Jump to content
marcinola

Sytuacja w Bik

Recommended Posts

marcinola

Witam, 

mam taką sytuację w BIKu.

Trzy kredyty ratalne dwa spłacane bez opóźnień w jednym występuje informacja że wcześniej było 10 dni zwłoki. W ciągu 12 msc 20 zapytań w BIK i jest jeszcze informacja z BIG Infomonitor że dwa niespłacone zobowiązania. Ocena scoringowa 48/100 więc tragedia. Czy info o BIG ma wpływ na scoring w BIK i czy zapytania też mają na to wplyw. Jak to wyglada.

Linki
All Finance Group

Dzień dobry,


Dane z Biura Informacji Gospodarczej czyli BIG nie mają wpływu na BIK, tylko na ogólną ocenę scoringowa przy składaniu wniosku.
Na ten moment mogę powiedzieć tyle: Proszę nie robić żadnych zapytań w BIK bo one mają wpływ na punktację, druga kwestia jest taka, że wpisy w BIG blokują w 100% pozyskanie finansowanie, każdy bank który zobaczy wpis w BIG z miejsca odrzuca wniosek.
 


Z poważaniem
Aleksander Podzerek
 

marcinola
12 minut temu, All Finance Group napisał:

Dzień dobry,


Dane z Biura Informacji Gospodarczej czyli BIG nie mają wpływu na BIK, tylko na ogólną ocenę scoringowa przy składaniu wniosku.
Na ten moment mogę powiedzieć tyle: Proszę nie robić żadnych zapytań w BIK bo one mają wpływ na punktację, druga kwestia jest taka, że wpisy w BIG blokują w 100% pozyskanie finansowanie, każdy bank który zobaczy wpis w BIG z miejsca odrzuca wniosek.
 


Z poważaniem
Aleksander Podzerek

Dziękuję za odpowiedź. Jeszcze jedno pytanie jak długo mogą wobec obecnych przepisów być zamieszczone wpisy w BIGu. Obecne wpisy mają termin wymagalności 2008r. i wniosłem zarzut przedawnienia. A tak apropo Santander dziwnie działa ponieważ przed pierwszym wnioskiem o kredyt ratalny BIK miałem gorszy ponieważ jeden wpis negatywny w BIGu wpisy i otrzymałem kredyt po roku złożyłem dwa wnioski i przeszlo więc mam trzy kredyty w santanderze nie duże raty bo po 100 zł chciałem dobrać 4 i już odrzucone

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 • Similar Topics

  • Pytanie o pożyczki prywatne bez BIK i KRD.

   Witam, znalazłem na Facebooku pożyczki prywatne do 25tys bez BIK i KRD. Korzystał ktoś z tego? Masa zadowolonych klientów w komentarzach. Od młodych osobników po panie na emeryturze, może ktoś się wypowiedzieć na ten temat? Warto wziąć pożyczkę? Nie oddaje się więcej, na pewno lepiej niż w banku, ale to jest zbyt piękne i śmierdzi mi to podpuchą.

   in Pożyczki prywatne

  • Kredyt konsolidacyjny / zła historia BIK

   Witam    Na wstępie zaznaczę , że opisując swoją sytuacje w tym momencie jestem bezsilny . Będąc już pelnoletni nauczyłem się brać pożyczki krótko terminowe , które na początku nie sprawiały mi dużego problemu ale wraz z upływem lat kwoty zaczęły rosnąć , a sytuacja posunęła się do tego , ze byłem zmuszony wyjechać za granice w celu spłaty zobowiązań . Mam ciężka sytuacje rodzinna i jestem zdany tylko na siebie .     Moja Hostoria w BIK-u nie jest dobra , a ja znajdując się za gra

   in Hipoteczne kredyty konsolidacyjne i refinansowe

  • Pożyczka Prywatna na uregulowanie zadłużen bez Bik!

   Witam poszukuje osoby prywatnej która może udzielić pożyczki do 4 tysiecy, 2000 na oddanie długu i pozostałem dwa na przedłużenie i połowiczne spłacenie pozostałego zadłużenia, może być na wysoki procent na raty, będe w stanie spłacić + bez żadnych przedpłat rzetelny i ogarniety inwestor!

   in Pożyczki prywatne

  • Bardzo trudna sytuacja. Działalność gospodarcza, banki, chwilówki, inne.

   Dzień dobry, witajcie.   Od dawna przeglądam forum, jako osoba niezarejestrowana. Coraz większą świadomość i wiedza na temat sytuacji doprowadziła do chęci podzielenia się z Wami moim problemem.   Słowem wstępu - życiowe, prywatne zawirowania (Nie chce pisać o szczegółach ze względu na prywatność) i gwóźdź do trumny w postaci pobytu w szpitalu, kradzieży samochodu i wielotysięcznego braku rozliczenia należności od kontrahenta zaczęła się ta cała historia. Konkretnie od firmy

   in Dla zadłużonych

  • Zapytania kredytowe BIK

   Dzień dobry. Mam pytanie odnośnie zapytań kredytowych w BIK. Starałam się o kredyt gotówkowy w wys.10 tyś w Millenium.  Pracuje, wszystkie swoje dotychczasowe zobowiązania zawsze regulowałam w terminie, a rata nie byłaby dla mnie zbyt dużym obciążeniem. Bardzo się zdziwiłam, ale dostałam negatywną decyzję odnośnie tego kredytu. Pobrałam swój raport BIK , wszystko ok. Ocena punktowa 74.  Jednak Pani w Banku powiedziała , że przyczyną odmowy jest zbyt duża ilość zapytań kr

   in Kredyty gotówkowe

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.