Jump to content
Wuwunio

Wzór wniosku do firmy telekomunikacyjnej.

Recommended Posts

Wuwunio

Witam,

Potrzebuję jakiegoś wzoru wniosku o przetwarzaniu danych przed big do firmy telekomunikacyjnej tj. t-mobile.

Około 3 lat temu t-mobile wypowiedział mi umowę w powodu zadłużenia wynikającego z umowy abonament.  Zadłużenie zostało spłacone natomiast za późno, zostałem wpisany w big stąd moja prośba o wzór pisma.

 

Linki
Ekspert_Kredytowy

Witaj,

nie ma wzoru, jeśli całkowicie spłaciłeś zobowiązanie - to musisz wysłać im pismo, że żądasz usunięcia danych w ciągu 3 dni (musisz je skierować do T-mobile, jeśli to oni dokonali wpisu).

Wstępnie możesz telefonicznie złożyć reklamację, ale poza tym - wyślij pismo listem poleconym.

 

Powodzenia.

Wuwunio

Dziękuję za opowiedz. Nie ma kompletnie żadnego wzoru , co takie pismo powinno zawierać ? Wysyłałem także pismo do milenium bank o dziwo chyba mnie wypisali, wczoraj sprawdzałem się z big informator i został tam tylko t-mobile.

Ekspert_Kredytowy

W związku ze spłaca całkowicie zobowiązania względem Państwa firmy w dniu xxyyZzzz żądam natychmiastowego usunięcia moich danych osobowych ze wszystkich rejestrów osób zadłużonych. 

Wuwunio

Dziękuję , mam nadzieję że się uda :)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 • Similar Topics

  • Wzór sprzeciwu do E-sądu.

   …………., dnia …………………….   Sąd Rejonowy Lublin-Zachód VI Wydział Cywilny (e-Sąd) ul. Boczna Lubomelskiej 13 20-070 Lublin   Sygn. akt …………………….   Powód: …………………………………………………. (imię i nazwisko/nazwa, adres, PESEL/NIP)   Pozwany: ……………………………………………… (imię i nazwisko/nazwa, adres, PESEL/NIP)       SPRZECIW OD NAKAZU ZAPŁATY W ELEKTRONICZNYM POSTĘPOWANIU UPOMINAWCZYM       Wnoszę sprzeciw od nakazu zapłaty wydanego przez Sąd Rejo

   in Komornik, windykacja

  • Odrzucenie wniosku kredytowego

   Pytanie proste i krótkie, ale nie znalazłam nigdzie odpowiedzi: Czy po odrzuceniu wniosku kredytowego dostaje się jakiś dokument od banku? Czy tylko dzwonią, informują na miejscu o zaistniałym fakcie, ewentualnie informuje mnie o tym doradca finansowy?   Pozdrawiam Krysia

   in Kredyty mieszkaniowe

  • Komornik z wniosku Alior Banku.

   W dniu 25.02 epu klauzula wykonalności kredyt alior bank.  13.03 wniosek do komornika o wszczęcie egzekucji pomimo dobrowolnych wplat. Pani z banku mówiła, żeby pomimo tego wplacac nadal bezpośrednio do nich ato po 1,5 miesiąca jeśli komornik nic nie ściągnie, będzie mogła złożyć wniosek o umorzenie egzekucji. Co robić? Kontaktowac się z komornikiem, czy lepiej zrobić tak jak kobieta z banku radzi?  5027,68 kwota długu  i 1263 zl  koszty procesowe. Minus oczywiście to co wpłaciłam w czasie

   in Komornik, windykacja

  • mbank brak nr wniosku

   Witam, dzisiaj odstąpiłam od umowy kredytowej, jednakze nie widzę, żeby ten wniosek był zarejstrowany  nie ma nr w złozonych wnioskach ani nie dostalam potwierdzenia na maila. Co zrobic? Wyslac dla pewnosc jeszcze poczta?

   in Dyskusje Ogólne

  • Wzór pisma do PKO BP.

   Witam, czy jest możliwość wysłania pisma do banku PKO BP, w celu wstrzymania spłacania rat przez kilka miesięcy? Bardzo by mi to pomogło bo mógłbym spłacić swoje aktualne zobowiązania w 3 "chwilówkach".

   in Dla zadłużonych

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.