Jump to content
mathar9696

Gdzie po kredyt pilne

Recommended Posts

mathar9696

Mam zadłużenia santander 3000 spłacone zostało 9000

Opóźnienia kwiecień nie zapłacimy na dziś 3tyg po terminie.zadluzenie przekazane kredyt inkaso mam spłacić 500 do dziś.Potrzebuje pilnie 10tys.

Umowa jest.

Ktoś w stanie pomóc? Provident daje 2tys to mnie nie ratuje 

Linki
Ekspert_Kredytowy

Jak wygląda Twoja historia kredytowa?

jaki masz dochód?

 

czy kredyt jest ubezpieczony?

mathar9696

Tak ubezpieczony.2500-3000 zależy od miesiąca.Ten kredyt to jedyna moja historia 6miesięcy bez zastrzeżeń dopiero w kwietniu problemu bo poprostu nie starczyło pieniędzy na ratę A do 20 czekam na wypłatę w tym miesiącu.A kredytu potrzebuje na wczoraj.Kredyt inkaso do mnie wydzwania że po 3 tyg im już przekazali  i jak spłace zaległa ratę to normalnie wrócę do Santandera płacić.A ja potrzebuje gotówki na wczoraj 

mathar9696
Godzinę temu, Ekspert_Kredytowy napisał:

Jak wygląda Twoja historia kredytowa?

jaki masz dochód?

 

czy kredyt jest ubezpieczony?

Poradzisz coś?

mathar9696
3 godziny temu, Ekspert_Kredytowy napisał:

Jak wygląda Twoja historia kredytowa?

jaki masz dochód?

 

czy kredyt jest ubezpieczony?

Wracam z banku zrezygnowałem z ubezpieczenia do zwrotu będzie 500 ale za miesiąc dopiero.Co robić dalej? Potrzebuje pilnie gotówki 

weronikachrz

Zostają ci instytucje pozabankowe w takim razie. Spróbuj może innej firmy niż Provident. Ostatecznie jeszcze kredyt z gwarantem ci pozostaje, o ile masz osobę z dobrą historią kredytową.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 • Similar Topics

  • Kredyt gotowkowy dla pracujacych w Holandii

   Witam . Czy pracujac w Holandi na umowe na czas nieokreslony od stycznia 2017 z zarobkami 2000 euro netto . wynagrodzenie wplywa na Holenderski konto dostanie kredyt gotowkowy w Polsce na kwote 25000- 50000 tys zl. Jakie dokumenty potrzebne sa w przypadku starania sie o kredyt . Mama 32 lata i nigdy nie bralem zadnego kredytu w Polsce

   in Kredyty gotówkowe

  • Pekao SA - Kredyt Hipoteczny - Opinie

   PYTANIA i OPINIE Kredytobiorców: Kredyt hipoteczny w banku Pekao SA.       Czy warto wziąć kredyt mieszkaniowy w banku Pekao SA ? Przeczytaj zdania i opinie o Pekao innych kredytobiorców i zdecyduj sam. Zadaj pytanie odnośnie oferty PKO SA Zaciągnąłeś kredyt hipoteczny w Pekao? Opisz swoje doświadczenia kredytowe.

   in Kredyty hipoteczne - Opinie

  • Kredyt na mieszkanie

   Dzień dobry, Moja żona jest zatrudniona na umowę o pracę na czas nieokreślony i zarabia brutto 4200 zł. Dodam, że mamy rozdzielność majątkową, a ja nie wykazuję żadnych przychodów. Nie mamy dzieci.   I teraz pytania: 1. Czy jeżeli mamy rozdzielność majątkową, a ja nie wykazuję żadnego przychodu to wlicza się to do zdolności kredytowej? 2. O jaką maksymalną kwotę kredytowania możemy starać się podejmując próbę dostania kredytu?  3. Żona aktualnie na siebie

   in Kredyty mieszkaniowe

  • PKO BP - Kredyt Hipoteczny - Opinie 2019

   Czy warto wziąć kredyt hipoteczny w PKO BP? Jakie są warunki, oprocentowanie? Jak długo czeka się na decyzję w PKO? Zobacz opinie klientów.     Czy warto wziąć kredyt mieszkaniowy w PKO ? Opisz swoje doświadczenia kredytowe i wyraź swoją opinie o PKO Banku Polskim. Zadaj pytanie. Uzyskaj symulację warunków przez kalkulator kredytu hipotecznego pko. Przeczytaj zdania i opinie o PKO innych kredytobiorców i zdecyduj sam.

   in Kredyty hipoteczne - Opinie

  • Idea Bank - Kredyt Obrotowy - Opinie, Warunki

   Kredyt obrotowy w Idea Banku - warunki, oprocentowanie i opinie klientów.     Wysokość: do 200 000 zł bez zabezpieczenia do 500 000 zł: kredyt na kontrakt zabezpieczony cesją wierzytelności z kontraktu; Kredyt zabezpieczony na maszynach i urządzeniach; kredyt na wyciąg z aktualnego banku do 1 000 000 zł z zabezpieczeniem w postaci nieruchomości   Okres kredytowania: do 12 miesięcy z możliwością odnowienia (limit w rachunku bieżącym) do 10 lat (kredyt spłacany w ratach)

   in Kredyty firmowe - Opinie

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.