Jump to content
Wuwunio

Wzór wniosku do firmy telekomunikacyjnej.

Recommended Posts

Wuwunio

Witam,

Potrzebuję jakiegoś wzoru wniosku o przetwarzaniu danych przed big do firmy telekomunikacyjnej tj. t-mobile.

Około 3 lat temu t-mobile wypowiedział mi umowę w powodu zadłużenia wynikającego z umowy abonament.  Zadłużenie zostało spłacone natomiast za późno, zostałem wpisany w big stąd moja prośba o wzór pisma.

 

Linki
Ekspert_Kredytowy

Witaj,

nie ma wzoru, jeśli całkowicie spłaciłeś zobowiązanie - to musisz wysłać im pismo, że żądasz usunięcia danych w ciągu 3 dni (musisz je skierować do T-mobile, jeśli to oni dokonali wpisu).

Wstępnie możesz telefonicznie złożyć reklamację, ale poza tym - wyślij pismo listem poleconym.

 

Powodzenia.

Wuwunio

Dziękuję za opowiedz. Nie ma kompletnie żadnego wzoru , co takie pismo powinno zawierać ? Wysyłałem także pismo do milenium bank o dziwo chyba mnie wypisali, wczoraj sprawdzałem się z big informator i został tam tylko t-mobile.

Ekspert_Kredytowy

W związku ze spłaca całkowicie zobowiązania względem Państwa firmy w dniu xxyyZzzz żądam natychmiastowego usunięcia moich danych osobowych ze wszystkich rejestrów osób zadłużonych. 

Wuwunio

Dziękuję , mam nadzieję że się uda :)

Wuwunio

Co zrobić w sytuacji kiedy t-mobile nie wypisał mnie z bazy big i nie wysłał mi jakiejkolwiek odpowiedzi na moje pismo ? Od otrzymania pisma minął miesiąc 

Ekspert_Kredytowy

Pismo było zatytułowane reklamacja?

 

Jesteś pewny, że wpis nadal istnieje? Jesteś pewny, że długu wobec nic nie ma?

Wuwunio

Tak pismo było zatytułowane w odpowiedni sposób mam potwierdzenia nadania jak i potwierdzenie odbioru , dług został spłacony w 2016 roku a wpis w big dalej widnieje .

Ekspert_Kredytowy

Jeśli wysłałeś listem poleconym, dotarło, minęło 30 dni na odp i odpowiedzi brak, to reklamacja powinna zostać uznana za rozpatrzoną po Twojej myśli. 

 

Kiedy sprawdzałeś BIG?

Wuwunio

Też tak właśnie uważam. Dzisiaj był sprawdzany big. 30dni minelo wczoraj .

Ekspert_Kredytowy

Mogę zająć się Twoją sprawą:

 

koszt 100 zł za rozpoczęcie zlecenia i 200 zł płatne po usunięciu wpisu, po wygraniu - będziesz mógł żądać zwrotu tych opłat.

Ekspert_Kredytowy

Jeśli wysłałeś listem poleconym, dotarło, minęło 30 dni na odp i odpowiedzi brak, to reklamacja powinna zostać uznana za rozpatrzoną po Twojej myśli. 

 

Kiedy sprawdzałeś BIG?

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 • Similar Topics

  • Wzór sprzeciwu do E-sądu.

   …………., dnia …………………….   Sąd Rejonowy Lublin-Zachód VI Wydział Cywilny (e-Sąd) ul. Boczna Lubomelskiej 13 20-070 Lublin   Sygn. akt …………………….   Powód: …………………………………………………. (imię i nazwisko/nazwa, adres, PESEL/NIP)   Pozwany: ……………………………………………… (imię i nazwisko/nazwa, adres, PESEL/NIP)       SPRZECIW OD NAKAZU ZAPŁATY W ELEKTRONICZNYM POSTĘPOWANIU UPOMINAWCZYM       Wnoszę sprzeciw od nakazu zapłaty wydanego przez Sąd Rejo

   in Komornik, windykacja

  • Zatrudnienie do wniosku

   Witam czy to prawdza  że jeżeli złoże wniosek w banku  i zaświadczenie od pracodawcy o zatrudnieniu to przy składaniu whiosku w innym banku ten bank będzie widzał to zatrudnienie

   in Kredyty gotówkowe

  • Openfinance - równoległe złożenie wniosku samodzielnie

   Cześć, Mam nadzieję, że wybrałem prawidłową kategorię.   Staramy się o kredyt hipoteczny i posiłkujemy się wparciem doradcy z Openfinance. Mamy jednak poczucie, że mamy niewielki wpływ na negocjacje i chcielibyśmy złożyć równolegle dodatkowy wniosek do innego banku samodzielnie (żeby sprawdzić, czy warunki negocjowane przez doradcę są ok, czy jednak idzie po najmniejszej linii oporu). Takie rozwiązanie jest z naszej perspektywy optymalne - zabezpieczamy się przed "złym doradcą".

   in Kredyty mieszkaniowe

  • Co napisać we wniosku o restrukturyzację kredytu.

   Mam pytanie bede staral sie o  restrukturyzacje kredytu  w Alior Banku na 6 miesiecy .Mam problem ze splata rat i mam duzo chwilowek do splacenia , czy jako powod moge podac ze mam inne zobowiazania  do splaty czy lepiej tego nie pisac , i napisac cos innego we wniosku . Co radzicie .

   in Dla zadłużonych

  • Odrzucenie wniosku kredytowego

   Pytanie proste i krótkie, ale nie znalazłam nigdzie odpowiedzi: Czy po odrzuceniu wniosku kredytowego dostaje się jakiś dokument od banku? Czy tylko dzwonią, informują na miejscu o zaistniałym fakcie, ewentualnie informuje mnie o tym doradca finansowy?   Pozdrawiam Krysia

   in Kredyty mieszkaniowe

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.