Jump to content
ffar

Jakie mam szanse na kredyt hipoteczny?

Recommended Posts

ffar

Witam. Zależy mi na tym aby otrzymać kredyt hipoteczny w wysokości 100.000 lub maksymalnie 120.000zł. Chcę kupić mieszkanie, które od początku bym wynajmował. Byłoby to mieszkanie używane. Wkład własny byłby w wysokości 50-60 tysięcy złotych a wartość nieruchomości raczej by nie przekroczyła 200.000. Nie jestem jeszcze zdecydowany czy miałoby to być 10 lat czy 20. Wolałbym 10 i dodam, że prawdopodobnie zadłużenie oddałbym prędzej.
 

Mam 30 lat, pracuje od 2013 roku w Anglii. Mój kontrakt niestety, nie jest stały, ale wygląda to tak, co roku mam przedłużenie, na okres całego właśnie roku. I tak od 2013 po dziś dzień pracuje. Mój gwarantowany czas to 39h w tygodniu, stawka 7,5 funta.
 

Jestem właścicielem dwóch mieszkań w Polsce, które wynajmuję. Jedno wynajmowane jest od 2013 roku, drugie od 2018. Podatki regularnie odprowadzam, i się z nich rozliczam. Dodam jednak, że dopiero od 2018 roku pieniądze wpływają na moje konto bankowe. Z mieszkania wynajmowanego od 2013 roku pieniądze były przekazywane „do ręki”. Żadnej historii kredytowej nie mam. Ewentualenie z UK(spłata UK, od 5+ lat regularnie odpłacam za telefon, z jedno miesięczną potyczką, przez jakiś błąd, nie wiem dlaczego ale wszystko uregulowane). 


Jakie mam szanse na taki kredyt? Jak mogę zwiększyć swoje szanse.


Pozdrawiam.

  

PlanFinance.pl

Powinieneś zacząć od tematu

 

 

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

Najczęściej wybierane kredyty: