Jump to content
kttw25

Czy mam szansę na pożyczkę na takich zasadach?

Recommended Posts

kttw25

Witam, czy jest realna szansa na otrzymanie prywatnej pożyczki w kwocie 5 tysięcy złotych? Potrzebowałam dokładnie 7,5 tysiąca, 2,5 udało mi się pożyczyć od znajomych, ale problemem jest jeszcze pozostałe 5 tysięcy. Chwilówka mnie nie uratuje, bo za 30 dni będę musiała ją zwrócić, a kwotę wraz z odsetkami jestem w stanie spłacić w maksymalnie czterech ratach, zależnie od kosztów, lecz niestety nie w jednej. Dochód pozwoli mi na spłatę, ale problemem jest brak zabezpieczenia. Niestety nie dorobiłam się jeszcze własnego mieszkania, a samochodem jeżdżę służbowym, który jest własnością pracodawcy. Próbowałam w ratalnym parabanku, ale kiedy wyliczyli mi, że za 5 tysięcy mam oddać w ratach 18,780 zł to ręce mi opadły i zrezygnowałam. Do 10 tysięcy jest to myślę uczciwa spłata, bo wówczas to aż 100 procent samej pożyczki zarobku dla kogoś, ale nie 18... Czy mam szansę otrzymać taką pożyczkę od uczciwej osoby na zasadzie umowy, czy też weksla na 4 raty? Jeśli tak to czy ktoś z Państwa ma kontakt do osób, lub jakiegoś portalu gdzie można umówić się na zawarcie takiej prywatnej pożyczki? 

Jeśli ktoś posiada informację to proszę o wpis tu, lub pozostawienie jakiejś formy kontaktu (email, lub telefon).

Dziękuję z góry 

kttw25

Dziękuję za odpowiedź. Problem leży w tym, że czasu mam nie za dużo, a szansę mam jedynie w parabankach, które jak mówiłam chcą cholendarne kwoty za zwrot tych 5 tysięcy. Suma nie wielka, ale bank mi odmówił, bo nie mam historii kredytowej w bankach (nie potrzebowałam nigdy kredytu), za to mam dwa potknięcia sprzed paru lat w opóźnieniu ze spłatą parabanku (jedno o 3 dni, drugie o 2 dni), ale przez ro mój scoring wygląda słabo. Ponad to byłam dotychczas zatrudniona na okres próbny u obecnego pracodawcy przez 3 miesiące, a umowę o u pracę mam dokładnie od 2 miesięcy i 11 dni na ten moment. Bank w rozmowie telefonicznej uznał, że powinnam mieć od conajmniej trzech i to wszystko do kupy sprawia, że odmówili. Trochę mi ręce opadają, bo tylko 5 tysięcy, a nie 50, a do tego prócz opóźnień za spłatę nie mam żadnych długów, ani o zgrozo tym bardziej komornika. Zarabiam obecnie 4,680 netto, mieszkam z rodziną przez co nie płacę za mieszkanie, opłacam tylko abonament, swoje rachunki i oczywiście wyżywienie, ale zostaje mi z pensji lekko 3 tysiące złotych i nie mogę pożyczyć pięciu tylko z powodu słabego biku... Czy na prawdę pozostaje mi tylko parabank z takimi odsetkami jakich oczekują? Nie da się jakoś prywatnie pożyczyć takiej kwoty żeby oddać max 10 tysięcy w 4 ratach miesięcznych? 

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.