Jump to content
p1o1

Zlecę analize raportu BIK plus plan spłaty

Recommended Posts

p1o1

Dzień Dobry!

 

Szanowni Państwo, jestem zatrudniony na umowę o pracę z dochodem około 8000 zł netto na miesiąc, obecnie mam do spłaty zobowiązania na łączna kwotę około 50.000zł. Jak łatwo policzyć w przeciągu pół roku jestem w stanie spłacić wszystkie zobowiązania. Na początku kolejnego roku kalendarzowego potrzebował bym finansowania na poziomie około 230.000zł w gotówce plus kredyt na nieruchomość na poziomie 120.000zł. 

 

Problem w tym, ze w ostatnich trzech miesiącach miałem przejściowe problemy finansowe, kilka kredytów ma opóźnienie na poziomie 35 dni, plus jest karta kredytowa z PKO - podpisałem już porozumienie z bankiem na spłatę zadłużenia w ratach ale z tego co widzę w raporcie BIK zadłużenie sięga już 72 dni i rachunek nie jest zamknięty.

 

W związku z tym że w okresie najbliższych kilku miesięcy chciałbym zamknąć wszystko na zero, potrzebuje rzetelnego doradcy kredytowego oraz osoby która przeanalizuje mój BIK i dokładnie napisze co kiedy mam spłacić, czy mam spłacić wszystko i wycofać zgody, czy mam spłacać wszystko po kolei bez opóźnień? Niestety ja nie znam się na prawie bankowym, czytałem trochę jak działa BIK ale mimo tego potrzebuje specjalisty który wyprostuje tą sprawę do końca.

 

Jeśli to możliwe proszę o odpowiedź na tego posta z mailem i wyceną usługi

Dziękuje!!

Linki
Ekspert_Kredytowy

Witam,

chętnie się podejmę analizy raportu.

 

Wycenę przygotujemy po analizie raportu.

 

Analiza jest bezpłatna dla Klientów z forum spełniających pewne warunki - ale o tym już w wiadomości jak mi ją Pan podeśle.

 

Adres mailowy: biuro@czyszczeniebik.pl podając link do tematu na forum.

 

pozdrawiam

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 • Similar Topics

  • Prośba o analizę

   Wklejam tutaj bo chyba wcześniej pomyliłam wątki 🙄   Staramy się o kredyt w PKO, dowiedziałam się na forum że inne banki mają lepsze propozycje... Tym bardziej że narzeczony jest kierowcą i podstawę ma mniejszą niż faktyczny zarobek...    1.Waluta kredytu - PLN 2.Pożądana długość okresu kredytowania - 35 lat 3.Wysokość kredytu - 400.000   W tym 44tys na spłatę zobowiązań (hipoteka+konsolidacja)    4.Wkład własny - 40.000 5.Wartość nie

   in Hipoteczne kredyty konsolidacyjne i refinansowe

  • Analiza raportu BIK po dawnych długach

   Witam,   Z ładniejszą połową myślimy nad zakupem nieruchomości częściowo sfinansowanej kredytem. Z racji tego że druga połowa miała kiedyś przeboje z długami które są już spłacone postanowiłem pobrać raport BIK oraz sprawdzić w innych miejscach - BIG,KRD i tam jest czysta. Natomiast nie wiem czy dobrze czytam raport BIK. Wg raportu jest teraz czysta natomiast te wszystkie stare, uregulowane zobowiązania są w celach statycznych tzn widoczne dla nas? Jak teraz Agnieszkę widzą banki?

   in BIK i BIG

  • Spec do oceny raportu BIK.

   witam czy znajduje się na tej grupie może jakiś spec który ocenił by mój raport BIK . Jestem ciekaw czy jestem już utopiony na kilka najbliższych lat czy można coś walczyć z usunięciem złych wpisów.

   in BIK i BIG

  • Prośba o analizę możliwości konsolidacji

   Dzień dobry, Nie będę pisał o spirali bo doskonale wszyscy to znają. Proszę o porady w sprawie możliwości konsolidacji:   Kwota kredytu: 160 000,00 Okres kredytowania: 120 miesięcy Kwoty 3 ostatnio otrzymanych wynagrodzeń/świadczeń: 6.000,00 miesięcznie Rozbicie dochodu na podstawę i dodatki/premie: dochody z działalności i umowy menadżerskiej Źródło uzyskiwania dochodów: Własna działalność oraz umowa menadżerska Łączny okres zatrudnienia u obecnego pracodawcy: działalność 5 lat -

   in Kredyty konsolidacyjne bez hipoteki

  • Analiza raportu BIK

   Cześć.   Czy ktoś tu na forum zajmuję się analizą raportu BIK? Bądź możecie polecić jakieś specjaliste lub firmę zajmującą się tym?

   in BIK i BIG

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.