Jump to content
rekaw44

Czy jak wymaga wpłaty 1645 zł na polise przed rozpoczęciem wzięcia pożyczki to 100% wał ?

Recommended Posts

rekaw44

jak  w temacie, podesłana umowa , nie na tyle miesiecy co chcialem tylko chyba na max czyli 60 15 do wziecia 24 prawie do oddania i wlasnie jakas polisa ubezpieczeniowa zeby 1645 zl im wplacic smierdzi walem jak nic do tego adres co sprawdzam w google to jakis dom przy drodze a nie zadne biuro . pomockredytowa , net bodajze . Co sądzicie olać chyba takie cuda wianki ciepłym moczem   

Ekspert_Kredytowy
rekaw44

dzięki olewam ciepłym w takim razie 

Stolaz

A próbował Pan kiedyś ubezpieczać samochód, bez jego posiadania czy nawet fizycznego władania nim? Odpowiedź pomoże zrozumieć sensowność wpłat na ubezpieczenie pożyczki, której się jeszcze nie otrzymało.

CREDIT BANQUIER

Samochodu nie można porównać do pożyczki gdyż jest już twoją własnością a jeśli nie podpisałeś umowy pożyczki to co masz ubezpieczyć - kosmos. Najłatwiejszym sposobem weryfikacji takiej pożyczki jest poinformowanie potencjalnego pożyczkodawcy by ubezpieczenie zostało pokryte z kwoty wypłacanej pożyczki lub poprosić o draft umowę ubezpieczenia ( ogólnie powinna być zawierana w momencie podpisania umowy pożyczki lub po jej podpisaniu a warunkiem wypłaty zapłata tej umowy)  i zweryfikować ją bezpośrednio w zakładzie ubezpieczeniowym. Jeśli się nie zgodzi na pobranie opłaty za ubezpieczenie pożyczki ze środków uruchamianych  lub nie pokaże umowy ubezpieczenia to jest to jak wyżej opisano wał. Widziałem takie umowy ubezpieczenia - wypełnione deklaracje a przelew należało zrobić do tzw. Jasia, który w naszym imieniu opłaci polisę.

Jak tak to nie będzie ani pożyczki ani ubezpieczenia a tym bardziej kasy na ubezpieczenia.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.