Jump to content
smutnyy

Komornik w roli listonosza.

Recommended Posts

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 • Similar Content

  • Marcos1992
   By Marcos1992
   Witam, 
    
   moje pytanie brzmi : czy jeden komornik w jednej sprawie moze wyslac pismo do pracodawcy i zajac wynagrodzenia oraz zablokowac mi konto bankowe ?
  • HaQ
   By HaQ
   Witam serdecznie. 
   Mam pytanie. Posiadam komornika który zajął mi wynagrodzenie. Reszta wypłaty mojej wpływa na konto osoby trzeciej tj. żony z uwagi że moje konto również mam zajęte. Więc żeby nie kombinować z wyplatami w "okienku" banku itd jest przesyłana na to konto żony. Po nowym roku dojdzie mi jeszcze jeden komornik. I teraz pytanie, jeśli ta najniższa krajową wpływa na konto osoby trzeciej to czy ten nowy komornik może to potraktować jako uchylanie, ukrywanie majątku? Jakieś więzienie, kary itd???
   Z góry dziękuję za odpowiedź.
    
  • bleks
   By bleks
   Witam.Sprawa dotyczy mojej żony.W sierpniu tego roku żona chciała podjąć wypłatę ze swojego konta,była też upoważniona do wypłat z mojego konta.Razem mamy zajęcia komornicze nie alimentacyjne.Pracownik banku wypłacił tylko w sumie 1 pensję czyli te 1634 zł a reszta z tego co później nam tłumaczyła zostało zablokowane mimo 2 osobnych kont.Parę dni temu podczas załatwiania innej sprawy pracownik banku stwierdził że teraz jest możliwość wypłaty z sierpnia i żona wypłaciła tą kwotę.Natomiast pracownik banku nie wie czy za kilka dni będzie można znowu wypłacić pensje za listopad która lada moment powinna zostać przelana.W banku twierdzą że z takim przypadkiem jeszcze nigdy się nie spotkali.Dodam że żona ma kilka zajęć(było kilku komorników)teraz wszystkie egzekucje prowadzi już jeden komornik.Prosił bym o radę bo zapewne będą problemy żeby za kilka dni wypłacić pensje za listopad jak to ugryźć aby znowu kasa nie krążyła niewiadomo gdzie.Pisać pismo do komornika jeżeli będą problemy z wypłatą w tym miesiącu czy winny jest bank?Może miał ktoś podobny przypadek to prosił bym o radę.Pozdrawiam.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

X  POBIERZ RAPORT BIK