Jump to content
zrezygnow44

konsekwencje 1 dniowej opoznienia w splacie

Recommended Posts

zrezygnow44

Witam czy jesli spóźnię się 1-2 dni spłaty raty w monedo to wpiszą mnie do bik? albo gdziekolwiek indziej?

Linki
Ekspert_Kredytowy

W BIKu jest odnotowana każda spłata, czy terminowa czy nieterminowa, jeśli spóźnisz się dwa dni, to taka informacja będzie widniała w BIKu. Będzie to miało znaczenie dla punktacji scoringowej, ale z kredytem w przyszłości nie powinno być problemu.  

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 • Similar Topics

  • Wypowiedzenie umowy, komornik, wypłata, konsekwencje.

   Witam na dniach czeka mnie egzekucja komornicza wiec mam kilka pitan prosze o pomoc dzieki ;) 1. wyplate zlecam na konto bankowe osoby trzeciej zaufanej mi czyli komornik nie ma prawa sciagac naleznosci z takowego konta prawda? 2. Gdyby komornik nachodzil mnie pod moim adresem zamieszkania tj mieszkanie wynajmowane przez dziewczynę, a wszystko w tym mieszkaniu de facto jest jej. A ja jestem teoretycznie tylko gosciem - nie ma prawa nic "zabrac"? 3. I co po czasie dzieje sie z kims

   in Komornik, windykacja

  • Niespłacona karta kredytowa a konsekwencje

   Witam   Od niedawna mam kartę kredytową i mam pytania, mam w Biku informację, że pozostało do spłaty 0 zł mimo iż już raz płaciłem nią, czy kwota ta zaktualizuje się po okresie rozliczeniowym czy dopiero po "Grace period"?   I pytanie jeśli w ogóle jakimś trafem nie będę w stanie spłacić karty kredytowej to kiedy wyskoczy jakaś informacja negatywna o tym w Biurze Informacji Kredytowej?

   in BIK i BIG

  • Nieopłacanie składek ZUS przez pracodawce a konsekwencje dla pracownika przy zawieraniu Kredytu

   Pracuję w firmie która jest na rynku od ponad 20 lat. Ja tam pracuje oficjalnie od 8 lat. Jest to firma prywatna, produkcyjno-usługowa. Około 15 -20 zatrudnionych pracowników. Oficjalnie zarabiam tam najniższą krajową (umowa o pracę/cały etat) , od tego odprowadzane są składki do ZUS. Od niedawna dostaję rzeczywiste wynagrodzenie przelewem na konto (wcześniej też dostawałem ale niższe). Jest to około 3 razy więcej niż najniższa krajowa. Na moim stanowisku, mniej -więcej w takim za

   in Kredyty mieszkaniowe

  • Realne konsekwencje wpisu w KRD.

   Jakie są realne konsekwencje wpisu w KRD? Jak długo widnieje sie w rejestrze?   Czy sam wpis to koniec świata?

   in BIK i BIG

  • Rezygnacja z kredytu-konsekwencje?

   Witam, mam pewne pytanie rok temu wzieliśmy kredyt z MDM 255 tys na mieszkanie od dewelopera które będzie oddane dopiero pod koniec tego roku. Przez ten rok życie nam się troche skomplikowało i żebyśmy mogli drugi raz nie kupilibyśmy tego mieszkania. Czy jest jakaś szansa sprzedania albo "oddania" dla dewelopera tego mieszkania z kredytem w tej chwili mimo, że jeszcze nie mamy aktu własności?? Jakie konsekwencje by były za to, ile by wyniósł podatek?

   in Kredyty z dopłatami MdM

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.