Jump to content
Guest

Miesięczne umowy o pracę przez agencje zatrudnienia

Recommended Posts

Guest

Dzień dobry, 

Pracuje przez agencje zatrudnienia Work Service już od ponad roku. Umowy miesięczne. Czy mogę w jakimś banku starac się o kredyt hipoteczny? Czy żaden nie akceptuje umów przez agencje pracy tymczasowej? 

Czy mogę taki kredyt uzyskać z partnerką (nie mamy ślubu) która posiada umowę o pracę na czas nieokreślony (ale sama nie posiada zdolności)? 

 

Partnerka nie posiada zdolności, ponieważ prowadzi gospodarstwo z dzieckiem. Zaproponowano jej zatajenie posiadania 14 letniego syna. Jest to niezgodne z prawem więc chcielibyśmy uniknąć takiej sytuacji. Jakie konsekwencje prawne i ze strony banku grożą nam jeśli byśmy zataili te informacje? Czy jeśli sprawa wyjdzie na jaw po otrzymaniu kredytu (jesienią dostaniemy 500 plus) to grożą nam konsekwencje? 

WMichal

Cześć,

zatajenie takich rzeczy można podciągnąć pod wyłudzenie kredytu oraz poświadczenie nieprawdy - także nie ma co ryzykować.

Te umowy to masz jak rozumiem umowy zlecenie?

Guest

Nie są to umowy o pracę, wydane przez agencje pracy tymczasowej na miesiąc, nieprzerwanie od 15 miesięcy, co miesiąc nowa umowa. 

Żaden bank nie chce wziaźć ich pod uwagę. 

Partnerka zarabia średnio 2500 zł miesięcznie. Na utrzymaniu ma jeszcze syna i też ciężko u niej ze zdolnością, aby mogła dostać kredyt sama. 

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.