Jump to content
lizack

Kredyt hipoteczny 330 tys - zachodniopomorskie

Recommended Posts

lizack

 

Witam

Oto parametry mojego przyszłego kredytu

 

1.Waluta kredytu - PLN

2.Pożądana długość okresu kredytowania - 360 miesięcy

3.Wysokość kredytu - 264 000 PLN

4.Wkład własny - 100 000 PLN

5.Wartość nieruchomości - 330 000 PLN

6.Rynek pierwotny / rynek wtórny* - pierwotny

7.Rodzaj nieruchomości / rodzaj własności - mieszkanie

8.Powierzchnia użytkowa nieruchomości - 55 mkw

9.Lokalizacja nieruchomości (województwo / miasto) - zachodniopomorskie

10.Obecny stan zaawansowania inwestycji - 50%

11.Łączna liczba osób w gospodarstwie domowym - 2 osoby

12.Wiek kredytobiorcy / kredytobiorców - 29 i 28

13.Aktualne obciążenia kredytowe (limity, karty kredytowe,chwilówki, wysokość rat)  ----- 10 000 zł limit na karcie kredytowej.

14.Historia w BIK - bardzo dobra

15.Umowa o pracę: Średni dochód netto na rodzinę z 3 miesięcy - 4000 PLN

16.Umowa o pracę: Średni dochód netto na rodzinę z 6 miesięcy - 4000 PLN

17.Umowa zlecenie / o dzieło:Średni wpływ na rachunek na rodzinę z 6 miesięcy - 2500 PLN

18.Umowa zlecenie / o dzieło:Średni wpływ na rachunek na rodzinę z 12 miesięcy - 2500 PLN

19.Działalność gospodarcza** - nie dotyczy

20.Okres trwania obecnego dochodu w tył*** - ponad 12 miesięcy/ 12 miesięcy

21.Okres trwania obecnego dochodu w przód*** - czas nieokreślony/24 miesiące umowa zlecenie

22.Wykonywany zawód - kosmetolog, handlowiec

23.Bank w którym posiadane jest konto - ING Bank Śląski / Santander / Citi Bank / Mbank

24.Wpływ z wynagrodzenia na konto (tak / nie) - tak/tak

25.Inne istotne informacje -

 

Zdolność jest bezproblemu, zastanawia mnie jednak gdzie obecnie najlepiej wziąć kredyt? Chodzi mi o to by był najtańszy. Uruchomienie kredytu do końca roku.

 

Małżeństwo, łącznie zarabiamy 6500 zł netto. Interesuje nas wcześniejsza spłata, samo mieszkanie kosztuje dokładnie 282 tys, 48 tys chcemy wziąć na doposażenie.

Wynagrodzenie wpada obecnie do Citi banku i Santandera, zaś w ING i Mbanku mamy dodatkowe konta.

Wiem, że w niektórcyh bankach w przypadku wplywu na konto przy 6 miesiącach są korzystniejsze warunki, gdzie najlepiej byłoby aby wypłata wpływała?

 

Prosimy o pomoc 🙂

 

 

 

Linki
lzalewski

Jeśli kredyt ma być uruchomiony pod koniec roku, to nie ma sensu w tej chwili wskazywać rozwiązań. Specjalne przelewanie wynagrodzenia z nastawieniem, że w danym banku za jakiś czas będzie brało się kredyt nie ma wielkiego sensu, ponieważ nie da się przewidzieć jakie oferty będą w poszczególnych bankach za kilka miesięcy. Spośród tych banków, w których macie konta lepiej "swoich" klientów traktują Santander i mBank. W Santanderze jednak oferta zwykle nie jest topowa, a w mBanku, aby być w segmencie Gold musi być wpływ min. 7500zł/m-c oraz karta kredytowa lub limit w ROR na min. 10k.

lizack
7 minut temu, lzalewski napisał:

Jeśli kredyt ma być uruchomiony pod koniec roku, to nie ma sensu w tej chwili wskazywać rozwiązań. Specjalne przelewanie wynagrodzenia z nastawieniem, że w danym banku za jakiś czas będzie brało się kredyt nie ma wielkiego sensu, ponieważ nie da się przewidzieć jakie oferty będą w poszczególnych bankach za kilka miesięcy. Spośród tych banków, w których macie konta lepiej "swoich" klientów traktują Santander i mBank. W Santanderze jednak oferta zwykle nie jest topowa, a w mBanku, aby być w segmencie Gold musi być wpływ min. 7500zł/m-c oraz karta kredytowa lub limit w ROR na min. 10k.

do końca roku muszę zapłacić deweloperowi za mieszkanie, kiedy najlepiej szukać kredytu, by zdążyć ze wszystkim?

co do mbanku, tu już jakiś konkret, mam tam kartę kredytową i konto intensive, wpłwy o ile nie muszą być z tytułu wynagrodzenia da się załatwić :)

Edited by lizack
lzalewski

W tym momencie można złożyć wniosek jedynie do ING. Tylko w tym banku proceduralnie zmieścisz się w wymaganych terminach z decyzją/umową/uruchomieniem kredytu. 

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 • Similar Topics

  • Kredyt mieszkaniowy - 566k - Wrocław

   Cześć.    Zamierzam wziąć kredyt mieszkaniowy. Oferta jaką mam na tą chwilę to PKO BP:  Prowizja - 0% Ubezpieczenie od utraty pracy - 3.25% Oprocentowanie 13-360 - 3,65%   Deweloper wymaga wpłaty zadatku przed podpisaniem umowy 10% (to byłby mój wkład własny). Kolejne 20% już płatne z kredytu do 60 dni od dnia zawarcia umowy, potem transze.    Pytanie: Kredyt będzie wnioskowany dopiero po wpłacie zadatku, gdyż dopiero wtedy będzie umowa. Mam 60 dni do

   in Kredyty mieszkaniowe

  • Kredyt hipoteczny - dochód z DG

   Witam serdecznie. Na początku maja planuje kredyt hipoteczny. Od 5 maja prowadzę DG (informatyka). Mam żonę pracująca w oparciu o umowy zlecenia/o dzieło. Zdaje sobie sprawę z tego że dochody żony nie będą brane pod uwagę (różni zleceniodawcy, nieregularne).   Mieszkanie jest już wybudowane i gotowe do wprowadzenia. Miasto Rumia (koło Gdyni).   1.Waluta kredytu - PLN 2.Pożądana długość okresu kredytowania - 360 miesięcy 3.Wysokość kredytu - 31

   in Kredyty mieszkaniowe

  • Kredyt gotówkowy 30000/40000 na okres 60/72 miesięcy

   Kwota kredytu: 30000 / 40000 Okres kredytowania: 60 / 72 miesiące Kwoty trzech ostatnich wynagrodzeń: 4400 zł, 4400 zł, 4400 zł Rozbicie dochodu: nie Źródło dochodów: kontrakt B2B na czas nieokreślony (własna działalność - umowa współpracy) Łączny okres zatrudnienia: od 01.2019 Nazwa banku: mBank Wiek kredytobiorcy : 25 lat Województwo: śląskie Aktualna kwota kredytów pozostała do spłaty: 12400 zł Aktualna kwota miesięcznych zobowiązań kredytowyc

   in Kredyty gotówkowe

  • Kredyt hipoteczny na budowę domu

   Witam,   1.Waluta kredytu - PLN 2.Pożądana długość okresu kredytowania - 30 lat 3.Wysokość kredytu - 300 000 PLN 4.Wkład własny - Działka budowlana 2000m2 warta 80000 pln 5.Wartość nieruchomości - 380 000 PLN 6.Rynek pierwotny / rynek wtórny* - budowa domu 7.Rodzaj nieruchomości / rodzaj własności - dom jednorodzinny 8.Powierzchnia użytkowa nieruchomości - 130 m2 9.Lokalizacja nieruchomości (województwo / miasto) - dolnośląskie, powiat wałbrzyski

   in Kredyty mieszkaniowe

  • 400k hipoteczny na dom (wtorny) - juz posiadane KH + wynajem mieszkania

   Witam wszystkich, Na wstępnie - udanych świąt Wielkiej Nocy. Trochę nietypowa sytuacja, bo już posiadane 3 kredyty hipoteczne, potrzebny czwarty na dom na rynku wtórnym, oprócz umów na czas nieokreslony - także przychód z wynajmu dwóch mieszkań (mieszkania ciągle z hipoteką). Jakie banki polecacie, które przede wszystkim uznają przychody z najmu i super, jakby uznawały także 500+... Schemat:   1.Waluta kredytu - PLN 2.Pożądana długość okresu kredytowania – 240-300 m

   in Kredyty mieszkaniowe

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.