Jump to content
Nutcracker

Bankowy Rejestr i Idea Bank

Recommended Posts

Nutcracker

Dzień dobry,

Jakie, z doświadczeń osób profesjonalnie zajmujących się usuwaniem niekorzystnych wpisów, szanse są na usunięcie wpisu w BR przez IdeaBank?

Należność została spłacona. Był to kredyt obrotowy w rachunku. Nie wiem, czy bank wysłał pismo o zamiarze przekazania informacji do br, ponieważ się przeprowadziłem. 

Zdaję sobie sprawę, że jest to kwestia indywidualna, ale pytam mnie-więcej ogólnie, jaki jest odsetek odmów?

 

Pozdrawiam

 

Linki
Ekspert_Kredytowy

BIK Firmowy - szanse bliskie zeru. 

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 • Similar Topics

  • Kredyt hipoteczny a wyciąg bankowy

   Witam,    Mam pytanie. Staramy się z żoną o kredyt w Pko s.a.który wymaga wyciągów z ostatnich 12 miesięcy  Lubię grać na zakładach bukmacherskich,  gdzie widnieje na wyciągu wiele transakcji Payu. Czy bank bierze to pod uwagę. Nigdy nie było żadnych debetów itp. Pozdrawiam 

   in Forum prawne

  • Rejestr bankowy - wpis

   Witam,  Dziś dostałam pismo z Eurobanku o wpisie do BR.  Pismo zaczyna się od słów 'Euro Bank informuje, że przekazał Pani dane osobowe do zbioru danych Bankowy Rejestr'.  Czy nie powinnam najpierw dostać pisma o zamiarze wpisania mnie do takiego rejestru możliwością uregulowania zadłużenia w ciągu 30 dni od jego otrzymania, a dopiero potem informację o wpisie? Zaznaczam, że pismo o zamiarze nie dotarło.   Czy dobre mam indormacje, że tak to powinno wyglądać? Czy można to pod

   in BIK i BIG

  • Bankowy Rejestr Dłużników

   Dzień dobry Mam przed sobą Wniosek konsumenta o udostępnienie informacji z systemu bankowy rejestr.     I po wypełnieniu nie wiem gdzie mam go wysłać. Oczywiście nie napisali.   Dostęp do danych o sobie w Erif, Big, Bik są raz na pół roku bezpłatne. Ale to co oni tam robią to hucpa. Wchodzisz na portal i pierwsze co Ci się rzuca w oczy to płatna wersja. Aby skorzystać z bezpłatnego raportu to się dopiero trzeba naszukać gdzie kliknąć.

   in BIK i BIG

  • Bankowy Rejestr usunięcie wpisu Citihandlowy

   Chciałbym usunąć wpis z Bankowego Rejestru dokonanego przez Citihandlowy w 2011 roku. W 2014 roku bank odmówił usunięcia wpisu na moją prośbę ale to było zanim odsprzedał go Krukowi i całkowicie zamknął sprawę. Zakładając że upłyneło 5 lat to i tak nie wiem jak to szybko i skutecznie teraz usunąć i do kogo sensownie napisać. Są jakieś sposoby?

   in BIK i BIG

  • Leasing - Bankowy Rejestr

   Dzień dobry, Szanowni Państwo - po uporaniu się z negatywnym BIKiem okazało się, że wpisany jestem jeszcze do Bankowego Rejestru. Stąd pytanie do brokerów - Czy są na rynku jacyś leasingodawcy, którzy nie sprawdzają tej konkretnej bazy? Wszystkie inne bazy są czyste. Firma z dochodem średnim ok. 12000 zł netto/m-c.

   in Leasing

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.