Jump to content
Sniadeckich

BIK a odmowa po 24h

Recommended Posts

Sniadeckich

Witam wszystkich serdecznie,

Mam pytanie, ponieważ mam mały problem. W dniu wczorajszym (tj. 30.05.2019) moja narzeczona wzięła pożyczkę w PKO na kwotę 25.000 zł. zrobiła to, pomimo, że miała tylko sprawdzić ofertę, ewentualnie wyliczyć raty i porównać z ofertą innych banków. Po przeczytaniu umowy okazało się, że warunki są fatalne, dodatkowo ubezpieczenie łącznie wynosi prawie 7.000 zł. Postanowiliśmy, że zrezygnujemy z pożyczki korzystająć z prawa odmowy do 14 dni. Teraz moje pytanie. Czy jeśli dziś, po 24 h nastąpi odmowa umowy o pożyczkę to czy będziemy mieli problem jeśli za kilka dni spróbujemy wziąć pożyczkę w innym banku lub ewentualnie w tym samym ale już bez ubezpieczenia? Dzwoniłem do BIK-u i mówili że nie powinno być w historii śladu, ale wolę się upewnić. Nie chce czekać 30 czy 60 dni na wyczyszczenie historii. Dodam, że zdolności kredytowej wysokiej nie mamy. Czy po odstąpieniu od umowy w historii BIKu zostanie jakiś ślad? Jeśli tak, to jaki wpływ będzie to miało na próbę w innym banku? 

Dziękuję za pomoc. 

Linki
Maciek86

Tak na prawdę to pytanie, czy PKOBP wpisało do BIKu zobowiązanie. Jeśli nie zdążyło, to jest szansa, że od razu będzie można próbować w innym banku. Jak zdążyli wpisać, to trzeba będzie odczekać kilka dni aż bik się zaktualizuje.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 • Similar Topics

  • Konsolidacja a wiele zapytań w BIK

   Kwota kredytu - Obecnie posiadam do spłaty wg. BIK 110.080zł Okres kredytowania - Jak najdłuższy, aby uzyskać jak najniższą ratę Kwoty 3 ostatnio otrzymanych wynagrodzeń/świadczeń: 05.2019 - 3399.06zł / 04.2019 - 2883.34zł (byłem na zwolnieniu od 15.04 do 30.04) / 03.2019 - 3317.12zł Rozbicie dochodu na podstawę i dodatki/premie - kwotowo (jeśli występuje) - Mamy wiele dodatków które co miesiąc są w innej kwocie, podstawa 2280zł brutto Źródło uzyskiwania dochodów - Umowa o pracę Łączny

   in Kredyty konsolidacyjne bez hipoteki

  • Dlug na 36 tys i zly bik

   Mam pytanie mam dlug na ok 36 tys bik nie najlepszy z powodu opoznien z przed 2 lat teraz splacane na biezaca czy jest mozliwosc uzyskania kredytu w jakims banku ?? Bo ja juz sie poddaje

   in Kredyty gotówkowe

  • Spłacone kredyty, a scooring BIK

   Witam,   W tym tygodniu spłaciłem 2 pożyczki i pobierając raport BIK widzę, że scooring się nie zmienił. Czy ktoś wie w jakim czasie scooring może wzrosnąć ?   Staram się o kredyt konsolidacyjny, na te chwilę mam 4 kredyty na 63 tyś.   Mój scooring to tylko 42pkt. Rzadkie opoznienia do kilkunastu dni. Sporo zapytań: Kwiecień 9 Maja 5 Czerwiec 2   Brak kart kredytowych .   Pozdrawiam.

   in BIK i BIG

  • Kredyt a 40 punktów w BIK

   Witam, Jeszcze niedawno miałem 60 punktów w 100 punktowej skali BIK. Suma moich miesięcznych rat to 1400zł. Mimo braku opóźnień w spłatach, dziś mam jedynie 40 punktów i decyzje odmowne na każdy wniosek o kredyt. Czy można to jakoś zmienić? Pozdrawiam

   in Kredyty gotówkowe

  • Extraportfel, Wandoo, Smartpozyczka - kiedy wpis do BIK i KRD?

   Witajcie, mam te 3 pożyczki po terminie: Smartpozyczka- 29 dni Wandoo -54 dni Extraportfel- 54 dni   spłacam po trochu, ilę mogę. Pytanie do Was- czy te firmy wpisują do BIG/KRD ? wiem, że mają prawo po 60 dniach ale czy tak robią ? Macie jakieś doświadczenia?

   in Dla zadłużonych

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.