Jump to content
dawidsr

Przetwarzanie w celach statystycznych

Recommended Posts

dawidsr

Witam,

Potrzebuje potwierdzenia moich przypuszczeń.

Zamierzam wziąć kredyt hipoteczny. Po sprawdzeniu raportu moja punktacja to 70/100 i wszystkie zobowiązania do 60miesiecy są na zielono.

Jednak w sekcji "Zobowiązania przetwarzane w celach statystycznych" widnieją wpisy od 2010 do 2012 z opóźnieniami do 112 dni, ale wszystko zostało splacone.

Czy mam się obawiać tego że nie dostanę kredytu ze względu na te wpisy?

 

Pozdrawiam 

Linki

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 • Similar Topics

  • Cofnięcie zgody na przetwarzanie danych w BIG

   Witam   Czy jest w ogóle możliwość usunięcia zapytań o moje dane z Biura Informacji Gospodarczej? Szukałem w internecie ale cały czas tylko pokazuje mi BIK a mi chodzi o BIG. Prosiłbym o pomoc..

   in BIK i BIG

  • Przetwarzanie moich danych kredytowych po wygaśnięciu zobowiązania

   Witam, W przeszłości miałem przeterminowania na kredycie wynoszące maksymalnie 33 dni, wszystkie zobowiązania, które nie spłacałem regularnie zostały przeze mnie całkowicie zamknięte i jest to widoczne w wygenerowanym raporcie BIK. Wystosowałem do banków tzn. Alior banku i Santander pismo o zaprzestaniu przetwarzania moich danych w bazie BIK S.A od Santadera dostałem list zwrotny "Potwierdzam, że w bazie BIK S.A nie widnieje żaden wpis naszego banku dotyczący wskazanego w zgłoszeniu Pana ra

   in BIK i BIG

  • Gdzie złożyć pismo o cofnięciu zgody na przetwarzanie danych osobowych?

   Cześć, jak w temacie, czy pismo o cofnięciu zgody na przetwarzanie danych osobowych należy wysłać na siedzibę banku czy zlozycr w oddziale i wziąć potwierdzenie?

   in BIK i BIG

  • Przetwarzanie danych bez zgody klienta w BIK

   Witam, ostatnio Santander Bank Polska wypowiedział mi kartę kredytową. Przeterminowanie wynosiło powyżej 60 dni, bank wysłał pismo informujące o zamiarze przetwarzania danych 18.04, listem zwykłym. Kartę spłaciłem w całości dnia 17.05 (w 29 dniu po nadaniu listu), korzystając z bankowości internetowej Santander (opcja spłata całkowita karty) - mam na to dowód w postaci historii rachunku. Jednak po tej operacji karta była widoczna jeszcze przez cały weekend i poniedziałek. W poniedziałek był

   in BIK i BIG

  • Chwilowka, wycofanie zgód na przetwarzanie danych osobowych, usuniecie z BIK BIG KRD

   Witam serdecznie,   Nie mogę znaleźć jednoznacznej odpowiedzi dlatego postanowiłem zapytać się na forum. Przypadek jest następujący. BIK - posiadalem 26 zamkniętych zobowiązań w ciągu ostatnich 5 lat. Postanowiłem wycofać zgody na przetwarzanie danych osobowych, przez co w/w zobowiązania znikły z BIK, KRD i BIG nadal istnieje te zobowiązania ( 26 informacji pozytywnych, jedyny mankament w nich to że były brane z miesiąca na miesiąc..)   Czy jeżeli wycofale

   in BIK i BIG

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.