Jump to content
Karol90

PKO BP - Skąd te odsetki niespłacone, które rosną..

Recommended Posts

Karol90
Witam,
Jeszcze nie zacząłem spłacać kredytu, a już odsetki rosną.. Dlaczego tak się dzieje?
Dlaczego również "Kwota najbliższej raty odsetek" wzrosła z 1600 na 2tys.?
Screen:

 

https://images92.fotosik.pl/246/aabd7cb266223b57gen.jpg

 

 
Z góry dziękuje za odpowiedź
Pozdrawiam
Linki
PlanFinance.pl

Odsetki są naliczane na bieżąco. Rata uwzględnia zapewne ubezpieczenie pomostowe.

Karol90

Kupiłem dom od dewelopera, otrzymałem kredyt hipoteczny w PKO, mam akt notarialny, na stronie EUKW sprawdzając księge wieczystą dalej nie jestem dopisany jako właściciel.. Długo się czeka na taki zapis? Jest tylko wzmianka o wpisie kredytu.. Trzeba coś dostarczyć do banku ? Mam tylko na siebie decyzję przeniesienia pozwolenia na budowę, którą dostarczyłem do banku.

PlanFinance.pl

Nie kupiłeś domu tylko niedokończoną budowę. Taka forma spowodowała, że nie masz gwarancji na wiele rzeczy.

 

Bank interesuje wpis właściciela i hipoteki. To się zadzieje za pewien czas - zależy od sądu. Co trzeba zrobić musisz przeczytać w swojej umowie kredytowej.

lzalewski

Czas oczekiwania na wpis jest zależny od lokalizacji. W dużych miastach zwykle trwa to nieco dłużej niż w małych. Znam miejsca, gdzie wpis jest dokonywany w ciągu około miesiąca-dwóch, znam również sądy, które potrzebują na to np. 8 miesięcy.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 • Similar Topics

  • Kredyt hipoteczno-budowlany pko termin remontu.

   Witam, chciałbym się dowiedzieć czy jest możliwość przesunięcia terminu zakończenia remontu, w PKO SA, lub co grozi za niedotrzymanie terminu. Chodzi o to, że w praktyce remont, który miał być prosty zakończył się remontem prawie generalnym. Niestety wychodzi mi, że jestem miesiąc góra 1,5 msc. w plecy. Robię to sam z pomocą rodziny i wiadomo, że wszyscy pracują itd. to nie jest możliwe remontować 12 godzin dziennie. Generalnie powodem NIE jest brak środków czy coś w tym stylu, bo pieniądze jesz

   in Kredyty mieszkaniowe

  • PKO Książeczka Oszczędnościowa

   Dzień dobry, znalazłem niedawno książeczkę po zmarłej babci, w której to pierwsza wpłata dokonała została w 1986 roku, zaś ostatnia w roku 1992.  Widnieje tam kwota około 75 tys złotych. Czy jest szansa te pieniądze wypłacić, czy też z racji tego, że ostatnia wpłata była 27 lat temu to jest ona już po prostu już nieaktywna ? Z góry dziękuję za odpowiedź.

   in Forum inwestycyjne

  • Windykacja terenowa PKO BP.

   Witam, czy ktoś wie po jakim czasie odwiedza terenowy z PKO BP? Mam jedną ratę pk terminie 50 dni i druga 20 dni. Straszą że jak do jutra nie wplace to będzie terenowy. Miał ktoś od nich taka wizyte?

   in Komornik, windykacja

  • Rezygnacja z ubezpieczenia kredytu PKO BP

   Witam,  Dzisiaj dostałem pożyczkę w PKO BP, na kwotę 21 tysięcy i w tym kredycie mam ubezpieczenie które kosztuje 5 tysięcy złotych.  Według Pani, wzięcie kredytu bez ubezpieczenia jest niemozliwe, ale gdy czytam to mogę do 39 dni zrezygnować z ubezpieczenia ale mam dodatkowy zapis w umowie że Tutaj link do zdjęcia z umowy  https://s.amsu.ng/i1pwHdCR0RLN

   in Ubezpieczenia

  • Nowa sprawa w EPU z powództwa PKO.

   Dzień dobry Panie Łukaszu,Zwracam się z prośbą o pomoc z wyjścia z zadlużenia.Lada moment dojdzie do wypowiedzenia umowy w Alior Bank, kwota kredytu 190000 zł, rata 2000 zł. Została wypowiedziana umowa kredytu odnawialnego w PKO na kwotę 13000 zł i sprawa trafiła do UPO. Czy w tej sytuacji gdy sprawa trafiła do UPO za chwilę komornik wejdzie mi na pensje w firmie?? Kiedy tego się spodziewać??Moj dochód to około 4500-5000 zł netto, więc jeśli połowę mi zabierze lada dzień komornik to nic na życie

   in Dla zadłużonych

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.