Jump to content
pawel25

Pożyczka prywatna, a sprawa w sądzie.

Recommended Posts

pawel25

Witam. Wpadłem w spiralę długów hazardowych z których przez najbliższy rok nie wyjdę (najpierw leczenie, później długi). Mam kilka pożyczek prywatnych, głównie znajomi. Pożyczki są ratalne, są przedawnione  dopiero o kilka dni, ale nie ma możliwości dogadania z wierzycielami. E dwóch przypadkach podpisaliśmy umowy cywilno-prawne. Niestety sytuacja do której doprowadziłem znajdzie swój finał w sądzie. Chciałbym wiedzieć jak to w praktyce wygląda. Po jakim mniej więcej czasie od wysłania pozwu mogę spodziewać się nakazu zapłaty ? Czy będę musiał stawić się na rozprawie ? Na co jeszcze ewentualnie się nastawić ?

Linki

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 • Similar Topics

  • Smart Pożyczka i Plus Pożyczka.

   Witam, Dostałam od nich jedno pismo pocztą a drugie na e-mail, że mam trzy dni na spłatę zobowiązania i do tego dzwonili do pracy Pani bardzo niemiła z krzykiem oznajmiła, że mam dziś czas na refinansowanie jak tego nie zrobię skierują sprawę do sądu. Również dostałam esemesa, że dokonali cesji. I widnieje na stronie długi.pl. Nie wiem jaki jest dalszy krok z ich strony i czy mam jeszcze trochę czasu nie chcę już wpłacać kolejnych refinansowań pomóżcie proszę bo bardzo się denerwuję. D

   in Chwilówki

  • Pożyczka 200 złotych

   Dzień dobry, Potrzebuję pożyczkę w kwocie 200 złotych,jednak mam zły bik. Pracuję na umowę w Czechach, dochody wpływają na konto czeskie. Bardzo proszę o pomoc. Pozdrawiam.

   in Pożyczki prywatne

  • Umorzenie sprawy z Limit Pożyczka w EPU.

   Witam mam pytanie. Zarejestrowałam się dziś do e-sądu.  Jest tam sprawa Limit Pożyczka Sp. z o. o.. Widnieje status umorzenie - prawomocne. z dn 07/06/2019. Jak mam to rozumieć? Windykacja ciągle dzwoni  i domaga się spłaty. Czy może podać mnie znowu do sądu?

   in Komornik, windykacja

  • Smart Pożyczka - windykacja.

   Wiadomość od smartpożyczka.   Twoj DLUG %debt% w przypadku braku splaty do 28.10.16r W sprawie zostana podjete dzialania przez DETEKTYWA w celu ustalenia majatku.SmartPozyczka tel 858710040   Czy to możliwe??

   in Komornik, windykacja

  • Pożyczka prywatna

   Witam poszukuje pożyczki prywatnej na kwotę 2000 rozłożona na 6-12 rat posiadam stały dochód nkilku źródeł Pilne

   in Kredyty gotówkowe

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.