Jump to content
Olga88

Monedo - Ultimo - Ugoda?

Recommended Posts

Olga88

Hej, 

 

kilka dni temu dostałam pismo od Ultimo, że przejęli dług. Nie doczytałam co tam napisali (byłam pewna, że chodziło o Aasa). Zarejestrowałam się na eUltimo i z zapytaniem jak głupia baba od razu wyskoczyłam z zapytaniem do nich czy jest możliwość spłaty zaległości na raty. A dlatego to zrobiłam, że w Aasa mam pożyczkę 5 tys. - spłacona jedna rata także nic nie ugram (bynajmniej tak mi się wydaje). Odpisali mi oczywiście, że zgadzają się na raty, ale na ich warunkach. Teraz weszłam na moje konto w Ultimo i na pewniaka otwieram ugodę, a tam zaskoczenie gdyż chodzi o niespłaconą pożyczkę w Monedo - Kreditech. Pożyczka została przyznana na kwotę 4 tys. - kilka dobrych rat spłaciłam. Ponieważ w ugodzie widnieje kapitał do spłaty blisko 2500 zł, natomiast ODSETKI to prawie 1900 zł. Dlatego też piszę do Was z zapytaniem czy podpisać ugodę czy może czekać aż Ultimo pójdzie do Sądu? Ugram coś? Oczywiście sama bym nie walczyła tylko ukłoniła się w stronę Kancelarii Pana Łukasza :) 

Dajcie znać co o tym sądzicie. 

Dzielny1991

Ja na twoim miejscu bym sobie odłożył pieniądze i czekał na sąd gdyż oni lubią odliczać sobie jakieś chore koszty i wtedy napewno nie zapłacisz tego lub wogole.. U mnie ultimo kupilo ASA POLSKA do spłaty miałem 4400 a zadali odemnie 8800 więc czekam na sąd i jeśli bym miał przegrać to wtedy będę dążył do podpisania ugody 

Olga88

Dzięki za odpowiedź. Myślę, że też tak zrobię :) 

Gambler

Przewijały się na forum tematy osób, które podpisywały ugody z Ultimo i generalnie wychodzili na tym jak Zabłocki na mydle. A to jakieś chore koszty, a to tutaj coś trzeba dopłacić nie wiadomo skąd, a to niby płacą a dług nie maleje.. 

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL. • Similar Content

  • Beri265
   By Beri265
   Witam dostałam z kancelarii przesądów wezwanie do zapłaty długu wobec happy pożyczka przejęła to firma Ultimo drugą kartka to pozew nie mam 18 tyś i pierwszy raz jestem w takiej sytuacji co z tym dalej zrobić ? Proszę o radę

  • Marcos1992
   By Marcos1992
   Witam
    
   ostatnio dzwonili do mnie z Ultimo i czy mozliwe jest ze dociekają zaplaty dlugu, ktory został spłacony ? Chodzi o bank Pekao. W raporcie BIK mam ze pozostało do spłaty 4 zl ja nie wiem o co kaman ... co mam zrobic ? Zadzwonic do banku ? Czy oni moga isc z tym do komornika jak to juz spłacone ? Help !!!
  • ludmila2019
   By ludmila2019
   Witam,
   Odebrałam w dniu dzisiejszym tj.1 czerwca 2020 r. list z sądu rejonowego z nakazem zapłaty w postępowaniu upominawczym z Ultimo (pożyczka na raty z AASA z 2018 roku - Kwota 2.000 zł). Spłacony został cały kapitał oraz częściowo koszty naliczone przez firmę Aasa - w sumie ok. 3.000 zł.
   Kwota z nakazu to 1.289,55 zł oraz kwota 297,00 zł tytułem zwrotu kosztów procesu.
   Bardzo proszę o pomoc, wiem że kolejny krok to złożenie sprzeciwu do sądu, ale kompletnie nie wiem jak uzasadnić przedmiotowy sprzeciw.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.