytów bankowych nie posiadam historii ale są wpisy w big i krd odnośnie zadłużeń wpisy są przez windykacje czy znajdzie się ktoś to może mi pomoc uzyskać kredyt??

   in Kredyty gotówkowe

  • Wpis w ZBP

   Witam.Staram się o kredyt ale blokuje mi go wpis w Związkach Banków Polskich. Chodzi dokładnie o zaległą ratę za laptopa w Credit Agricole. Żona zapomniała zrobić przelew.Rachunek jest zamknięty bo wszystko splaciłem. Co najlepsze nie dostałem żadnego SMS-a, telefonu i listu że rata nie jest zapłacona i w związku z tym dostanę taki wpis do ZBP. Czy da się to jakoś wymazać? 

   in BIK i BIG

  • Jak usunąć wpis z BIG

   Witam. W Big Infomonitor mam wpis za pożyczkę Bociana. Oddano również sprawę do e-sadu w Lublinie. Tam zostało to umorzone : Następnie stwierdzono brak podstaw do wydania nakazu zapłaty. Wątpliwości budzi bowiem wysokość opłaty za usługę terenowej obsługi pożyczki. Po wydaniu postanowienia o stwierdzeniu braku podstaw do wydania nakazu zapłaty i przekazaniu sprawy do sądu właściwości ogólnej, strona powodowa cofnęła pozew bez zrzeczenia się roszczenia. Do dziś sprawa nie trafiła do mojego s

   in BIK i BIG

  • Czy wpis w BR jest juz usuniety?

   Jak w temacie. Czy ten wpis jest juz usuniety? Pozdrawiam

   in BIK i BIG

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.