Jump to content
Dasor

Usunięcie zapytań.

Recommended Posts

Dasor

Witam,

Mam pytanie.. spłaciłem X pożyczek po czym wysłałem do nich prośbe by nie przetwarzali moich danych w BIK (zażądałem by po prostu spłacone pożyczki zniknęly z biku) .Odpisali , że zgoda na przetwarzanie danych została wycofana. Okej.  I teraz pytanie czy zapytania też znikną? Czy muszę osobno do nich napisać , że chciałbym żeby zapytania zniknęły? Kolejne pytanie.. jak to się ma jak wycofają moją zgodę na przetwarzanie danych w BIK? Czy bank wtedy nie będzie ich widział? W sensie, że brałem chwilówki... i czy poprawia się wtedy punktacja jeżeli usunie się pożyczki z biku? Dziekuje za informacje :)

Michau76

No jak się zgodzili to znikną, no jak znikną to jak bank ma je widzieć? Jak miałeś opóźnienia w spłacie to zapewne poprawi Ci się ocena, a jak ich nie miałeś to nie się nie zmieni..

Dasor

Zgodzili się na usunięcie pożyczek z biku! Ale pytanie czy zapytania rowniez znikna? Czy tylko zniknie informacja ze pozyczka X zostala splacona? Nie mialem zadnych opoznien nigdy czyli nic sie nie zmieni ? 

Michau76

No nic się nie zmieni. Jak znikną zapytania to punktacja powinna pójść w górę, jeśli oczywiście te zapytania były w przeciągu 3 ostatnich miesięcy.. Szczerze powiedziawszy niech wypowie się ktoś bardziej rozeznany jeśli chodzi o te przetwarzanie danych, mnie się wydaje, że powinieneś wysłać im prośbę dodatkową o usunięcie zapytań..

Dasor

Czekam na odpowiedź fachowca😃

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.